Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Čitam već neko vreme i stalnose provlači neintelegentni igrači, mali košarkaški iq, ovaj glup, ovaj za seosku ligu, ovaj za sekretara Skoja, ovaj da ode, ovaj u sindikat...
Voleo bih da mi neko objasni kako je takva grupa igrača došla do finala aba lige iu tom finalu uzme 2 pobede a mogla je i 3. Po opisivanju trenera ni o nije bio daleko od neke neznalice na klupi. Tim u kojem trener nije poznavao ni jednog igrača, tim u kojem su pre njega zajedno igrali Panter i Ledej i Rade, Trifa i Dangubić i pojedini prvo na početku padnu u euforiju a sad se odjavljuju od KKa, nadam se da će se pridržavati toga. Čestitke svima koji su na bilo koji način doprineli da zadrhti makar na trenutak ciganska Srbija, realni Grobari i nezaobilazne kafe kuvarice. :napred-partizan:
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Svaka cast Zeljku i igracima, odigrali smo maximalno. Bukvalno nam je falilo ovakvih utakmicama u rukama da zavrsimo u svoju korist, nista drugo. Vec sledece sezone (i ovo nije floskula) cemo biti na potpuno drugom nivou.
Ne vidim razlog da se pominju sudije, imali smo fantasticno sudjenje sinoc.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Većina vas kao da nije gledala utakmicu.

Mi smo sinoć sa 8 igrača igrali protiv njih 11.

Trifunović, Glas, Tristan i Koprivica nisu kod nas igrali a White kod njih.

8 naših igrača je igralo egal protiv evroligaske ekipe koja ima vise utakmica od nas sa iskusnijim timovima nego što smo imali mi u Eurokupu.


I tu je moja najveća zamerka, mogu slobodno reci, koliko je Zeljko velik, sinoc je mogao mnogo bolje da iskoristi ceo roster da se rastereti ekipa.

I to radi cele sezone, kladim se da niko od vas neće nabrojati na prste jedne ruke gde smo mi igrali sa svih 12 igrača.

Ubacuje Smajlija umesto Lesora a Smajli pogubljen bio u 4 od 5 utakmica u finalnoj seriji.
Lesora je morao da menja Koprivica.
Trifunović da se menja sa Zagorcem na cuvanje Kalinica. Glas i Tristan su isto mogli da doprinesu timu.

Usuđujem se da kazem da Zeljko snosi dobar deo krivice za sinoćni poraz.

Za sezonu koliko su zajedno, niko se nije postavio kao lider.

Imam neko mišljenje i nisam jedini da bi Dule sa ovakvom ekipom, bez problema očistio limenke.

Dule nikad ne bi dozvolio da mu jedan igrač presedi ceo mec na klupi a kamoli 4.

Zato treba za sledeću sezonu kao najveće pojačanje dovesti na klupu Duleta, neka bar bude pomocnik Zeljku, puna kapa. Dule je strucnjak da razmontira limenke.


P.S. Imamo mocnu moru kada izvodimo loptu dok smo pod pritiskom, cele sezone....
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.749
Reaction score
22.852
Локација
Beograd
Ja ne znam evo keve mi iz koje reke vi neki vodu pijete, kojim GMO se hranite ili vam šta rade na dnevnom nivou, pa upadnete u neki Ekvilibrijum i paz' sad, predloži Duleta za pomoćnika jednom Željku Obradoviću za utakmice sa FMP?!
Ili imate kompleks ili ste nešto drugo, ne bi da vređam, ali ajde da crtam, uprostim maks. , to je kao da Anćeloti uzme npr Alegrija za pomoćnika i to da mu odradi par utakmica godišnje... Dobro, jeste li realni, da ne kažem normalni...
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Ja ne znam evo keve mi iz koje reke vi neki vodu pijete, kojim GMO se hranite ili vam šta rade na dnevnom nivou, pa upadnete u neki Ekvilibrijum i paz' sad, predloži Duleta za pomoćnika jednom Željku Obradoviću za utakmice sa FMP?!
Ili imate kompleks ili ste nešto drugo, ne bi da vređam, ali ajde da crtam, uprostim maks. , to je kao da Anćeloti uzme npr Alegrija za pomoćnika i to da mu odradi par utakmica godišnje... Dobro, jeste li realni, da ne kažem normalni...

