Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Meni se iz ovih snimaka cini da momak jako nevoljno ide na to saslusanje..
Imajte na umu da je to neko drugi smislio(citaj corava pudla) i da je njemu kao sportisti ovo jako ponizavajuce,ali eto ljudi to vam je danasnja Kk fmpczv na celu sa mafijasem ,i uz podrsku visokih drzavnih fukcionera …to vam je donekle i pokazatelj kako u danasnjoj sns drzavi sve funkcionise…na zalost..

U zivotu malo stvari zavisi od nas samih, ali ono sto zavisi, to je ono sto sam biras.

Imas izbor u zivotu da budes covek ili crv. Kada izaberes da budes crv, kao sto je pederko izabrao, onda niti ima sazaljenja, niti razumevanja za takvu osobu.
Da mi bude zao gnjide kojoj se ceo SVET, bukvalno, smeje, zato sto je sam izabrao da mu se smeju, ko ga bre jebe! Kada izaberes da budes crv, nemas prava posle toga da se ljutis kada te tertiraju kao crva!
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Meni se iz ovih snimaka cini da momak jako nevoljno ide na to saslusanje..
Imajte na umu da je to neko drugi smislio(citaj corava pudla) i da je njemu kao sportisti ovo jako ponizavajuce,ali eto ljudi to vam je danasnja Kk fmpczv na celu sa mafijasem ,i uz podrsku visokih drzavnih fukcionera …to vam je donekle i pokazatelj kako u danasnjoj sns drzavi sve funkcionise…na zalost..
Sve je to tačno i verujem da mu je naređeno. Međutim, jednostavno, preko svog agenta traži raskid ugovora i kaže da će o ovome da obavesti medije. On nije loš igrač, našao bi brzo klub u kojem bi igrao. Naravno da bi ustuknuli.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.028
Reaction score
7.682
Drzavno favorizovanje krcunije, stvorilo je armiju do smrti odanih navijaca Partizana...
Zvuci neverovatno, da je ovako nesto napisao navijac ciganke, pokojni Tirke, ali eto on je dokaz da i dalje vazi zakon o velikim ciframa. Cak i medju kromanjoncima se nadje jedan u milion, privid normalnog lika. Opet, rekao je istinu. Ne neku nasu Grobarsku, vec onu iskrenu, jedinu istinu.
Svi smo mi odrastali na mitomaniji najvernije publike u jugi, koji je nastao jos sedamdesetih. Ne samo najvernije, nego i najbrojnije publike.
Iz danasnjeg ugla je tesko zamisliti prosecnu posetu na JNA od 30-35000 ljudi, i potpuno krcat stadion na derbijima sa klubovima velike cetvorke.
Takodje, slusamo o masovnim odlascima na gostovanja, od kojih su "okupacija" Ljubljane 1976 godine, kao i Zagreba 1986 najupecatljivije, jer je nasa cifra tamo dostizala petocifrenu brojku.
Raspadom bivse drzave, a narocito u sumornim godinama nakon toga, sve ove price su presle u legendu, koja bi s vremena na vreme zaiskrila, kada bi nas na nekoj nevaznoj utakmici, ako je bilo koja Partizanova utakmica nevazna, bivalo po vise desetina hiljada (20000 ljudi protiv cini mi se Zemuna u jesen 1992 godine, 15000 ljudi protiv Vose u decembru 1993, ili pun jug protiv OFK-e iz ovog veka, svi pamtimo gol Smiljanica...).
Ipak, nema medju nama nikog ko se nije barem jedan put zapitao sta bi trebalo da se desi, pa da slicna brojka bude i u vreme nasih zivotnih vekova.
Dolazak sns sekte na vlast 2012 je oznacio start crnog perioda celog naseg sportskog drustva, sa posebnim akcentom, pre svega, na kosarkaski klub, a potom i fudbalski, vaterpolo, rukometni, odbojkaski klub...Cak i mladje selekcije u ovim sportovima su na svojoj kozi osetile sportski aparthejd, njihova jedina "krivica" je bila sto igraju u klubu u kome igraju. Svi pamtimo korona sezonu, i nacin kako se sezona zavrsavala u razlicitim sportovima u razlicitim kategorijama. Gde god je Partizan bio prvi, u svakoj selekciji, prvenstvo se ponistavalo, i obrnuto, gde god je drolja bila prva, to je bio zvanican rezultat sezone. Bedno, ciganski. Godine njihovih frustracija, kompleksa, ljubomore i mrznje su se razlile poput govana na sve strane.
Naravno, Partizan je orkestrirano napadan, stigmatizovan...nije bilo razlike, svi i sve u vezi Partizana je u medijima dobilo negativnu konotaciju, a cak i medju opozicionim politicarima i medijima se to primilo bez ikakve rezerve. Svaka pobeda Partizana u ovom periodu se relativizovala, trazilo se nesto lose, da se baci senka, prosto to je postala zvanicna politika. Vrhunac je bilo cuveno "a od sporta...NISTA". I pored saplitanja, unistavanja, unizavanja, ne mogu da podnesu te retke pobede koje se javljaju u ovom periodu. Svaka nasa pobeda u fudbalu i kosarci narocito, je docekana na noz, podizala se na drzavni nivo, maltene kao da je zemlja ugrozena. Ovo kako mediji, strucnjaci i navijaci ciganke kontinuirano, bestidno lazu o ZELJKU OBRADOVICU, prevazilazi sve sto bi neko ocekivao. Covek koji stalno, iznova i iznova poziva na smirivanje tenzija, na vracanje osnovnom sportskom postulatu,a to je fer plej, stavljaju na teret nesto sto nikada nije rekao ili ucinio. Bez blama, bez preispitivanja! Ma neeee, vec kao banda hijena targetiraju nekoga ko ih nijednim gestom ili recju nije provocirao, niti uvredio, naprotiv! Ali avaj...Toliko bi mogao pisati sta su nam sve radili, ali potrosicu i previse vremena, ali o tom potom, doci ce i to na red.
Da li pamtite neki los tekst o ciganki, njenim navijacima, ili neki naslov koji je kriticki prema njima, ali ne samo glede rezultata. Ako se i pojavi neki takav tekst, vrlo brzo dobije noge.

