Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
A ako ode, odosmo i mi u kurac…

Kako se sve zaboravi za samo 7 dana
pa mi vec jesmo u kurcu. Srbija je u kurcu. A Partizan prolazi kao svaki glas razuma u ovoj navali ludila.

Ajde sto nas tjeraju iz BG, ocekujem da nas drzava sabotira. Medjutim, ovi unutrasnji udari gdje trener ne zna gdje mu je standardni prvotimac na pocetku plejofa je ipak previse.

Za mene je krivac samo jedan i ovom prilikom ga pozdravljam u vise navrata.
vu-ci-cu pe-de-ru x3.

P. S. Ipak cestitke SC Derbi. Muski su odigrali, ali da se ne nadaju previse.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.599
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ova serija se igra na dve dobijene. Znaci deknu nas tamo i to je to. Vise nisam optimista da mozemo na tu jednu utakmicu na zivot ili smrt u Podgorici. Nisam siguran da mozemo da dobijemo bilo koga na jednu utakmicu na zivot ili smrt. Ne hejtam, nego prosto do sad nismo nikoga dobili u takvoj situaciji evo vec dve godine. Uvek je neki razlog, ali nikad da mi dobijemo tu jednu za trofej ili nesto. Ne hejtam, ali eto ne znam sta cemo ako nas dobiju tamo, a po ovome do sad...
OK. Sezona je gotova i sad ne moraš baš u svakom postu da toliko puta ponavljaš isto.
Ne hejtam, nisam siguran.....
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Nedopustivo je imati 20 skokova manje i igrati s ovakvom bolikurcijom. Sreća pa nisam bio u hali.
Ja znam da su tužni i isceđeni svi zbog Reala ali nema opravdanja za ovakvu igru

Iscurele info o tome da su u jednom momentu ove sezone plate kasnile, Vukčević odlazi iz ekipe a trener ne zna gde je ni šta radi, niti mu je dao dozvolu (kako je ovo moguće?!), još ono kurvanje s kartama od strane pederčine raspale na mestu predsednika i raspodeli istih za Real..
Klub kao da se bukvalno raspao u roku od dve nedelje.
Ako su pametni, doći će im iz dupeta u glavu i osvestiće se, imaju vremena da to poprave i verujem da hoće.
Ne može se igrati s ovoliko promašenih šuteva.

Najveći Željkov blam u karijeri ovo večeras
Ne verujem da su plate kasnile u poslednjih 10 dana, ako su kasnile marta, koga briga kidali smo.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Ko posle Reala nije bio ubijen u pojam, nocas sigurno jeste. Nakon dvije izvanredne partije u Madridu, momentum, hemija, sve se poremetilo i ne namjerava da stane.
Nocas Zeljko vrlo fino i suptilno govori da nismo zasluzili da pobijedimo i da ce traziti resenja. Ali i pored loseg dana, loseg momentuma, lose uprave, loseg ne znam ni ja cega sve ne,povreda, kazni, jer nas ama bas nista ne prolazi ni mimoilazi odigrati i reagovati na neke situacije igraci bas zabrinjavaju. Tipa Lesor se nekako dokopava lopte pod kosem i baca je put kosa iz kuka kao da je bomba, ne pomislja da zagradi namjesti se, na kraju imamo novi napad da dobaci, ili zadnje 6 sekundi koje samim cudom nam oni dadose pored dva hvatanja lopti i izuzetno lose organizovanih tih 6 sekundi koje imamo, forsiranje suta, nista ulaz, nista ekstra pas. Jako je jako mucno.
Ubijeni u pojam kolektivno.
Nadam se jakim treninzima, to je jedino resenje.
NAPRIJED PARTIZAN
 
Последња измена:

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
A koji je ovo već po redu put da smo završili sezonu i da treba raspustiti igrače?

