Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Da sam mogao da pravim scenario, ne bih bolje izabrao! Najsladja pobeda, najbitnija do sada protiv njih!
Glas sam izgubio, ali i zivce, i kosu i jos par godina zivota. Ali nema veze, vredelo je Partizane!
Hvala momcine, hvala ZELJKO! Grobarijo, uzivajmo!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.369
Локација
U pizdi materini
Očekivao sam da prestanu sa igrom posle treće četvrtine to se i dogodilo, bez Nedovića i Kepeca nisu imali cigani šta da traže na terenu.

Cigani sa Arene da mi se napuše kurca (da proste dame i realni Grobari), civilite kalafonci milina vas je slušati.

Petrušev i svi bivši Grobari isto imaju tople pozdrave od mene, ne mogu da shvatim one koji su kukali po internetu oko N.Godine za njim kad je dečko baš tamo gde treba da bude - U svom prirodnom habitatu.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.725
Локација

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Kakvi burazeri,kakva borba i kakva zelja. Alal vera. Poseban utisak je ostavio Lesor,iako smo navikli da covek uvek izgine na parketu. Treba coveku spomenik da podignemo ispred Arene! Mislim da mi je upravo porastao u ocima u najdrazeg stranca u nasem klubu ikad, iako je konkurencija izuzetna!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.605
Reaction score
13.674
Локација
Yaoundé
Nemam snage da se radujem... Ćerka je, da ne idem u detalje, imala zdravstvenih tegoba zbog kojeg su mi se celo popodne, pa i dobar deo večeri, pretvorili u jurnjavu. Na sve to, zakačila me je smena, a kod mene na poslu već dugo je zabranjen striming, pa sam pratio kretanje rezultata preko portala ABA lige. Bio sam kao sluđen zbog ćerke, ovi smradovi pedvođeni počasnim konzulom Nikaragve odlaze na +20, ja ne znam gde da se okrenem...

U nekom trenutku napuštam posao i jurim do stana da obiđem ćerku i poslednje što vidim je -11 (45:56). Stižem kući, zatičem je iscrpljenu, ali vidno bolje, čak pomalo raspoloženu, krećem nazad na posao - 63:66! Vraćam se ponovo na posao - 74:66!!!...

I dalje sam kao isceđena krpa, zato dajte što pre neki snimak da odgledam to kao čovek.

Partizane moj, hvala ti...
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
ezgif-5-faf538be79.webp

ezgif-5-6dc695bdc2.webp

ezgif-5-cf08d21d67.webp
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top