Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
A cigani sa Arene po 10 puta puštaju snimak ulaska sudija u tunel nakon prekida, pa i za vreme konferencije dok Željko priča, sve sugerišući da je neko pogodio sudiju u glavu a on se mahinalno pokrio po glavi a zakačio ga lik iz žandarmerije, verovatno bez namere a ako je i imao neka je. I nakon deset puštenih snimaka neće da kažu istinu, procenite sami fazon. Na stranu i to, ne bi smeli sebi da dozvolimo ni ubačene predmete a i ubačene elemente. Neka angažuju duplo više redara za sledeću utakmicu i ako treba mašine za poliranje parketa. Ventilaciju i kamere da ne pominjemo. Napred Partizan. Da nas nisu pokrali u drugoj utakmici sad bi se druga pesma pevala ali idemo na pobedu i u četvrtoj i u petoj. Možemo i hoćemo im jebati mater.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Smehotres.
Naravno da nismo trebali ubacivati predmete u teren ali realno bilo ih je vrlo malo.
Možda 2 puta.
Čak koliko sam primetio ni pesama uvredljivih nije bilo, ono Pičko milane totalno bespotrebno i malo jednom čović vesna.
Jedino što mogu zameriti je onaj laser, nepotrebno i seljački.
Naravno sve je ovo novi, stari presednik sa Andrićevog Venca pripremio, pička ciganska.
Vučićeve pičke na sve strane i naravno i medijska buka i hajka.
Jebaćemo ih u svakom slučaju.
Idemo jednu pa drugu i TITULA.

Druže, ne znam koju si ti utakmicu gledao, ali na ovoj na kojoj sam ja bio, leteli su upaljači 40 minuta bez prekida. Žao mi je što se valjamo u istom blatu kao garagani, ali šta je tu je. Uveren sam da dobijamo i 4. utakmicu, pa šta bude u petoj. Živeo Partizan!
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Cenim ono sto inace pises, ali je li realno da za toliko ti i slicni ne mozete da shvatite?!

NIJE DO PREDMETA!
Da nije predmeta smetalo bi im sto je trener skinuo sako.
Ko da od juce zivis u Srbiji jebi mi sve.

Ja gledam prvo šta ja grešim, pa onda šta greši neko drugi. Pogotovo ako na tog drugog ne mogu da utičem.

Jel možeš da sprečiš ćoravog da mulja, ne možeš. Jel možeš da mu otežaš? Možeš. Što to ne uradiš?

Ako je trebalo zauzeti prtincipijalan stav, onda je trebalo ne izaći na utakmicu večeras zbog letećih vinjaka. To ima osnova. Gadjali ekipu staklom, nisu kažnjeni adekvatno, nećemo da igramo. To nije uradjeno, dakle prešlo se preko toga.

Ali večeras, bačenih predmeta je bilo. I kad sydija kaže prekidam zbog bačenih predmeta, šta da kažeš? Gadjali smo samo malo? Gadjali smo manje od njih? To je retardirano... Jebe se nijma jel to fer ili ne.

Grobari su brojna socijalna grupa. Mnogi glasaju za vučića, a neki bacaju predmete na teren... Greše... Treba uticati na to da skontaju da greše. Pozabavimo se sobom, pa onda kad budemo full, da se bavimo drugima.

Meni se gadi nasilje i prostakluk. Inače nikom ne psujem familiji ili pevaam pesme o silovanju supruga i familije.. Ne gadjam ljyde tvrdim predmetima. To mi je teška kurčina, a ljydi koji u tome uživaju su mi neprihvatljivi. Neću to da gledam. Oću da gledam basket. Jebe mi se za cigane ludake i da se nadgornjavam sa njima. Neću da me bude sramota mojih navijača.

I sad reci, da nismo izašli na teren zbog pražnjenja tribine ne bi dobili. Ništa nisu postigli. Sjebala ih ekipa i Željko, bez pomoći tribine, koja je željku i ekipi otežala posao. Ne bi željko uzimao u suprotnom mikrofon. A ovo je prvi put da željko nije pohvalio publiku. Ispali smo majmuni, al to nije ništa novo.. To je činjenica
 

kon šoneri

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
51
Локација
Pale,RS
Nama u uvoj sezoni je falio igrac tipa Lucica,podjednako dobar na obe strane terena,da poveze ekipu i uzeli bi sve trofeje.Ovako ce nas zgadija dobiti vjerovatno na domaci teren.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Dal je moguće da u celoj hali od 9k navjiača niko nije snimio tu situaciju gde gde "oko sudija" padaju ti tvrdi predmeti?
Da vidimo mi šta se to desilo i zašto su oni napustili teren.

Ko bi normalan a i nenormalan gađau sudije u momentu kad se posle 20 minuta palimo i počinjemo da pogađamo trojke...