Ne pijem ja nikakvu vodu nego bi ja pre rekao za vas da zivite u fantaziji.

Ako ne moze da bude sa Zeljkom na klupi onda najbolje bez Zeljka na klupi.

Dule je za ovakve utakmice bio maher.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.749
Reaction score
22.852
Локација
Beograd
Jes' vala, Željko nikad nije pobedio ni Zvezdu, ni Efes, ni Olimpiju Milano, ni Olimpijakos, ni Barselonu, a Dule nije izgubio zadnju seriju sa Zvezdom. Ajde idi umij se hladnom vodom, pojedi nešto slatko, pošto ti je očigledno pao šećer, pa se vrati ovde ako imaš nešto iole pametno da kažeš.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.267
Reaction score
15.987
Локација
Beograd
Meni je najbitnije da Željko postavi KKP na zdrave i stabilne noge, govorim naravno o budućnosti, nećemo mi večno biti taoci ovog režima, svemu dođe kraj u životu. Sinoć smo izgubili na jednu loptu kako vole da kažu...dakle jedan igrač koji bi napravio razliku nam je falio, znači ne mnogo. Lično ne verujem da ćemo dogodine gubiti od menadžerskog kluba ili dva puta od slovenačkog mutanta, samim tim umanjiti šanse za prvo mesto. Tako da razloga za optimizam i te kako imamo.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.708

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Većina vas kao da nije gledala utakmicu.

Mi smo sinoć sa 8 igrača igrali protiv njih 11.

Trifunović, Glas, Tristan i Koprivica nisu kod nas igrali a White kod njih.

8 naših igrača je igralo egal protiv evroligaske ekipe koja ima vise utakmica od nas sa iskusnijim timovima nego što smo imali mi u Eurokupu.


I tu je moja najveća zamerka, mogu slobodno reci, koliko je Zeljko velik, sinoc je mogao mnogo bolje da iskoristi ceo roster da se rastereti ekipa.

I to radi cele sezone, kladim se da niko od vas neće nabrojati na prste jedne ruke gde smo mi igrali sa svih 12 igrača.

Ubacuje Smajlija umesto Lesora a Smajli pogubljen bio u 4 od 5 utakmica u finalnoj seriji.
Lesora je morao da menja Koprivica.
Trifunović da se menja sa Zagorcem na cuvanje Kalinica. Glas i Tristan su isto mogli da doprinesu timu.

Usuđujem se da kazem da Zeljko snosi dobar deo krivice za sinoćni poraz.

Za sezonu koliko su zajedno, niko se nije postavio kao lider.

Imam neko mišljenje i nisam jedini da bi Dule sa ovakvom ekipom, bez problema očistio limenke.

Dule nikad ne bi dozvolio da mu jedan igrač presedi ceo mec na klupi a kamoli 4.

Zato treba za sledeću sezonu kao najveće pojačanje dovesti na klupu Duleta, neka bar bude pomocnik Zeljku, puna kapa. Dule je strucnjak da razmontira limenke.


P.S. Imamo mocnu moru kada izvodimo loptu dok smo pod pritiskom, cele sezone....

Apsolutno podrzavam kritiku, osnovanu, argumentovanu…Ali ovo su ciste budalastine sto si iznio vezano za rotaciju/minute kao i ova konstatacija koja se ovdje poprimila kao po default-u “Zeljko kriv za poraz”. Nezahvalno…Pa valjda je taj Zeljko od avgusta pa do juna proveo 11 mjeseci sa igracima.

Da su imali minute Trifunovic, Glas, Tristan i Koprivica tukli bi nas 15 razlike, pritom iz bonusa bi izlazili kroz 2 njihova posjeda po cetvrtini. Kalinic je odsjecen bio, sto zbog faulova, sto zbog dobre odbrane…Pogodio je u 4/4 onu trojku, ali to je iskljucivo greska u odbrani, mislim da su oba igraca, citaj Zagorac izasli da brane pleja prilikom pika. U poslednja 2 minuta utakmice pravili smo kardinalne greske u odbrani, narocito prilikom preuzimanja gdje je Davidovac 2-3 puta ostajao sam na popu i vidjelo se po Zeljku kako je pizdio. To su ti detalji o kojima je i pricao tokom citave sezone da mnogi igraci imaju manjak koncentracije u oskudnim trenucima.

