Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja

Интересантно....милион утакмица, милион грешака на штету неке екипе, милион пута ћуте и сад нашли да се оглашавају...
Ццццццц......Небојша....не знаш више где удараш....

П.С.
Извињење...пребаците у Еврокуп....хвала...
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
jel se zna jel igra Panter danas? Bez njega bice bas bas tesko..
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
401
Reaction score
1.510
Ovolika nonšalantnost, ne znam kako da nazovem ovo zajebavanje večeras, alo bre jel znate čiji dres nosite, za koji klub igrare i ko vas trenira?
Ovolika doza nesigurnosti, kao da im se nije igralo uopšte osim brata Smajlija - ostali haos, Ledej, Zagorac, Avramovic, Mur, Kurucs, Madar, Glas...klasična kurcobolja.
Bez Pantera smo 30% slabiji.
U 5 bi mi trenirali sutra sram vas bilo sve.
Razočaran sam, daj bre Žoc zateži ili čisti!
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje
Мислио сам да никад нећу доживјети да ови индијанци против нас не погоде милион тројки.
Важна је побједа, идемо даље.
Трећа четвртина за заборав и НЕ ПОНОВИЛА СЕ!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Pobedismo ekipu koja je imala šut za tri 3/21 i to bacanjima za tehničke greške. Ne znam šta da mislim, već je kraj godine, a mi nismo ni blizu onoj Trinkijevoj ekipi ni po igri, ni po želji, ni po energiji. Odigrali smo dobro protiv Budućnosti i zadnju četvrtinu u Parizu. Ostalo nije bilo na očekivanom nivou. Valjda će jednom biti bolje...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.790
Локација
Beograd
Uh bre... šta bi ovo... kakvi su ovo potezi... gubljenje lopti. Stoje sami na trojci i preskaču mogućnost da šutnu, alo bre!
Avramović, Zagorac, Madar svi sami neseju da šutnu... Mur šutne kad je sam promaši... ovo ko da im se inije ni igralo.
Što pre da se zaboravi i da idemo dalje. Ako su se čuvali za sledeću, onda nek oproste, ali ovo je sramno.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
364
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
Šta reči nego,
daleko smo mi od neke ozbiljne ekipe.
Od utakmice sa Krkom, odlične igre kad je zavladala euforija, skoro svaka sljedeća je bila loša ili još lošija.
Skor u oba takmičenja je sjajan, pogotovo s obzirom na ovako slabu igru i loše šuteve.
Neki igrači samo padaju i padaju s formom?
Igra je bez ikakve inteligencije.
Mnogo sam više očekivao.
Nemojte sad one priče, da se tim sprema za proljeće...Tačno je to, ali se već morao vidjeti napredak, a njega nema.

Nadati se da se popravi.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.236
Da sam bio zena i da se danas trebao poroditi rodio bih blizance teska pobeda pobedio loseg losijeg, tanka je ova igra za Zeljkov Partizan ili se neke igrace treba dovesti pameti ili otkaz.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
1. mnogo đece na jednom mestu (kad odigramo dovro ponosni smo na to, kad igramo loše čudom se čudimo.

2. Avramović jeziv danas.

3. Minutaža Ledeja je zločin, ne daj bože da i on fasuje povredu.

4. Glas prevodi loptu i drži je u rukama toliko- ili je Željko dao odrešene ruke ili je nedisciplina i loša organizacija igre.

5. Mur - kad će igrati ako ne veceras- znači ćao

6. Fali nam Mozli i ovakav
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vec smo upisali pobedu na poluvremenu kad ono medjutim. Izvuce nas Smajli teze drame. Glas ocigledno nije Bogdan pa da se nauci da igra na kecu i da prevodi loptu. Pisi pobedu u Kubanu mora mnogo bolje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top