Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ljudi imam jedno glupo pitanje, trenutno sam u Nemačkoj,pa ne bih da mi pisu kazne zbog strimova i piraterije. Na koji nacin mogu da gledam basket danas? Kolegi je stigla ozbiljna kazna zbog torrenta,pa nisam siguran koliko bi bilo bezbedno otvarati nesto tipa balkansport.info ili neki slican sajt? Bilo bi idealno ako bude na jutjubu strim?
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ja odavno pricam da klub na to treba da obrati paznju, koliko god neobicno bilo da se jedan kosarkaski klub bavi tim stvarima.
Za sad su dva goveda u studiju izvela nekoliko genijalnih zakljucaka:
-sudije su lose, ne mogu u ovoj atmosferi da sude, Hordov jedini valja.
-Kampaca je sjebo put u Argentinu, da nije toga pokazao bi da je najbolji igrac univerzuma. "Svi u Srbiji treba da smo srecni sto Kampaco igra ovde".
-Panter nema pojma, veliki igraci od 10 utakmica smeju da imaju jednu osrednju i jednu losu, a Panter nikad nista nije osvojio. Uprkos tome, Partizan mora da se osloni na njega jer nema na koga drugoga itd itd.
Usput su se zahvalili drzavi i predsedniku Vucicu.

Nestvarno je koliko su sposobni da jedu govna.
Napuse mi se kurca obojica, ciganske crkotine. Jedva cekam da ih vidim kako ce da cvile na kraju.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Prvo poluvreme sam gledao bez tona, a onda u drugom pustio ton da uživam u patnji ona dva smrada, one dve picketine, ona dva patuljka, sve im cigansko odvratno jebem. Umrite pacovi pakosni.

Ma bravo Lesorcino bravo brate grobarski. Dozivotni ugovor. Slomi picku ciganinu.

Gazi bre Partizane, gazi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top