Zna se ko je glavni krivac sto smo dovodili talente Vrabac, Cetkovic, Majstorovic, sto je otjeran “glavni” uzrok problema u srpskoj kosarci, sto nas sudije postuju kao da smo Krka iz Novog Mjesta…Nemojte traziti krivce u struci, makar u ovoj sezoni.
 
Последња измена:

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Predugo sam na forumu da bih ložio masu ili iskazivao lične želje :D te daleke 2007. godine kao pubertetlija pa i ajde, ali sada u tridesetim i sa ozbiljnim stažom u košarci - nikako.

Ima ljudi iz sveta košarke jako bliskih našem klubu sa kojima diskutujem u zatvorenim viber grupama - ima tu delegata ABA, menadžera, kolega trenera, bivših pro igrača, sudija - i naravno svi su naši, i svi sa nekim svojim kontaktima pa se mnogo toga aktuelnog i pre svega realnog tu napiše i prodiskutuje. Od kako je Željko došao imenima se ne licitira, dele se druge informacije iz kojih se može zaključiti kakav se tip igrača traži na tržištu, pa i o Evroligi i našem učešću u njoj (o čemu se u principu najviše i pisalo bez obzira na dostignuća). Kada takve informacije dođu od relevantnih ljudi to meni radoznalom navijaču iz struke daje razloga za optimizam pa ta neka svoja saznanja stidljivo podelim ovde sa svima vama bez namere da izigravam nekog hardcore insajdera.
Postujem, hvala na iscrpnom odgovoru! Iz tvojih usta u Bozije usi brate!
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
460
Reaction score
2.455
Glavu gore ljudi. Nije ovo projekat za jednu sezonu, zna Zeljko sta radi. Ako ostanemo na okupu uz par pojacanja....Nebo je granica. Zivi bili pa vidjeli.
Volim Partizan!!!
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Ostoja da nam obezbedi Evroligu i zadrži istu ekipu. U suprotnom MARŠ!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.179
Reaction score
18.470
Локација
U Kinšasi
Ja kao gledam utakmicu, i sve nešto mislim što Željko ne uvede ovog ili onog, što ne traži tajm aut, ne pravi faul itd., a onda se setim da mi je bolje da ne mislim. Najbolji košarkaški trener ikad trenira Partizan. Ponovo. Ako nije uzeo titulu, to je zato što je bilo nerealno. Iz ovih ili onih razloga. Nemojmo se ciganisati.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
493
Reaction score
1.769
Jel vi sto sto serete po misljenju drugih ljudi mislite da sve najbolje znate? Ovo je forum i neka svako iznese svoje misljenje ako misli da treba, ako ne onda banujte sve ostale pa diskutujte izmedju sebe.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Kako je zvezda došla do titula u prethodne dve godine? Tako što su opljačkali Krku, Cibonu, Cedevitu ove godine, prošle isto Cedevitu i Igokeu. U oba slučaja to im je obezbedilo prvo mesto i prednost domaćeg terena. U nekoliko prethodnih godina mogli smo da se uverimo da je prednost domaćeg terena ključna, a to je katastrofalno loše? Zbog čega ne mogu da izgube kao domaćini? Juče smo videli da publika nije faktor, jer su bolje igrali bez publike. A Pionir je i Partizanu domaći teren. Pa zbog opstrukcija igre, sudijskog kriterijuma, i svega što mogu da učine da na silu dođu do pobede. Smrdljiva čović liga. Ovde ne može na sportski način da se dođe do uspeha, mora to van terena da se satre.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Apsolutno podrzavam kritiku, osnovanu, argumentovanu…Ali ovo su ciste budalastine sto si iznio vezano za rotaciju/minute kao i ova konstatacija koja se ovdje poprimila kao po default-u “Zeljko kriv za poraz”. Nezahvalno…Pa valjda je taj Zeljko od avgusta pa do juna proveo 11 mjeseci sa igracima.

