Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Pa to je olicenje medija i televizijskih kuca u zemlji Srbiji (AS, pink, happy tv, kurir, telegraf itd.). Ljudi, sve je to ciljano, ciljani gosti, odnosno “strucni konsultanti”, zna se ko diriguje. Ako ima neko ovdje od nas ko nije vjerovao u ova spinovanja, a bilo ih je sa pocetka sezone, ovo nocas je sve argumentovano gdje mi zivimo i sa kime imamo posla.

I da, nocas je igrao Kamerun protiv mutanata. Hvala bogu sto nisam broj, nego covjek.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
63-66, a ja jos uvek zabrinut gde je gospodin Covic vec nedelju dana, nigde jutarnjeg, nigde saopstenja... da mozda nije bolestan, pa da ga bas ta trojka dokrajci.

Onakav pristup i onakvo "trazenje" petorke na pocetku moze nam glave doci kad jedna utakmica resava sve, a i nije za srce dobra. Hocu da kazem, pamet u glavu na f4 Evrolige, pocni brate sa prvom petorkom, pa sta bude, jebes ovo, nemamo 6 cetvrtina da okrenemo svaku.

GAZI BRE GOVNA!

BRAVO PARTIZANE!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Cilj protivnika jeste da se izmanipuliše sa čovekom koji ima najmanju toleranciju na frustraciju.
Godinama to rade...i ne mogu da kažem da im ne uspeva.Onaj raptus Saše Pavlovića ...koliko ga je samo sjebalo.
Cilj jeste bio provokacija koja bi iznudila tehničke i povuklo dole ekipu a kod njega unelo nervozu...još kada slabo izvodiš slobodnjake-win/win.
Ono što nisu očekivali je da se čovek hrani arenom kao gladijator.Ako toga ima nema te provokacije koje će mu prekinuti dotok goriva.
Jednom rečiju čovek je anomalija, Nije normalan
Zato hvala svakom navijaču u Areni...pa i ovoj što joj iskočile bradavice jebala vas ona
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.266
Локација
Žrnov
Koleginici @JasminaT zabraniti forumskim pravilima da gleda utakmice sa musavcima i mi smo na konju. Mada mi izgleda da je "virila" prvo poluvreme. :D
Nisi pratio na času :buhaha
Počela sam da gledam od drugog poluvremena.
Ulazim u kuću, moji svi što beani što popišani... rekoh "šta se nerviratr, neogu momci da igraju ako ja ne gledam"

Ostalo je historija :buhaha
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.667
Reaction score
5.587
Tek ce da ga napadaju sada posle ovoga,prva utakmica kad oni budu domacini bice tu svega. Pa njega u polufinalu kupa gadjaju kad sutra bacanje i nista,pa ga derpe vildoza isto tako nesto provocirao pa se usrao. Znaci nema trika da ce ga zaobidji samo ce sad biti jos zesci jer morace da se smiri,ne bi valjalo suspenziju neku par utakmica pogotovo sto su nam sve sad bitne. Kako smo mi odigrali prvo tako su oni drugo. Nije bilo realno onih 20 razlike ni da ce kampaca onako da kenja. Nista nije gotvo idemo pg kad god,a tamo znamo sta sve moze da bude kao i u zelezniku gde nece zaliti svoje da bi sjebali nekog naseg.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
238
Reaction score
1.634
Локација
Canada
63-66, a ja jos uvek zabrinut gde je gospodin Covic vec nedelju dana, nigde jutarnjeg, nigde saopstenja... da mozda nije bolestan, pa da ga bas ta trojka dokrajci.

Onakav pristup i onakvo "trazenje" petorke na pocetku moze nam glave doci kad jedna utakmica resava sve, a i nije za srce dobra. Hocu da kazem, pamet u glavu na f4 Evrolige, pocni brate sa prvom petorkom, pa sta bude, jebes ovo, nemamo 6 cetvrtina da okrenemo svaku.

GAZI BRE GOVNA!

BRAVO PARTIZANE!
Reci ce sutra da su oni najgledanija gostujuca ekipa
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Уууу прелепота како га је набо Лесор! Ем смо их добили, ем пребили, ма милина. Овај потез Мадара на 63:66 је уметност. Као дух Кобија да је ушао у њега!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
Na svim utakmicama se trudim da ne psujem i da ne vrijeđam protivničke igrače lično, izbjegavam svako pjevanje koje ne smatram korektnim i trudim se da navijam za Partizan i samo Partizan.
Večeras nisam mogao da su uzdržim od momenta kad su počeli da tuku Lesora zbog faulova. Ubacio je Petruševa da ga bije i to se vidjelo. Da je htio da se fino igrački nadmudruju pustio bi Kuzmića ili Mitrovića pa nek bolji pobijedi. Oni su mislili da će biti obostrano isključenje i da će biti Lesor za Petruševa. Sudije su ukapirale da ne smiju u ovakvoj atmosferi to uraditi, a ja da ne mogu da se suzdržim i da u mom rečniku i te kako postoje riječi govno i pičketina.
Mogu oni izjavljivati šta god hoće, Željko im je pokazao da nije rođen u odijelu i da ako treba po blatu da se rvaju ima da im na uši izlazi. Madar i Lesor su prelomili utakmicu, ali Ledej i Egzum ne smiju da se preskoče.
Bilo je lijepo biti u Areni večeras. Nije lako zaspati sa ovoliko utisaka.
Laku noć dobri moji, sjutra uživajte u danu i ne gledajte tv.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.225
Локација
GG 1978
Ko nije bio večeras u Areni ima za čim žaliti.
Podsetilo na pakao Pionira u kom su padali velikani evropske košarke.
Kakva energija igrača drugo poluvreme !!
Madar, Smajli, Ledej povukli deugo poluvreme ali energija Lesora je neverovatna!
Bravo Željko doktore, držao ih je do 3 minuta nastavka drugog poluvremena, ribanje pa motivacija do neba.
Partizane najveći si !!!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.559
Reaction score
11.086
Nije da moramo da ga gledamo sledecih 10 godina u reprezentaciji, moze brat Lesor to da sredi.

Moze malo i da preuredi reprezentaciju Argentine, potreban im je reset nakon neuspeha u kvalifikacijama.

A i Bentila gratis, cisto da ovoj cigansturi bude manje zao.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.366
Reaction score
1.956
Локација
Gde god ti da igras...
Madaru pod hitno novi ugovor! Ne samo zbog vecerasnjeg meca, vec zbog citavog utiska koji ostavlja decko. Pametan, posvecen, hrabar, napreduje velikim koracima... Jednog dana iz KKP moze samo u nba i tamo ce biti ozbiljan igrac. A do tad da osvoji sa nama mnogo trofeja i bar jednu evroligu!
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Статус
Затворена за писање одговора.
Top