Naravno da je bila očekivana slaba partija. Ne baš ovako, ali ako nešto može da nas instant razbudi, onda je to ovakav poraz.

ostoja, kakva crna slovenija, šta se ložiš? To te Savić ili Željko zajebavaju. I tebe i onog tvog novinara što pati od senzacionalizma, pa ne uključuje mozak. Uz to, 2 dana pred utakmicu on se javlja sa poluinsajderskim informacijama da će teško biti zadržati pola tima. Kakav tajming, kakav debil, kao i onaj prodani smrad koji nijedan posao ne zna da radi, ali će za uhlebljenje pojesti 200 tona govana. Odvratni ste!

Igraće se u areni ili se neće igrati!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
Na press konferenciju Zeljko nije delovao nervozno i razocarano. nazalost SC je apsolutno zasluzio pobedu nadam se da ce da im bude i zadnja ove sezone. Pobede i porazi su sastavan deo sporta ali se ipak na kraju sezone broje osvojene titule.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
187
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Razumem poraz, moral ekipe je trenutno na nuli i treba im vremena za reset, kog nažalost nema.

Jbg, od 2:0 i skoro sigurnog F4 dođeš do toga da si pred eliminacijom od SC Derbija, pa bre pola foruma se još uvek nije oporavilo od Madrida, zamislite tek kako je ekipi. Učešće na F4 njima znači i bolji ugovor, potencijalna šansa u NBA i sl. I sad umesto da idu u Kaunas, igraju ovu varvarsku ligu gde te gađaju staklenim čašama i gde ultrakop boysi pikaju basket na zagrevanju.

Da budem iskren, mnogo veća čuda su se dešavala od naše potencijalne eliminacije u ranoj fazi takmičenja. Sad smo autsajderi u seriji.
Ovaj poraz zaboravljam ako se sastave do četvrtka i ako dobiju u eventualnoj majstorici.

Za Tristana sam se razočarao, al nije ni prvi, a verovatno ni poslednji, koji je to uradio. Ako se ne varam, to je i Milutinov uradio kod Duleta.
On je verovatno završio svoje u KKP.

A oko hale i cele te situacije: klub i navijači koji su dozvolili da im država otera najtrofejnijeg trenera u istoriji kluba bez neke preterane borbe i zaslužuje ovakvu sudbinu. Da je tad bilo 30.000 ljudi umesto 3.000 možda ne bi mogla svaka ćorava ili grbava majmunčina da nas jaše. A mi nastavljamo da se borimo kroz institucije. Lepo je objasnio Trinkijeri.

Progoniće nas to još dugo.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
Полако са жељама да Жељко иде још није мисију завршио у његов Партизан а то су титуле зашто да не и 2 титула у евролигу и његов 10 та.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.230
Reaction score
15.885
Локација
Beograd
Smaranje čoveče...baš me daunirao ovaj poraz valjda zato što sam očekivao da ćemo ih dobiti danas bez problema. Nemam ni trunke sumnje da prolazimo ma ne želim da mislim da postoji neka druga opcija, međutim ovo je vrlo, vrlo neprijatan poraz, loše je bilo sve a ovi veš mašinu bi ubacili.
Kakav bre odlazak Željka, šta pričaš ti?
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Daj bre jebo te, dali ste normalni... odracemo ove amatere sa ukupno 50 razlike u sledece dve.

Naravno da smo pali, pa ja ne pricam ni sa kim po kuci i na poslu vec skoro nedelju dana, a tek mogu da zamislim kako je igracima koji su znali koliko su blizu.

Rekao bih cak i da je ovo zdrav poraz za sve njih, a i nas, da se na vreme trgnu i pokidaju ovo do kraja.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Као прво, срамотна посета вечерас. Друго, сви ови који пљују после овог пораза, то су исти они који су екипу дизали у небеса када су се ређале победе у ЕЛ. Ако ја могу да превалим 200 км да гледам четвртфинале са "небитним" Дербијем, онда не знам шта да кажем за навијаче који живе у Београду и околини а нису дошли!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top