Da su imali minute Trifunovic, Glas, Tristan i Koprivica tukli bi nas 15 razlike, pritom iz bonusa bi izlazili kroz 2 njihova posjeda po cetvrtini. Kalinic je odsjecen bio, sto zbog faulova, sto zbog dobre odbrane…Pogodio je u 4/4 onu trojku, ali to je iskljucivo greska u odbrani, mislim da su oba igraca, citaj Zagorac izasli da brane pleja prilikom pika. U poslednja 2 minuta utakmice pravili smo kardinalne greske u odbrani, narocito prilikom preuzimanja gdje je Davidovac 2-3 puta ostajao sam na popu i vidjelo se po Zeljku kako je pizdio. To su ti detalji o kojima je i pricao tokom citave sezone da mnogi igraci imaju manjak koncentracije u oskudnim trenucima.

Zna se ko je glavni krivac sto smo dovodili talente Vrabac, Cetkovic, Majstorovic, sto je otjeran “glavni” uzrok problema u srpskoj kosarci, sto nas sudije postuju kao da smo Krka iz Novog Mjesta…Nemojte traziti krivce u struci, makar u ovoj sezoni.
Na osnovu cega temeljis stav da su ti igraci igrali tukli bi nas 15 razlike..igrali su u 4 utakmici pa su bili dobri...nas najveci problem u svakoj bitnoj utakmici koju smo izgubili je upravo u tome sto igramo sa 8 igraca...bursa nas je dobila jer smo celu 4 cetvrtinu i produzetak igrali sa skoro istim timom...Ne moze niko da mi kaze da kuruc,dangubic ne bi doprineli u boljoj odbrani,glas mozda nekom trojkom..koprivica blokadom skokom zakucavanjem..zeljko je negde u sred sezone presekao jer je video da sa njima ne ide,a nije im pruzio sansu da ih prilagodi igri kao sto je to uradio zagorcu...sigurno mu je stavio do znanja tebe napad ne zanima samo pici odbranu i zagorac se koliko toliko popravio..tako je mogao i sa ostalim igracima...koprivica koji gotovo da nije igrao ovu seriju je velika greska jer kada smo jaci na centrima sigurno bi doprineo vise od smailagica...tako da to je iskljucivo greska trenera..
I naravno sada ce vecina vas da kaze vi ucite jednog zeljka kosarku..ne uci ga niko ,ali vidimo stvari koje prave problem cele godine i koje su samo do trenera,a zasto je bio toliko tvrdoglav da to promeni to samo on zna...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Na osnovu cega temeljis stav da su ti igraci igrali tukli bi nas 15 razlike..igrali su u 4 utakmici pa su bili dobri...nas najveci problem u svakoj bitnoj utakmici koju smo izgubili je upravo u tome sto igramo sa 8 igraca...bursa nas je dobila jer smo celu 4 cetvrtinu i produzetak igrali sa skoro istim timom...Ne moze niko da mi kaze da kuruc,dangubic ne bi doprineli u boljoj odbrani,glas mozda nekom trojkom..koprivica blokadom skokom zakucavanjem..zeljko je negde u sred sezone presekao jer je video da sa njima ne ide,a nije im pruzio sansu da ih prilagodi igri kao sto je to uradio zagorcu...sigurno mu je stavio do znanja tebe napad ne zanima samo pici odbranu i zagorac se koliko toliko popravio..tako je mogao i sa ostalim igracima...koprivica koji gotovo da nije igrao ovu seriju je velika greska jer kada smo jaci na centrima sigurno bi doprineo vise od smailagica...tako da to je iskljucivo greska trenera..
I naravno sada ce vecina vas da kaze vi ucite jednog zeljka kosarku..ne uci ga niko ,ali vidimo stvari koje prave problem cele godine i koje su samo do trenera,a zasto je bio toliko tvrdoglav da to promeni to samo on zna...
Ne zezaj majke ti…

Pa prvi Kalinic bi se uveo u utakmicu sa penala ako bi se spustao dolje na niski post da napadne Trifunovica, jer bi pritisak ogroman bio zbog onih desavanja sa cetvrte utakmice.

Davidovac bi skolovao Tristana ka iz sprdnje.

Koprivica defanzivno nista ne bi doprinio…O Glasu da ne pricam.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Trebalo je bar pokusati..vidimo da cele sezone taktika izopstenja nekih igraca iz utakmice nije davala rezultat,mozda je trebalo probati pa ako ne ide promeniti
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top