Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Da mi je neko pričao da ću više živaca da potrošim ptoriv ovih poluproizvoda nego protiv španskih cigana, rekao bih mu da je lud. Ponavljam: momci dozovite se pameti dok ne bude kasno. Karanje cigana u finalu nam je pod moranje i jedino merilo uspešnosti sezone. Sve i da imate siguran info da i sledeće sezone igramo EL, dužni ste nam ovo. Tako da se nadam da je ovo poslednja utakmica koju ste odigrali sa kurcoboljom.
Ajmo mi.
Duhom institucije protiv prostitucije.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jedva, teškom mukom...

Jedino dobro je pobeda. I dalje smo u velikom padu, energetski jako slabi i psihički sjebani. Bukvalno sam imao strah da ćemo primiti neku ludačku trojku sa njihove polovine terena na 0,09 do kraja koliko sam sjeban u mozak posle svega i ja... Dobismo na Exum-a i Nanelija, odbranu Lesora... Ubili nas u skokovima, asistencijama... mi smo bili bolje krali lopte, manje gubili iste... sve u svemu, dva meča zaredom smo loši.

Pre neki dan bio sam optimista pred 5.meč u Madridu da ćemo dobiti tamo a sada strepim da li možemo SC Derbi dobiti u majstorici u Beogradu. Strepim ako budemo opet ovakvi... još se povredio Madar, pa i Lesor nešto šepao pred kraj ako dobro videh... sve do kurca.

Ipak, u ponedeljak ko god može treba da ode u Arenu i podrži ovaj tim sad kada je najteže ali i najbitnije... bar 10,000 + očekujem u ponedeljak.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Vi stvarno mislite da igrače kod Željka boli kurac za neki trofej, da nemaju motiv, biraju utakmice itd?
Mi smo se s njima kidali kao da je el.
Igrači su izgubili svo samopouzdanje koje su skupljali ne mogu bazen da pogode, uđe ti tenzija šutitaš a znaš da mašiš, onda gledaš selju kako šutira kamena s ramena i ne može da promaši ulazi još više nervoze i tako do sutra. Većina igrača je shvatila koliko smo slabiji tim neigranjem Pantera i s povredom Exuma. Ušlo im je i to u glavu, dva puta gubiš skoro 20 razlike, ne možeš ništa da odigraš ni da sačuvaš.
Zašto je najbolji bio Naneli, pa zato šo je lajsna u glavi, iz istog razloga se u milion utakmica nije ni pojavio, na njega ne utiče prošlost, ne razmišlja o utakmici, on napravi airball pa sledeću da trojku koja nas uvodi u top 8 prakticno.
Sad treba najveća poseta u abi da preokrenemo ovaj plej of.
U svemu ovome je dobro to što da se nekim slučajem derbi samoubio i izgubio 2 0 i Cedevita i cigani bi nas ometlali, ovako smo dali znake života.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.347
Reaction score
37.590

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Ne mogu da dodjem sebi jbt, onaj covek na klupi se dere, crveni, kida dusu svoju, pa koga vi jebete ako ova govna ne mozete glatko da dobijete a njih buducnost dobija, koju sekta iz zeleznika dere 50 razlike...

Ma popizdeo sam... Neka mi niko ne zameri, popizdeo sam najvise zbog Zeljka... Koliko taj covek voli Partizan, alal mu kurac...

Jedini covek koji nece biti izdajica poput Grbovica, Bjekovica, mnogih laznih ideala...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Другар с којим идем на утакмице ми је у Пиониру пред први меч са Дербијем рекао да ће бити зајебано с њима и да је питање да ли ћемо се вратити психички после Реала. И био је управу.
П.С: Надам се да са Мадаром није ништа озбиљно.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Vujčin je bar cigan, gubavac, niža rasa i od njega se to očekuje.
Urednik istog smeća koje ima i štampano izdanje je neko ko ima 15+ godina na tribini (do pre 10 godina, u najboljim danima tribine) .

Baš smo se emotivno ispraznili i mišljenja sam da je dobar deo stranaca u ekipi, debelo pao i ne shvata šta donosi ABA liga.

Možda je poraz u prvoj tekmi došao u pravom trenutku, možda i nije, ali jedino što me brine jeste energija ekipe. Ako te SC Derbi debelo nadskače i svaka 50-50 lopta je bila njihova, to jeste dokaz da je voljni momenat na strani protivnika što ne sme da bude slučaj.

