Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Sram vas bilo zbog odnosa prema dresu veceras.

Centri ne postoje u ovom delu sezone.

Bice bas cupavo u majstorici.

Smailagic nekim potezima pre svega glupim faulovima sve vise me podseca na jednog bivseg centra koji nije imao kintu za prezivljavanje.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Sramotan odnos prema klubu,navijacima i prema ovoj igri generalno. Nas je istamburala jedna od najgorih ekipa ovogodisnjeg Evrokupa. Ljudi su imali 3:15 u tom takmicenju,a mi im nismo prismrdeli danas. J*beni Jogi Ferel se salio sa nama. Ocigledno vecina igraca ne namerava da ostane iduce sezone,a vrlo verovatno i nekolicina ima vec neke usmene dogovore. Ne znam kako drugacije da opisem sve ovo sto gledamo nakon Reala............
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.467
Reaction score
2.243
Opet jebena majstorica opet nepotrebno maltretiranje i sve nek ide u kurac, sezona bez trofeja je propala sezona. Kako lako svi igraju protiv nas ako nam sut ne ide to je ramno na poraz.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.259
Reaction score
2.991
Strasno… igra 0!
Da dmo igrali jos sat vremena ne bi pobedili ovako.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
379
Reaction score
2.215
Локација
Trstenik
Bruka i sramota. Pristup igrača kao da je neka revijalna utakmica u pitanju.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
408
Reaction score
726
Celu utakmicu igramo bez klupe.
Pa ako nam hvataju svaku loptu daj koprivicu za skok bar
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Panter 8 skokova, Lesor ,Smailagic i Ledej ukupno 5:banghead:

Pa protiv nas je i Mulalic uspeo da upise neki minut i izgleda sasvim korektno, to je odraz nase kurcobolje i voljnog momenta.

Ako je i u nastavku ovakva zelja, govor tela igraca, bolje i da ne igramo to finale.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.786
Reaction score
22.975
Локација
Beograd
Ja evo ne znam, mislio sam da je ona Leon Štukelj magična hala koja se pretvara u Stejpls centar protiv nas, ali nama kao da neko zvekne kriptonit kada uđemo u tu Sloveniju, pa se pogubimo skroz na skroz. Centri jezivi i bez mozga, šta tek reći za skokove, pa ovo je za oduzimanje od plate da neko ima 20+ skokova više u nizu protiv tebe, da su Dankan i Robinson iz prime time-a, pa bi opet delio kazne, a ne jebeni Alen Omić...
Sramno, ali ako pobedimo narednu, možda čak i dobro za održavanje ritma.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top