Smešno da smešnije ne može biti...
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Da li iko od "poštenjačina" što optužuju navijače, bar delom razuma, uzimaju u razmatranje mogućnost da je na tribine došao i autobus sendvičara, koji imaju proste zadatke bacanja nečega? Popizdeo sam čitajući forum!!

Prevazišli ste protivpožarne aparate, cigansku vam mater jebem!

Stvarno imam utisak da Željko, nakon 30 godina svoje trenerske karijere gde je osvojio sve i video svašta, tek sad počinje da kapira u kakav se glib vratio!

Civilizicijski jebeni šok!

KARAJ!!!! Lesor, ostao si nam dužan! Ledej, ti češ vratiti dug u majstorici! Panter, Aleksa, nastavite! Ugasite svetlo u ovom svinjcu, jebite kučku!

PARTIZAN!!!!

Edit: Rade kapiten!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.747
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Pusite kurac svi koji jednacite govna sa ovim veceras.

A bogami pusite i vi koji bacate stvari na teren posle nase trojke na 50 sekundi do kraja.
Nije stvar u jednačenju ili jednačini nego kako biti dovoljno pametan pa da ne budeš ,,izjednačen,,!

Kad nešto počnemo da pišemo ovde o onome što nam se (u igri) ne sviđa, odmah skoče ,,Željkovi branioci,, da kažu kako Željko valjda bolje zna.
Pa jeste, Željko sve bolje zna, ali zna i ono što je lepo rekao na večerašnjoj KZŠ:

Večeras su sudije donele odluku da isprazne odluku da isprazne tribine i mislim da su apsolutno u pravu. Ali zašto se to nije desilo na prethodnoj utakmici? Ja ću se uvek boriti za regularnost i da svi budu bezbedni učesnici igrača. I ovog puta apelujem na navijače Partizana i da ovo više nikada ne rade, niti u petak. Da dozvole igračima da igraju.

Citirano je sa B92, neke rečenice su očigledno izbačene, neke malo izmenjene, itd, ali njihov smisao jeste bio u tome: različiti kriterijumi u poslednje dve utakmice, i apel navijačima Partizana da ne prave sranja koja doduše mogu da (fizički) naštete protivniku (ili sudijama?), ali svakako da će (na neki drugi način) naštetiti i Partizanu!

E o tome se radi!!!

A ,,integralni,, Željkov govor možete čuti na snimku!

I ako čovek apeluje da se nešto ne radi, valjda i to on bolje zna od nas!
Valjda će onda bar njemu ovde na forumu ,,progledati kroz prste,,...

A da li će navijači da ga poslušaju na sledećoj utakmici...i koliko će da nas ,,odrape,, i shodno tome koliko će biti navijača na toj sledećoj utakmici...videćemo uskoro...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.335
Локација
Kej Republika
1:2
Ćeraćemo se još. Nije ovo gotovo.
Tanko smo odigrali, a pobedili. To raduje. Očekujem četvrtu da ih zgazimo. Korak po korak. Pamet u glavu.

Teatralno nspuštanje hale od strane sudija je samo priprema za četvrtu i petu utakmicu.
Noćas kreće saopštenje, sutra gostovanja po pinku i kod Smarića, pa neka drakonska kazna za nas.
Oni se u govnima i mulju najbolje snalaze.
Mi da zapušimo nos i probamo da opstanemo.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Bravo za Zeljka i igrace i bravo za sve u hali,ovaj pakao nisu mogli kalafonci da prezive!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Prvom treneru koji osvoji titulu u ovom gnoju kojeg zovu "praznik kosarke" treba spomenik podici. Nazvati halu sto nam Ostoja obecao po njemu. Isto tako i u fudbalu, Nikolicu spomenik dici ispred JNA.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ja sam ubeđen da mi u sledećoj utakmici možemo samo bolje. Vrv mogu i mutirani.
Toliko igrača koji su imali doprinos sa vremena na vreme kao što su Trifke, Madar, Lesor, Balša, mogu samo bolje sledeće utakmice. Zek isečen faulovima sledeću će biti dosta bolji. Zagorac se bori kao lav, volim što je tu, i on nas je u 3-oj četvrtini skokovima i odbranom održao koliko toliko.

Mnogo nam lako prave višak često ostaju sami ko duhovi, pa nije Marković jebeni Kris Pol. I da mrtvog Davidovca smo samo mi u stanju da razgovaramo celu sezonu u kanalu. Idemo u petu utakmicu.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Samo ljudi koji se bude ujutru da bi gledali jutarnji program koji vode raznorazni poltroni, tipa Jovana Jeremic kod kojih gostuju jos gori ljudi, bolje receno moralni gmizavci mogu da povjeruju u ove nevidjene medijske spinove, manipulacije, zamjene teza, dvostruske arsine…Nazalost, takva je vecinska, ciganska Srbija.

Obratite paznju koliko je puta na kraju vracen snimak “guranja” Boltauzera od strane “navijaca Partizana”.

Pametnome dosta.BE2A99EA-5A58-4E86-973C-9E74C8AD095F.png
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top