Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.719
Reaction score
22.790
Локација
Beograd
Nedopustivo je imati 20 skokova manje i igrati s ovakvom bolikurcijom. Sreća pa nisam bio u hali.
Ja znam da su tužni i isceđeni svi zbog Reala ali nema opravdanja za ovakvu igru

Iscurele info o tome da su u jednom momentu ove sezone plate kasnile, Vukčević odlazi iz ekipe a trener ne zna gde je ni šta radi, niti mu je dao dozvolu (kako je ovo moguće?!), još ono kurvanje s kartama od strane pederčine raspale na mestu predsednika i raspodeli istih za Real..
Klub kao da se bukvalno raspao u roku od dve nedelje.
Ako su pametni, doći će im iz dupeta u glavu i osvestiće se, imaju vremena da to poprave i verujem da hoće.
Ne može se igrati s ovoliko promašenih šuteva.

Najveći Željkov blam u karijeri ovo večeras
Gde si ti čuo taj info da su plate kasnile i gde si i video da mu Željko nije dao dozvolu? Ajde daj neki ti info sad.
Ili misliš da ode Tristan kod Ostoje ili Savića i kaže, e odo ja na dve nedelje, a vi me pokrivajte kod Željka? Pa dobro bre, jeste li ljudi realni nekad sami sa sobom...
Odigrali su kao kurac, što je očekivano jer se svi osećamo kao kurac, a oni imaju taj osećaj x55 i ovako nešto je bilo očekivano, ali uz očekivanje da ćemo dobiti, nismo i treba kritika, ali te kataklizmične objave nakon poraza već postaju bolesne...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Ufff.
Nadam se da su svi svesni značaja utakmice u cetvrtak. Neću da razmišljam o porazu ali izgubimo li džabe nam sve pobede u El.
Ono sto mi smeta već duže vreme samo nekad ne dolazi toliko do izražaja. Možda neko stručan košarkaški može da mi da odgovor. Zašto ali zašto je naše igrače strah da sutnu u 12. sec. napada ako imaju solidnu šansu . To nas je koštalo Kaunasa. Znam da Željko voli to da se igra na extra pas ali jebem mu mater. Kolko puta je Papa bio u solidnoj sansi u 14 sekundi . Ne sme da šutne , lopta ide do Zeka 4 sekunde pre kraja i on gadja iz 17 puta teze situacije. Zato nas je i raznizala ona Realova zona.
Lesor, Panter, Zek i Dante nam izvukli sezonu u El. Imaju sledeću šansu da to isto urade u Aba.
Naneli i Papa najveća razočarenja ove sezone.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.080
Reaction score
4.047
Локација
Beograd
Goran Grbović je bio legenda KK Partizan. Pričali šta god hoćemo, bio je to. Nekako prava Partizanština.

Šta je danas?!!! Ovom izjavom pokazao je da trunke te Partizanštine u sebi nema da je običan poltron, stranački sendvičar i govno od čoveka. Ovako nešto da izjavi?! A šta mi Partizanovci da kažemo posle ovoga?! Da ne vičemo VČĆPDR, posle ovog iživljavanja gde su počeli i van terena da nas sabotiraju da nam i domaćinstvo u Areni oduzimaju?!!!!! Grad, država, svi su ustali protiv nas.

Ja ne zameram Ostoji ništa, da se razumemo, uopšte nemam problem da kažem da smatram da radi više nego korektno svoj posao, da je brdo svog, lično svog novca uložio u klub i da se bori koliko može, ali šta čekaš sad majstore, što se ne oglasiš i ne pokažeš ugovor sa Arenom koji ste partijski poslušnik GG i ti potpisali gde se jasno, bez trunke dvojbe vidi da mi imamo ekskluzivno pravo korišćenja velike i male Arene u narednih pet godina. Što ne pitaš kome to smeta?!!! Zašto pobogu?! Što ćutiš sada, već puštaš juniora i Tegeltiju da ti budu trbuhozborci?
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.318
Nije SC problem, resicemo mi to, ovo je problem.
Odjednom neko iz kluba ima smelosti da, mimo Zeljka, pusta igraca u inostranstvo. Da li smo ovo mogli da zamislimo, koliko pre 10 dana?
Ko iz kluba radi Zeljku o glavi?
Meni samo Ostoja pada na pamet i to, naravno, nije sam smislio.
Nismo kurcem mrdnuli da odbranimo Duleta, sad moramo da budemo uz Zeljka, po svaku cenu.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
432
Reaction score
1.560
Ko posle Reala nije bio ubijen u pojam, nocas sigurno jeste. Nakon dvije izvanredne partije u Madridu, momentum, hemija, sve se poremetilo i ne namjerava da stane.
Nocas Zeljko vrlo fino i suptilno govori da nismo zasluzili da pobijedimo i da ce traziti resenja. Ali i pored loseg dana, loseg momentuma, lose uprave, loseg ne znam ni ja cega sve ne,povreda, kazni, jer nas ama bas nista ne prolazi ni mimoilazi odigrati i reagovati na neke situacije igraci bas zabrinjavaju. Tipa Lesor se nekako dokopava lopte pod kosem i baca je put kosa iz kuka kao da je bomba, ne pomislja da zagradi namjesti se, na kraju imamo novi napad da dobaci, ili zadnje 6 sekundi koje samim cudom nam oni dadose pored dva hvatanja lopti i izuzetno lose organizovanih tih 6 sekundi koje imamo, forsiranje suta, nista ulaz, nista ekstra pas. Jako je jako mucno.
Ubijeni u pojam kolektivno.
Nadam se jakim treninzima, to je jedino resenje.
NAPRIJED PARTIZAN
Sut Pantera 5x otvoreniji nego protiv Reala u Madridu za pobedu.. ovaj put je promasio, sledeci put ce pogoditi, najmanji problem je taj sut..

