Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Pa, mislim da bi to bilo fer, nakon sto je Vildoza dobio 20 nakon onog udaranja igraca Cibone. Ne smemo imati dvostruke arsine.

Do sad sam se radovao smrti samo one dve nakaze sto su nas bombardovale, ali mi se cini da cu to uraditi i reci put, ako preteknem, naravno...
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
loncar nije cak ni grobar, a kamoli realni tako da sto se njegovih reci tice, "pas laje, vetar nosi".
Ova iskonstruisana i visestruko predimenzionirana frka oko najobicnijeg gurkanja na terenu je samo pokusaj da se igrac i klub "izbace iz koloseka".
Upregnut je sav sns-ovski i medijski arsenal sto mozda i nije lose u ovom trenutku jer samo nagovestava sta nam se sprema u odlucujucim utakmicama, a sigurno se sprema 10 puta gori scenario i pritisak. Pisem da to nije lose zato se moramo navikavati na ovu cigansku sizofreniju za koju smo samo mislili da joj znamo granice i da smo sve vec videli pa nas ne mogu iznenaditi.
Ja stvarno od njih ocekujem i da nam presrecu i napadaju igrace na ulici, da odvrcu srafove tockova na Skodama, itd......
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.944
Локација
Žrnov
Upravo... samo se ne "pecajte" na ove "informacije"... sve je to za njihovu javnost. Nije ovo upućeno ni nama ni ligi, već njihovim navijačima. Ovo je svojevrsni damage control i kao što reče @ivana_011 priprema terena za "opravdane" svinjarije koje svakako spremaju za finalnu seriju.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Jeste ovo upućeno njihovim sektašima, ali istovremeno ako uspe da nas poremeti u EL i nastavku ABA, tim bolje. Boli njih što smo prvi u ABA, boli njih što smo u prvoj sezoni u EL posle pauze na korak od TOP8 dok se oni svake godine bore za TOP16.

Ja potpuno verujem u Željka da će odraditi "svoj" deo posla i da neće dozvoliti ekipi da se peca. A na nama navijačima je da to odradimo sa naše strane. Domaći teren u oba takmičenja MORA da se odbrani pa neka oni u svojoj jazbini smrde koliko hoće. Na nama je da damo poslednji atom snage na tribinama u svakoj utakmici, da ne dozvolimo da padnemo kada momci na terenu padnu. Zajedno možemo i moramo do velikog uspeha, a to je titula u ABA, TOP8 u EL i onda dugogodišnja licenca za EL. Sve smo to zaslužili odavno.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.911
Može Lončar smrda da ga duva... Nije džabe njega DV onomad još precrtao... veća ljiga od njega samo Šilobad.

A propo Ivanovića (igrača), baš sam posmatrala njegove reakcije tokom utakmice, i mogu da kažem da je retko korektan bio.

Što se tiče završetka utakmice, mislim da utakmica zvanično traje i posle poslednjeg zvižduka, dok se ne preda zapisnik.
Trebalo bi dok kapiteni ne potpisu zapisnik. Posto se nije desilo nista, obicno koskanje uz razvadjanje, a verovatno nista nije uneto u zapisnik, crva nije ni bilo.

Sva ova halabuka je da bi se stvorio dodatni mulj pred plej-of, a njihovim navijacima stvorila slika da su osteceni i potlaceni :D Kao i svake godine :D

Nije iskljuceno da ce ABA liga nepostojeca neku kaznu i da donese. Ne verujem prejaku. A Lesoru za nauk. Zakuca mu u facu, doceka na lakat u doskoku. Ovo ne.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Aman ljudi kakvo je ovo bezumlje? Kakav je ovo ljudski talog? Kako ikome ko sebe naziva ljudskim bicem mogu na pamet pasti ovakve stvari? Sad javno objavljuju tvitove-prepisku Naneli-a sa nn navijacem (pisem nn jer mi izgleda kao iscenirano)! Kakva je ovo bolestina ljudi moji!!! Dokle ce ovo bezumlje sa njihove strane ici???
Pa da li je moguce da su spremni da se ponasaju kao zivotinje i najveci olos da postignu svoje ciljeve??? Pa da li je moguce da nema reakcije nasih dokazanih i vidjenijih Partizanovaca da dignu glas protiv onog sto se desava na areni (smanjivanje tona kad mi pevamo himnu, navijamo normalno, zatim dovodjenje u studio ljudskog taloga kako bi pljuvali po Partizanu), zatim ovo sto stampa objavljuje, zatim pozivi na linc naseg igraca.....)???
P.S. Twiter nemam pa nisam mogao ucestvovati u akciji deljenja twita onog smeca iz Batocine koje poziva na lincovanje naseg igraca, ali zato imam Gmail pa fino odete na Francuska ambasada-kontakti-kontakt sa odredjenom sluzbom-sluzba za unutrasnju bezbednost pa MAIL SA PRILOGOM!
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Meni je i čudno da dve utakmice zaredom tobož sudije ne kapiraju da Lesor ima pet ličnih i još je u igri. Samo da i tu nerežiraju neko sranje, po pitanju regularnosti utakmica. Tobož mi vedrimo i oblačimo, a ono oni na kvarnjaka prave scenario da mi vedrimo i oblačimo u ligi...
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Murija je vaša sfera, cinkaroši sa severa....

Puši kurac Filipe!
Ne mora da pusi k.... dovoljno je ovo sto mora da radi. Zamisli tu sramotu da ides u policiju da prijavljujes ovako nesto. Al sam je birao sredinu i sad nek zanje ono sto je zasejao i nek ispunjava zadatke koje mu sef delegira.
Zelim mu da preko bata naplacuje svoj sramotan i nesportski angazman u tom zlu, a ja pevam sto takvo jedno govno i beskicmenjak nije zavrsilo u nasem klubu.
Sto bi rekao General- moze da se pogresi ko je kakav igrac al ne sme da se pogresi ko je kakav covek!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Статус
Затворена за писање одговора.
Top