Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Ono sto bih ja volio je da domaci igrači Partizana konacno shvate da je kk cz voda fmp ili kako vec se zovu rak rana ovoga sporta.Nema jarane grljena,nema sažaljenja,nema prijateljstva.Udri 40 minuta pa kad ga izdrndas i unistis onda neka se grle sa rodjenim ćaćom.
To je bre sekta njih samo na terenu unistavati svaki put i to sve jace i jace.
NAPRED PARTIZAN
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.863
Локација
underground
Ja nemam pojma o sudijama, ima li neko misljenje o ovoj trojici?
Hordov je onaj sto ga je Pavicevic na utakmici mornar -fmp2 napusio da sudi tako jer se boji Covica. Ova dvojica nam nisu do sad sudili bitne utakmice da se ja secam ali svakako ne mogu biti toliko zlo kao nase sudije , pre svega Belosevic , Nikolic , Oberknezevic i Glisic
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Sve je bolje od nasih smradova mada nikome ovde ne treba verovati... Videli smo u kupu, dok se igrao rukomet drali smo ih 18+, kad je rukomet prerastao u ragbi, pocelo je da se tone...

Onaj majmun branko lazic ima jednu licnu, tu je sve jasno, lik koji u Evroligi nakupi 3 licne za cetvrtinu ovde nema faul... A ono sto radi Panteru u svakom nasem napadu je licna greska... Panter mora brze lopte da se oslobadja kada ga udvajaju jer tako ne daje priliku mungosu da mu ulazi u telo i gura ga a sudije cute i onda dosude korake ..
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.136
Локација
Академија
Има ли неко информације да ли ће Арена сутра бити пуна? И хоће ли бити организованог доласка цигана а самим тим и затварања неких сектора као тампон зоне?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.544
Reaction score
29.495
Локација
Novi Sad
Има ли неко информације да ли ће Арена сутра бити пуна? И хоће ли бити организованог доласка цигана а самим тим и затварања неких сектора као тампон зоне?

S'obzirom da imamo mnogo zahteva za dodatne karte, pretpostavka je da će biti dupke puna Arena.
Što se tiče ciganja, delim stav pojedinaca koji su pisali ovde a to je da ukoliko dodju nekako do karata i organizovano se skupe, ne treba pustiti da počne utakmica dok ih ne izbace napolje!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.114
Reaction score
14.610
Локација
Kipar
U ABA ligi se nece ponoviti sudjenje iz kupa Srbije.
Da je bilo normalno sudjenje bili su zreli za stoka razlike. Samo u srBskom brlogu je moguce da Egzum napravi 5 licnih a lebranko zavrsi bez faula.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Iako sam realno prihvatila da nam je 1 od 2 iz Italije skroz ok, baš me skenjao ovaj poraz u Milanu. Bila sam ubeđena da dobijamo...
Nisam tako sigurna da dobijamo sutra... njima je ta utakmica vadilica - i treneru i nekim igračima a i ćokiju pred navijačima...

Najbolje bi bilo da sutra citirate ovaj moj post i svi da mi napišete da nemam pojma.
 

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
211
Reaction score
2.079
Локација
Skopje
Negde sam naleteo da je moguce da se nasa tekma protiv future u Moraci, najverovatnije odlaze zbog predsednickih izbora u CG.
https://rtcg.me/sport/kosarka/406231/izbori-odlazu-derbi-aba-lige-buducnost-partizan.html
Mislim da je bas dobro po nas, nakon utakmice u Istanbulu, imamo dodatnih 7 dana da spremimo Oly-a i sve te domace tekme u BGu nakon toga.
Jos da nadopunimo da ne izlazimo sa BG-a nakon Istanbula do utakmice sa Monakom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top