Ima i druga strana gde je jasno da Derbi igra totalno rasterećeno (dokaz gde nam jebeni kamenjar Pavlićević puni koš) , ali ovakve ekipe uz dužno poštovanje mi moramo da rutiniramo posle 1/4 već.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Vi stvarno mislite da igrače kod Željka boli kurac za neki trofej, da nemaju motiv, biraju utakmice itd?
Mi smo se s njima kidali kao da je el.
Igrači su izgubili svo samopouzdanje koje su skupljali ne mogu bazen da pogode, uđe ti tenzija šutitaš a znaš da mašiš, onda gledaš selju kako šutira kamena s ramena i ne može da promaši ulazi još više nervoze i tako do sutra. Većina igrača je shvatila koliko smo slabiji tim neigranjem Pantera i s povredom Exuma. Ušlo im je i to u glavu, dva puta gubiš skoro 20 razlike, ne možeš ništa da odigraš ni da sačuvaš.
Zašto je najbolji bio Naneli, pa zato šo je lajsna u glavi, iz istog razloga se u milion utakmica nije ni pojavio, na njega ne utiče prošlost, ne razmišlja o utakmici, on napravi airball pa sledeću da trojku koja nas uvodi u top 8 prakticno.
Sad treba najveća poseta u abi da preokrenemo ovaj plej of.
U svemu ovome je dobro to što da se nekim slučajem derbi samoubio i izgubio 2 0 i Cedevita i cigani bi nas ometlali, ovako smo dali znake života.

Tako je… i zato cu ja posle x x x godina nedolazenja (zbog privatnih razloga) u ponedeljak doxi na utakmicu..

Ova ekipa zivi od navijaca… treba im energija…
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vidim kraj tekme crta se da nam sudije izbiju i ovu pobedicu sto smo uspeli da iscimamo. Sudjenje kriminal,nasa resenja kriminal,ljudi su nas nadskocili i prebili posteno,tacno vidim ruku Duleta Vujosevica u radu i kako smo mi nekada dobijali jace ekipe od nas. Kuci moramo da ih tucemo 20 da posaljemo poruku da smo se vratili.
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Pusi kurac serhio ljulje, crkotino raspala odvratna. A i ti covicu nebojsa, jesi se ponadao, pa evo ti k..
Ko imalo razume sport zna koliko je bilo tesko pobediti veceras! Teze nego bilo kad
Zato od mene samo bravo Partizane!!!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.288
Reaction score
10.765
Локација
underground
Prezivesmo , nisam ocekivao ovo. Glava je cudo . Nadam se da ce ova trojka Nanelija imati efekat trojke protiv Efesa. Studenski centar bolji nego sto sam ocekivao , fizicki su nas urnisali. Avram mnogo vise fali nego sto mislimo.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Kao sto sam napisao posle prve, bice zajebano i u drugoj. Oni su bili u naletu, na krilima pobede iz Beograda i razmisljanjem "jbt oni su zgazili Real u Madridu a mi smo ih dobili" pri tome ne zaboravimo ko je dole savetnik i od koga je i veliki ZOC "krao" neke trenerske fore. Znao je Dule kako da ih spusti na zemlju da odigraju pametno i to su uradili, samo ovaj put tas je prevagnuo na nasu stranu. Sada verujem da ce u Beogradu biti mnogo lakse, opet i ako ne bude lakse verujem u prolaz svakako.
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
Što ?
Lik je ubjedljivo najpotkovaniji sa košarkaškim znanjem od svih komentatora a plus je i Grobar
Slažem se, kažem nekad omiljeni komentator. Bas zbog poznavanja košarke i svega što si nabrojao, ali to se može vezati samo za to dok je bio na SK.
Sada komentariše kao da je balet, ne bi li slučajno pokazao čiji je, dok drugi uživaju u kampacovim listovima, plesovima nede i luke, tango argentino itd… Da ne pričam o muku na bar 6-7 nesviranih “and one” za Dantea i još mnogo mnogo toga. Ovo što sam napisao je baš zato što sam mnogo volio Srđana.
Nevažno, nervirao me čitavu utakmicu, ne mogu na Željka i momke jer mi je omiljena ekipa, kako god ovo sve završilo, jedino mi je žao što nisam i sudije ubacio.
Ajmo napuniti Arenu, trebamo momcima. Volim Partizan!!!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top