Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Odgovoreno je već u nekoj drugoj temi... ljudi su namerno pustili taj tekst cisto da se vidi koliko je ciganska javnost glupa
Kako da ne.
Evo listam i ja glup taj njihov portal da vidim da li je po tom mehanizmu još neki put iskorišćena nekakva slična vest sa fudbalskog, vaterpolo, rukometnog ili košarkaškog u prošlosti koja bi služila kao dokaz takvoj tvrdnji.
I ako je tako stavlja se u navodnicima ceo naziv vesti "centar bez emotivne kočnice" a ne da mi metaforično objašnjava šta je "emotivna kočnica".
Zasrali su! Kojoj god propalici pala napamet da prenosi ovu vest na ovaj način
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.503
Reaction score
29.241
Локација
Novi Sad
Ja prenosim ono što imamo kao informaciju od jednog od njih par koji vode taj sajt. Nisam ja to sam odvalio da bih nekoga branio ako si to pomislio :D ja sam bio zaprepašćen isto kad sam video ali sam probao malo da se raspitam i takva je povratna informacija.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Onda ih posalji na edukaciju, nek svrate na "nuklearni" kako se treba sprdati sa nizom rasom.
Onakvo sranje preneti bez bilo kakvog propratnog komentara na sajtu koji "VoliPartizan" je sramotno.

Vise mi je licilo na svi smo isti samo nas boje dele, Lesor je divljak a Filip mladic bor.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Odlično...
Da sačekamo tekst istog tog urednika kako repostuje Vučkove izjave
kako "dokazuje koliko je glupa Srbija".
Evo kraljevima mogućnost da se operu...
Što ne kopiraju neki tekst o "polarnim medvedima" na primer.
Jer Teško je napisati nešto i u formi tvita od pet reči da bi se branio igrač i Partizan... Bolje copy past ciganski portali.
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Rekao bih da je dobra stvar po nas sto je ovo njihovo ciganisanje dobilo ovoliki publicitet koji prevazilazi granice nase bedne drzave. Na sve to se covke posrao po sebi i klubu jer je u danasnjem saopstenju zvanicno pokrenuo pricu o nacionalizmu (citaj: francuz bije srbina u srbiji). Mislim da postoje ozbiljne sanse da u slucaju nase titule u ABA cigani ne dobiju pozivnicu za EL nakon svih njihovih ovosezonskih sranja, ma koliko para vrhovni poglavica prosuo u klub.

Sad ce ABA biti pod velikim pritiskom jer ce odluka o suspenziji Lesora biti medijski ispracena i van regiona, te znaju da ne mogu da se bahate ma koliko pritiskalo prase iz predgradja.

Strah u njima izmice kontroli, ali mislim da su se previse zaigrali i precenili svoje mogucnosti.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Moje neko viđenje je da mi sledeće godine sigurno igramo EL šta god uradili.

Evroliga hoće bajku. Hoće najvećeg. Želimir je u Evropskoj košarci Capo di tuti capi. Ljudi hoće da vide strast, Matijasa pred 20.000 grobara, a ne Filipa pred policijskom stanicom.

Ljudi danas plaćaju da gledaju najveće – Mesija, Lebrona, Željka Obradovića. Dok je on tu, Partizan je sigurno u Evroligi.
 
Последња измена:

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
189
Reaction score
526
Oglasio se i Goran Grbović. Nemojte se odmah pecati na naslov koje je uredništvo izbacilo, sasvim normalna izjava Gorana:
"Da vam kažem nešto, pa ovo je potpuno besmisleno! Sasvim normalna stvar je da se dogodi incident na tako naelektrisanom meču. Zaista nije bilo potrebe za ovim što se sada radi, svi znaju da je to smešno. Pričaju kako je udario reprezentativca, ovo, ono... Šta ti ljudi gledaju i čime se bave... Osuđujem Lesorovu reakciju, ali da je izbila tuča, da se umešalo više igrača, razumeo bih. Dešava se i dešavaće se. Bilo je mnogo puta gorih incidenata", rekao je Grbović za "Kurir".

