Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Malo su se zaigrali, jedno je kada se dva Srbina valjaju u domaćem mulju, a drugo je kada budala pa još na funkciji krene da preti državljaninu druge države, sve da je Togo ili Burkina Faso (izvinjavam se ljudima pomenutih zemalja što sam baš njih naveo kao primer i doveo ih u vezu sa ološem), a ne jedna Francuska u pitanju.

I ne treba stati na ovome, nas potencijalno čeka još mečeva sa njima i ako neće Ostoja, onda mi moramo da zaštitimo našeg igrača. Napraviti im takav pritisak pred sledeće njihovo domaćinstvo da im ne padne na pamet da popreko pogledaju Lesora, a kamo li nešto drugo.

Hoce li i mališa ići na informativni razgovor u mup zbog ovoga, šta kazu ovi iz predgradja?
Mališi doživotnu godišnju ako se ja pitam.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Sad kad se i tužilaštvo pridružilo Lesoru u rušenju repstacije, države i poretka nije nemoguće da će pacovi u očaju i poniženju stvarno ugroziti bezbednost ovih momaka.

Oni su dovoljno bolesni, dovoljno očajni i prave dovoljno veliku frku i atmosferu linča da nije nemoguće

1678875124628.png
 

ivana_011

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
763
Локација
Beograd

Jako mi je zao sto Nikola nije zavrsio u Partizanu (ne njegovom krivicom) onda kada je trebao da zavrsi. Jedan od Duletovih omiljenih mladih igraca u to vreme (a svako ko ima nekoga u Pg moze da sazna i kakvo misljenje Nikola ima o Duletu) i prava je steta sto su povrede ucinile da nema vecu karijeru. On definitivno nije deo njihovog mulja.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.626
Локација
Beograd
Jako mi je zao sto Nikola nije zavrsio u Partizanu (ne njegovom krivicom) onda kada je trebao da zavrsi. Jedan od Duletovih omiljenih mladih igraca u to vreme (a svako ko ima nekoga u Pg moze da sazna i kakvo misljenje Nikola ima o Duletu) i prava je steta sto su povrede ucinile da nema vecu karijeru. On definitivno nije deo njihovog mulja.
Koga zabole, otišao je tamo.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.822
Локација
Beograd
Jako mi je zao sto Nikola nije zavrsio u Partizanu (ne njegovom krivicom) onda kada je trebao da zavrsi. Jedan od Duletovih omiljenih mladih igraca u to vreme (a svako ko ima nekoga u Pg moze da sazna i kakvo misljenje Nikola ima o Duletu) i prava je steta sto su povrede ucinile da nema vecu karijeru. On definitivno nije deo njihovog mulja.
On je otišao tamo gde treba, isto kao i ono govno petrušev. Garantujem da će imati lošu karijeru ako bude tužio Lesora, setimo se samo onog lika što je Dule hteo da ga dovede, pa je potpisao za limenke sns olovkom, posle je nestao sa mape?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.316
Локација
Kipar
Sreca da nemamo domacih igraca.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ivanovic je tamo otisao da ne postane igrac kao i nesrecni Rakicevic i jos neki momci koji su zavedeni pricama napravili karijere da sada igraju za Vladicin Han mozda. Drugo izjava Nikole Loncara da je Lesor zasluzio bilo koju kaznu koju mu ABA liga odreze je kraj njega kao nekog coveka i grobara,bar sto se mene tice.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Moram reći da je Ivanović igrač jedan od retkih koji odudara od njihovog mentaliteta što vidim i po ovoj reakciji.
Bilo kakva reakcija drugacija od ove ne bi prilicila odraslom covjeku, tako da mu ja za ovo ne dajem ekstra poene.
Moguce da je on ok lik (Mitrovic mi se cini takodje ok), ali sve dok su tamo gdje jesu neka se jebu.

Edit: ima li neko ko se malo bolje razumije u pravilnike - sta znaci to sto se desilo da se desilo nakon isteka utakmice? Znaci sudije ne pise nista u protokol jer se njih i utakmice ne tice, ali liga kao liga moze da izrice kaznu na osnovu vidjenog na TV-u?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.944
Локација
Žrnov
Može Lončar smrda da ga duva... Nije džabe njega DV onomad još precrtao... veća ljiga od njega samo Šilobad.

A propo Ivanovića (igrača), baš sam posmatrala njegove reakcije tokom utakmice, i mogu da kažem da je retko korektan bio.

Što se tiče završetka utakmice, mislim da utakmica zvanično traje i posle poslednjeg zvižduka, dok se ne preda zapisnik.
 

ivana_011

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
763
Локација
Beograd
Kapiram razmisljanje pojedinih i verovatno bih i sama razmisljala slicno u vecini slucajeva vodeci se onim - s kim si, takav si.

Ali s obzirom da mi ortak iz PG-a jako dobro zna i njega i njegovu porodicu, a pritom na to dodas i ovo sto je i par forumasa primetilo - njegov izuzetno korektan odnos u svakom derbiju do sada, jednostavno ne mogu da ga svrstam u isti kos sa onim iskompleksiranim pacovom.

Pritom je Nikola pri dolasku kod cigana bio na prekretnici ili oni ili da guli negde po Grckoj, Belgiji i slicno. Plus na sve to je imao dete na putu, tako da ono... Razumem donekle izbor.

Ps. gledajuci snimak slavlja primetila sam (ili mi bar tako deluje) koliko je zapravo Balsa bez energije, kao da nema zivota u njemu... Kapiram prirodu bolesti koju ima, i bas mi deluje da nece brzo na parket nazalost...
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Ivanovic je tamo otisao da ne postane igrac kao i nesrecni Rakicevic i jos neki momci koji su zavedeni pricama napravili karijere da sada igraju za Vladicin Han mozda. Drugo izjava Nikole Loncara da je Lesor zasluzio bilo koju kaznu koju mu ABA liga odreze je kraj njega kao nekog coveka i grobara,bar sto se mene tice.
Izvinite na blagom off-u ali ako se ne varam, on je trebalo da dođe kod nas negde oko 14/15, ali je umesto njega došao Cvetković, koji je stvarno igrao odlično za tadašnje uslove i mogućnosti.

Jbt, tad je Partizan imao 5. ili 6. najveći budžet u ligi pa su nam razne future, mutanti, limenke, sokovi i mornari 'krali' igrače. Baš crn period.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
sportske pisu o 12 meceva suspenzije Lesoru.... ako zele da sahrane ligu, nek izvole
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top