Nenormalno fali Aleksa, i falice samo tako protiv cigana u finalu.. Potpuno nas je povezao u sred sezone, kao da je bio neki lepak sto vole treneri da kazu, nadam se da njegovim odsustvom ne ode sve u k jer njegova energija i igra u odbrani su neverovatne ...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.789
Локација
Beograd
Meni se sviđa što ih je Željko oterao odmah u svlacičionicu.
Loš dan, mentalno smo u jako teškoj situaciji, prekratka rotacija, "čudne" odluke pogotovo na kraju prvog i drugog poluvremena, neusredsređenost većine igrača.
Meni je u hali bila čudno to da su mnogi ravnodušno podneli poraz, ej bre, nema ništa od tugovanja i razmišljanja o propuštenim šansama...pobede su lekovite za dušu, i u sportu a i u životu... treba nam sad baš ta jedna.

Podrška ekipi uvek. Željka volim kao da mi je rod... i to se pojačalo povratkom njegovim u Partizan... Đorđević, Dule, Novica i on... i mnogi drugi... ali posebno ovi navedeni su mi toliko dragi, da me čini tužnim šta god da im se desi loše. Pola ljudi oko mene na A ulazu je pričalo samo o EL, ko odlazi ko ostaje, o Madridu, o Areni...jbt došao si ovde navijaj, živi trenutak, to je prošlost ili budućnost, a najbitnije je da je to u trenutku odvijanja utekmice NEBITNO!

Igračima želim da imaju uspravan pogled, da zabace ramena unazad, oko tigra i stav "no pasaran", šibaj sad ovo. Nema nazad! Šta god bude u četvrtak, ovo mi je jedna od najdražih generacija KKP.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ovo oko Vukcevica smatram da Zoc odlicno zna gde je,ali da mozda nije dao saglasnost da mali ode na ove trening draftove,qrce palce...
Sigurno da ga je i poraz naljutio pa je ispizdeo dodatno. To je samo moje misljenje,a i nekako mi je nelogicno da Zoc ne zna gde mu je igrac
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.135
Локација
Академија
И ја исто мислим. Вероватно му је Жељко дао право да сам одлучи да ли да иде или не, па се разочарао Тристановом одлуком да напусти екипу пред завршницу АБА.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.152
Reaction score
2.096
Локација
u srcu šesnaesterca
Mislim da Tristan ima tu NBA klauzulu u ugovoru, kao vecina igraca. Kad je dolazio za dz iz Reala, dogovor je da se eventualno NBA obestecenje podeli, tako da u NBA moze da ode u svakom trenutku.
E sad, sto on ima malo minuta i u ABA, a hoce na draft…
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Koliko god da su profesionalci nasi igraci, ja ih potpuno razumem, ja sam utucen od drugu utakmicu protiv Reala, kao da sam znao sta kasnije sledi, a mogu tek zamisliti kako je njima nakon nepravde i presedana govnima iz Evrolige.

Jedina stvar zbog koje mi je krivo, a to je sto Pionir nije bio ispunjen do poslednjeg mesta, ovaj tim i Zeljko pre svega su zasluzili punu halu, jbg ne traje EL 365 dana pa da se influenseri, sminkeri, zadrugari pojavljuju svaki cetvrtkom i petkom.

Derbi dobijamo 15+, u majstorici 30+, ali ovo kurcenje SNS bagre ne mirise na dobro.
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.385
Локација
Kosovska Gracanica
Sut Pantera 5x otvoreniji nego protiv Reala u Madridu za pobedu.. ovaj put je promasio, sledeci put ce pogoditi, najmanji problem je taj sut..

Nenormalno fali Aleksa, i falice samo tako protiv cigana u finalu.. Potpuno nas je povezao u sred sezone, kao da je bio neki lepak sto vole treneri da kazu, nadam se da njegovim odsustvom ne ode sve u k jer njegova energija i igra u odbrani su neverovatne ...
Aleksa ce valjda biti spreman za finalnu seriju. Sam on je izjavio da ce biti spreman za zavrsnicu sezone, tako da, nadajmo se da taj deo nece biti problem.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Da smo pobedili ne bi pola bilo napisano od ovoga. Vise ljudi je znalo da dodje da gleda plej of dok smo bili u kanalu pre par godina... Igrači imaju pravo na samosažaljenje zbog reala, ali samo ovu jednu. Valjda ce ovaj samar malo da ih probudi. Nema lakih protivnika.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Da jebemo mater svakom smrdljivom sns ciganskom skotu, imamo. I sanse i pravo i obavezu.

Zato sto govna kao sto su retardirani navijaci fmpa koji je promenio ime, nema nigde na svetu sem u Zelezniku, sedistu srpske vlade i sns.

Jasno?

Sto se tice pojedinih postova, sramota da vas bude. Mada pojedinci bas zaudaraju na rajkovu septicku jamu.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.240
Reaction score
33.822
Локација
vaginamandibularia

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Neverovatan poraz,zaista nisam ocekivao da cemo toliko pasti da ne mozemo jebeni SC u Pioniru da dobijemo. Nisam ocekivao bas ni da ih pregazimo,ali pobeda nije dovodjena u pitanje. Nema sumnje da cemo ih ubiti u naredna dva meca,ali mene vise brinu napaljeni cigani slovenacko-hrvatski. Daj Boze da se konsolidujemo na vreme. U svakom slucaju momcima ja neteze i ne treba zaboraviti sta su sve uradili ove sezone i koliko je malo falilo i za taj F4.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top