Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
@SilentKiller
Sve bi to bilo u redu da su trcali u svlacionicu kad su navijaci kkczvfmp igrali basket ispod kosa u finalu protiv Buducnosti.
Ili kad su iz prvog reda nasrtali na igrace Partizana.
Ili proslu utakmicu.
Ili utakmicu pre nje.

Odabrali su ovu. I to posle trojke Pantera na minut pre kraja...Zao mi je samo sto su zdravi napustili parket.

Koliko oni bili gofna, nikako ne treba pasti na njihov nivo. Ima ko gleda i prati sva ova dešavanja u evropi pa ako sudije loše rade posao, sigurno neće suditi eurokup ili evroligu.

Svi vi vidite greške sudije, tačno je to ali niko od vas da kaže za očajnu treću četvrtinu, za napade gde mi ne znamo šta ćemo sa loptom, za greške koje se ne prave na ovakvim mečevima.

Daj ljudi, budite realni.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Niko ali niko od "novinara" nije pisao o staklu sa kojim su gađani naši jebao im pas mater cigansku. Laziću smradino raspala, sve je bilo u redu kada se Panter okliznuo posle čega si dao koš? A posle kukaš kada se ti klizaš. Najveće zlo našeg društva su cigani.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
@SilentKiller
Mnogo me boli kurac da li ce Boltauzer suditi evroligu. Svaka mi briga u zivotu bila ko ta.

Sram bilo svakog u Partizanu ko uopste dozvoljava ovo. Ne bi im pomerio jednog jedinog coveka, neka nose pehar, ovom zlu mora da se stane na kraj.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Da li je utakmica definitivno prekinuta ili samo na neko vreme?
Ajde ko ima arenu nek napise
Hvala
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Niko ali niko od "novinara" nije pisao o staklu sa kojim su gađani naši jebao im pas mater cigansku. Laziću smradino raspala, sve je bilo u redu kada se Panter okliznuo posle čega si dao koš? A posle kukaš kada se ti klizaš. Najveće zlo našeg društva su cigani.
Kolega dali smo i mi kos u 2 mecu nakon sto je nekibsmrad lezao na parketu, ajde bude malo objektivan ljubi brat. Nije ovo fudbal jbg.

Sto se meca tice, da sam neko i nesto u klubu ODBIO bih da nastavim zbog praznjenja tribina nakon sto nisu ispraznjene na prva dva meca. Pa neka im daju titulu, realno, dobicemo ovo, i 4 mec, u majstorici nema sta da trazimo jer ono iz prva dva meca ce biti nista sta nas ceka u majstorici.

Bas iz inata bih odbio da igram, jebes sve, da sacuvamo obraz i dostojanstvo, da ne damo pudlici razloga da uziva. Da im se poseremo.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Svi vi vidite greške sudije, tačno je to ali niko od vas da kaže za očajnu treću četvrtinu, za napade gde mi ne znamo šta ćemo sa loptom, za greške koje se ne prave na ovakvim mečevima.

Daj ljudi, budite realni.


Rekao bi ti onako lepo sta mislim ja za tvoju realnost ali necu da dobijam poene.
Jer zato sto smo odigrali losu trecu cetvrtinu povukla govna ?
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Čuj vređamo porodice...

Ako se vrijeđa predsjednik ili pudlicina porodica, to nije vređanje već udaranje u uzrok svih problema u sportu i ovom društvu generalno.

Treba jače, više, bolje vređati.

Apelovao je i Dule nekada, ali je znao sa kakvim govnima ima posla i pričao je javno o tome.

Šta se tada pričalo, ako ode Dule biće sve normalno.

Je l' ti vidiš ovdje nešto normalno ili pokušavaš biti lažno neutralan?

Predsjednik države i cijeli taj sistem truli koji vlada u državi je uzrok svih ovih problema i revolta i bijesa koji sa pravom vlada na crno bijeloj strani.

Jel ovako sutra kad budemo igrali evroligu treba nešto da se desi?

Nisam lažno neutralan već mi je muka više da gledam ove gluposti.


Svoj revolt i bes iskali na ispravan način, sistem nije od juče, sistem je truo već 8 decenija i jače.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Kako ja ovo vidim, da smo večeras igrali i pred praznim tribinama govna sudijska bi otišla u svlačionicu i uradila ovo što su sada po naredbi... rekoh ja, preveliki je ovo i psiho orijentisan lobi, ništa se ne prepušta slučaju, a mi smo našom "borbom kroz institucije" samo nemi posmatrači ovog zla! U momentu napraviše da se svo divljaštvo iz prve dve utakmice zaboravi, ovo se već uveliko apostrofira i naravno tek će se apostrofirati, a u međuvremenu su stvorili dobru podlogu za kraj ove i eventualno narednu utakmicu...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Navijači, velike nule!!! Ništa bolji od limenki, umesto da se grlo ori i da se čuju udarci dlana od dlan, mi koristimo lasere, ubacujemo predmete, vredjamo porodice. To ljudi nije navijanje već brukanje grba našeg Partizana. Sam Obradović se obratio navijačima i oni opet po starom. Do kraja serije treba i zvezda i mi da igramo bez prisustva publike.
Napuši mi se kurca govno musavo. Jebem ti mater smrdljivu i tebi i vučiću govno. Svakoj budali jasno bilo da će udbaši napraviti incident da nas "izjednače", ali može i ta komunjarska gamad da mi poduva zajedno sa tobom i ženskim delom legla koje te okotilo.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
Koliko oni bili gofna, nikako ne treba pasti na njihov nivo. Ima ko gleda i prati sva ova dešavanja u evropi pa ako sudije loše rade posao, sigurno neće suditi eurokup ili evroligu.

Svi vi vidite greške sudije, tačno je to ali niko od vas da kaže za očajnu treću četvrtinu, za napade gde mi ne znamo šta ćemo sa loptom, za greške koje se ne prave na ovakvim mečevima.

Daj ljudi, budite realni.

Realni?! Da budemo realni? Krvavu majku jebem mafijaskoj pudlici, pickoustoj nakazi, ali nista manje ni tebi seme ti jebem izdajnicko!!!

U ovom momentu si nasao da brojis greske koje se "ne prave u ovakvim utakmicama" i pozivas na realnost sve ti realno jebem!!!

P.S. Aleksa, glavo nasa luda, u kurac te grobarski poljubim!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Posle decenije skandala u režiji cigana govna se sad povlače. Sramota je što smo ispraznili tribinu, nisu morali nikad da se vrate ova govna u narandžastom. Još jedno poniženje našeg kluba.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
More, kolko god vi citali izmedju redova, uvidjali cigansku zaveru, Boltauzer ima osnova za ovo... JEBENO JE BILO PREDMETA BAČENIH U TEREN!

I da, nije fer jer su prošli put leteli vinjaci, i da ovo je zloupotreba, ali smo rekli da ce se ovo desti. Što koj kurac BACAŠ SRANJA NA TEREN. Nepismena govna... Sve radimo njima u korist ko majmuni.

I vama je jedini problem što smo pristali na pražnjenje tribine. Pa vi bre niste normalni...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top