Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Virtus nije opasnost po onome sto sam video za sada, napadacki spektar im je zaista dobar, ali zato u odbrani duplo golo.
Zuventud je za sada na meni ostavio dobar utisak, Valensiju ne treba otpisivati, dok su Rusi nestabilni.
Utakmica sezone je u Badaloni, mada oni imaju neka zajebana gostovanja, Kuban, Andora, TT,Pariz i Hamburg cini mi se, trebalo bi bar 2 da puknu....
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ne moze Huventud da prismrdi tituli u EK.
Nemaju kvalitet za to.

Virtus je standardno u odbrani duplo golo, nije to nista novo. Takav roster ne moze da ne bude opasnost jbg. Na papiru su najjaci. Tesko je predvideti sta ko moze na parketu, posebno uz ovo kovid sranje, ali nema tu ko sem njih.
Kuban ima cime, nema te ekipe koju ne mogu da deru u direktnom duelu ma na koliko meceva, sa njima je problem sto im igra zavisi od dva igraca.
Po mom misljenju Valensija ne moze, nije to to.
Od ostalih je Gran Kanarija zanimljiva iz senke, a vec po pravilu potcenjujemo "nase" klubove.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ne bih ja nikako potcenio "naše" klubove... Od COL smo gubili, CUD je počela da bude zajeban faktor sa Džiletom... Virtus, Valensija, Gran Kanaria, Lokomotiva /dobili nas na guzove ali ipak dobili.../.

Ne bi ovaj spisak bio ni blizu toliko dugačak da se ne igra na JEDNU TEKMU. JBG u jednoj tekmi se svašta desi i dobrog i lošeg i treba baš biti mudonja za osvajanje fucking EC-a. Dobro je da mi imamo potencijal da to uradimo i da to na čelu sa Žocom sigurno možemo. Međutim, nikoga ja tu ne bih unapred pobeđivao dok zaista i ne pobedimo.

Bilo bi idealno da favoriti jedni druge izbacuju a da nama jedina stvarno zajebana tekma bude to neko finale ko god da to bude, da se stisne po jajima protivnika i da to dobijemo! :D
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Po najavama Mega danas prepolovljena igra. Ako je tako ovo je dobra prilika da se rasporedi minutaža. Sad bi trebalo da pišemo kako treba dati šansu mladima al nama svi mladi. Ne znam stvarno dal imamo registrovane i nkog od mlađarije al možda se strvarno iskoristi prilika da se razigra još neko.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.001
Reaction score
3.704
Локација
Preorao sam ceo internet, da li je moguće da nigde ne može da se pronađe link za prenos online???
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Kojaa neozbiljnost na 79:83 za megu, Smajli ne gleda i gubi loptu, moram da kažem, KLINAČKI.
Drugi opis nemam za način na koji i momenat u kojem se ovo desilo.
Posle toga 3 sekunde mu sviraju, ma daj!
Ovi došli desetkovani, ali ih je stvarno htelo dok nas sa druge strane nije i sve nekako na silu.
Nemam problem da izgubimo od bilo koga ali ne na ovaj način.
Dezorjentisani smo bili i ni u jednom trenutku se pobeda nije nazirala.
PROTIV DESETKOVANE MEGE.
Avramović nije čovek koji treba da rešava (01:30).
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Kuruks još jednom razočarao. Ako nemaš bre hrabrost da šutneš, idi u boraniju ligu. Izgubili zbog loše odbrane ali i zbog pojedinaca.

Nema veze, glava gore. Okrećemo se sledećoj utakmici.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.225
Reaction score
4.036
Локација
Uvek uz Partizan
Sve sa ove utakmice može da se sažme u jedno mi smo i bićemo šampioni, oni su bili i ostali govna. Svečano jebem mater svakome ko je ikad obukao dres ovog smeća koje se zove mega. Od onog govna Jokića pa do svih ostalih.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Jbg. Po sto puta jbg.
Nije bilo potrebe za ovim.
Ne mislim da smo izgubili Aba ligu sa porazom od mege u januaru, ali se nadam da ce ovo ubrzati tu jebenu doselekciju koja nam je ocigledno potrebna za osvajanje bilo cega bilo kad.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Od početka sezone hoću da napišem nešto, ali svaki put odustanem nadajući se da mi se samo čini i da će se to promeniti... našu igru u napadu odlikuje ono što se popularno zove "Mutina košarka" ili divljaštvo. Nekad to donese rezultat, nekad, ako te baš krene šut, čak i atraktivnu pobedu, nekad ovo večeras. Bojim se da sa takvom košarkom nećemo stići tamo gde svi želimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top