Grbović kaže da se sve pretvorilo u cirkus.

"Bila je to lična reakcija Lesora, ne branim ni njega ni Petruševa. Ali se sve pretvorilo u cirkus. Posebna katastrofa je licitiranje kaznama, i to od ljudi koji su sportski radnici. Da ne kažem u kakvim sam ja situacijama na terenu učestvovao, pa 10 puta gorim! U NBA kažnjavaju igrače novčano, a ovde sad traže smrtnu kaznu, streljaju", kazao je Grbović i dodao:

"Ova smrdljiva ABA liga, slobodno tako napišite, sa smešnim suđenjem na derbiju za jedne i druge. Treba da shvate da je ovaj derbi potpuna egzotika u Evropi, da je prošao bez problema u publici... Ali takav je sport, uz sve gluposti sad incident analiziraju bokserskom terminologijom, te kako ga je udario i tako dalje... I ta Miškova izjava da je normalno da je Petrušev otišao u policiju. Šta je normalno, kakva policija? Kakvu izjavu je mogao da da? Pa niko nije povređen".

Grbović je kazao da reakcija Lesora nije bila primerena, ali i da kazna ne bi trebalo da bude drakonska.

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2023&mm=03&dd=16&nav_id=2303945
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Moje neko viđenje je da mi sledeće godine sigurno igramo EL šta god uradili.

Evroliga hoće bajku. Hoće najvećeg. Želimir je u Evropskoj košarci Capo di tuti capi. Ljudi hoće da vide strast, Matijasa pred 20.000 grobara, a ne Filipa pred policijskom stanicom.

Ljudi danas plaćaju da gledaju najveće – Mesija, Lebrona, Željka Obradovića. Dok je on tu, Partizan je sigurno u Evroligi.
I ja se slazem sa tobom brate :ziveli
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Jedino sto je promasio adresu. Za sta tacno je ABA liga kriva? Zato sto je trener dao instrukcije petrusevu da provocira Lesora ili zato sto je coki najveca rak rana kosarke kod nas?
A Zeljko rekao da je sudjenje bilo dobro. Mozda grbovic bolje zna.
I na kraju, da nema ABA lige igrali bi u srBskom mulju a na sta to lici imamo prilike da gledamo u fudbalu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
OK je to a sta se desava kod nas? I sta bi se desavalo da se preko nase lige ide u Evroligu?
Nisam cuo grbovica da se oglasio posle kupa.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.779
Локација
"preko bare"
Kod nas je još gore, ali to ne mijenja činjenicu da je i ABA liga katastrofa. I tom trvdnjom niko ne kaže da je trebamo napustiti ili ugasiti i vratiti se u naše blato, nego da se trebaju stvari mijenjati i popravljati. I kritikovati kada nešto nije u redu, što se često dešava.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Poenta je da grbovic ako hoce da upotrebljava teske kvalifikacije radi to u svim slucajevima. A svi znamo da je coki pustio pipke u svim takmicenjima. Doduse jedan pipak je odrezan.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.674
Koliko sam razumio, disciplinski sudija ABA lige za Lesora mora da odluci do pocetka prve utakmice sledeceg kola. tj. tokom danasnjeg dana.
Dobro je sto se digla prasina van nasih prostora. Mozda koju kintu ga lupe dok coki od muke ne pukne.

Najbolje od svega je sto je otrcao na tribine. Znas sta musave boli i djeluje kao pravi pishac po ciganiji.. Nek ubuduce paze na koga bacaju grudve.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Drzavno favorizovanje krcunije, stvorilo je armiju do smrti odanih navijaca Partizana...
Zvuci neverovatno, da je ovako nesto napisao navijac ciganke, pokojni Tirke
Odličan post, ali...imam utisak da sam nešto slično pročitao u knjizi dr Neleta Karajlića...
Ali nemam kod sebe ni njegovu ni Tirketovu knjigu pa da uporedim i proverim...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top