Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
O tome i sam razmišljam tako ali ne vidim gde bi mogli da kiksnu. Možda Borac i možda SCD, ovo ostalo teško da će da se desi kiks.

Jedino ne znam da li je odigrana njihova tekma sa BUD koja je bila odložena? Ako nije tu bi mogla čuda da se dese... Nama večeras treba 16 razlike...

Imam utisak da bi dvorana bila prepuna i 2h pre tekme da nije fudbala. Histerija vlada za kartu :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Da dobijemo sa 16 razlike?
I ja sirim optimizam sto se tice vecerasnje utakmice, ali nije umesto Avramovica stigao CP3 i umesto Zagorca Lebron.
Imaju oni gostovanje u PG gde ce sigurno da izgube, ali gostujemo i mi crnogorcima, pritom i u Ljubljanu, nije realno sa dosadasnjom igrom da dobijemo sve to.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
401
Reaction score
1.510
Imam snage da napišem samo ALEKSA AVRAMOVIĆ, spržio ih je nemogući ALEKSA AVRAMOVIĆ i zatvorio nam je usta svima.
Šteta pred kraj što onako primismo poene i te greške će nas verovatno koštati prvog mesta jer će čerga pući od future.
Krivousta nakazo bolesna napušiš mi se s kurac!
Jebali smo im mater cigansku u svakom pogledu!
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Avram ne treba da skida masku :partizan-fan:

Totalno drugačije nego na kupu a to je ključno što smo odigrali sjajno odbranu, malo u trećoj se zaleteli ali dobro je ispalo.

Radujem se što smo prangijali trojke a i što smo im i reket probijali.


Partizanu jako fali iskusan plej, moramo ga dovesti, to nam je pod moranje broj 1.


P.S. ovo što smo dozvolili na 20 sekunde na kraju zaslužuje kaznu, novčanu! Ne sme da se dešava to, ne sme!


Idemo dalje, samo jako!


Napred Partizan!!!!
:navijac:pfc::partizan-fan::navijac:pfc::navijac
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.261
Локација
Humska 1
Au, braco! Ko je ovde prozvao Avrama na reprezentaciji? Alal mu vera!

To e to!!!! Melji, gazi!!! Ovako bre! Ovo trazimo! Duh Lucica i ekipe, da se vidi zar, borba, zelja da ih izgazite i rezultat ne moze i ne sme da izostane.

Da li moze neko da izanalizira utamicu sa uporedjenjem na prosle 2? Bas me zanima.

Steta za kraj i razliku.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Pobjeda Partizana i nevjerovatna simultanka Avramovica.
Ipak, nekako ostaje los utisak.

Makar dobio ban moram reci da smo trenutno najslabiji tamo gdje smo najjaci. Jebiga.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.371
Reaction score
37.754
Šut može da se promaši, odbrana MORA da se igra. Kada se u utakmicu uđe sa energijom kao danas, onda sve izgleda mnogo drugačije. Nebitno da li je prekoputa Real ili Kosjerić.

Kada igraju sa nama, nebitno kako se govna zovu, koliki im je budžet, koliko je jak državni aparat iza njih, jedno moraju uvek da znaju, a to je da ih batine čekaju. Kada pogledaju u oči bilo kog našeg igrača, jedino što mogu da vide treba da budu krv i smrt kako dolazi.

P.S.
Sudije kriminalne, ona 3. četvrtina i samo 2 faula za 9+ minuta gostiju...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Au, braco! Ko je ovde prozvao Avrama na reprezentaciji? Alal mu vera!

To e to!!!! Melji, gazi!!! Ovako bre! Ovo trazimo! Duh Lucica i ekipe, da se vidi zar, borba, zelja da ih izgazite i rezultat ne moze i ne sme da izostane.

Da li moze neko da izanalizira utamicu sa uporedjenjem na prosle 2? Bas me zanima.

Steta za kraj i razliku.

Најбољу анализу је дао хрватски коментатор на Арени средином друге четвртине "Партизан игра окомито на кош".
И управо је то разлика у односу на претходне двије утакмице, као и најбоља кошаркашка публика.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top