Pa ipak, u svom tom beznadju, desilo se nesto sa pocetka teksta...ovoga puta nije bila armija fudbalskih navijaca vec kosarkaskih. Navijaci Partizana, nakon sramote teranjem Generala, zbijaju redove, i u godinama bez finansijske podrske, bez kvalitetne ekipe, beleze rekordnu posetu u aba ligi. Dolaskom Trinkijerija smo presli u arenu. Iskreno, mislio sam da je to greska, jer sam bio ubedjen da mi ne mozemo u kontinuitetu da punimo dvoranu velicine arene, a tamo i kad dodje 7-8000 ljudi, sto je dobra poseta, dvarana izgleda sablasno poluprazna, bez adekvatne atmosfere. Ali, navijaci Partizana su ovih godina, kao nekada sa fudbalskim klubom, prepoznali trenutak da budu uz klub vise nego ikad, a dolaskom ZOCA, to je poprimilo razmere euforije, pozitivne. I eto nas danas, 2023 godine, ekipa koja ima najvecu posetu u evroligi, u aba da ne pricamo, ekipa koja je unapred rasprodala dvoranu za pet utakmic evrolige. Da li je ikada iko pomislio da ce se u toku jedne sezone, u ovako velikoj dvorani traziti karta vise skoro na svakoj utakmici? Sto rece ZOC, postala je stvar prestiza, na evropskom nivou, gledati utakmice Partizana. Drzavno favorizovanje coviceve kucketine je stvorilo armiju do smrti odanih navijaca Partizana, i to nece moci niko da promeni. U kosarkaskom klubu mi vidimo tu energiju, pre svega u sportskom sektoru, i to ne samo sada kada je tu najveci od svih. I sve to sto se desava godinama oko naseg KK, mnoooogo nervira ove iz predgradja. I ako, i treba, a tek im slede crni dani, polako, tiha voda breg roni...Zbog toga, mi danas zivimo Tirketov citat iz knjige, savremenici smo neceg lepog u zlom vremenu za nas Partizan.
Zato, u inat svima, sami protiv svih, jer Partizan nema nikoga drugog niti mi imamo drugi klub, do lepsih vremena, smrt fasizmu, ziveo Partizan!
Najbolji post koji sam procitao od kako sam aktivan na forumu. :clap:clap:clap
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
Sve je to tačno i verujem da mu je naređeno. Međutim, jednostavno, preko svog agenta traži raskid ugovora i kaže da će o ovome da obavesti medije. On nije loš igrač, našao bi brzo klub u kojem bi igrao. Naravno da bi ustuknuli.
Naravno,kad bi ziveli u normalnoj drzavi …ali u ovoj sns-mafijaskoj ne ide to tako…
U stanju su da ti sjebu privatni zivot…razmisljaj o tome..
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.623
Pa neka mu sjebu, znao je gde dolazi. Sam pao, sam se ubio.

Ja se nadam da niko u klubu neće dalje odgovarati na ove splačine. Gledamo svoja posla, svoju ekipu koja mora biti maksimalno zaštićena i to je to. Oni neka smišljaju ko je sve kriv osim njih samih za sranje u kome se nalaze.
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
Jos dva licna utiska sa utakmice koje niko nije pomenuo:
1. Raduljica koji se vise puta smeska i kao da uziva u atmosferi i navijacima
2. Gomila cica koje su dosle samo da se selfiraju za instagram, a onda ponesene atmosferom krenule da navijaju, urlaju vriste, cak i pokazuju srednji prst fmpovcima :)
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Da li mislite da bi Pedju Danilovica ili Sasu Pavlovica neko mogao da salje ovako da podnosi prijave kao mala kucka? Odgovor svi znamo. Znam jednog u njihovom timu koji je posle dobre zavrsnice sezone pre dve godine imao ponudu finu iz Spanije i Francuske da ide ali mu je coravi pripretio i on je iako je bio voljan da ide,odustao i epilog zna se duguje mu se nekih 15 ak plata i dobice ih nikad. Znaju oni dobro kakve igrace i trenere dovode,oni koji cute i slusaju i nemaju dostojanstvo. Jednom je u mom prisustvu neko rekao“nebojsa pavelic” i ja moram da se slozim sa tim. Najopasniji su ljudi koji nemaju ubedjenja i samo gledaju korist poput terzica,covica,ministara u vladi i to onaj koji ih selektuje najbolje zna jer je prvi takav. Moramo da ostanemo slozni i potpuno uz ekipu i strucni stab i sutra ako Lesor bude isao da da izjavu nas 1000 da ode sa njim,pokusavaju da nas razbiju sve ove godine ali necemo im dozvoliti. Stalno smo mi u nekoj poziciji da se nesto branimo,pravdamo a Lesor nas je ako smo pravi doveo u poziciju koja nam vise lezi,mi se pitamo mater im jebem cigansku.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje

Какво је ово срање? Немогуће да ово не чита нико осим мене и Иване?!
Да ли су нормални ови људи који воде овај портал!?
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Apsolutno sam siguran da je iz kluba naredjeno da se napadne i provocira Lesor pre utakmice,koji je i ranije pre toga targetiran na dehumanizujuci i rasisticki nacin,zna se kakvi su mu epiteti lepljeni tokom ove sezone i njemu i ostalim nasim tamnoputim igracima od strane predsednika tog kluba i tu lezi prava krivicna odgovornost o kojoj svakako moze da se izjasnjava civilni sud,gde mininlna zatvorska kazna nije ispod dve godine. Mislim da je vreme da se umesa i Francuska ambasada,jer ozbiljne drzave ne smeju da dozvole da se poziva na linc njihovog gradjanina,potencijalnog reprezentativca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top