Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.750
Локација
Beograd
Utisak je da smo igrali taman koliko nam je trebalo za laganu pobedu, sto je zbog istorije nasih duela sa Cedevitom pravo olaksanje i videlo se da smo dodali gas da je moglo da bude laganih 20+. Odbrana u prvom poluvremenu sjajna.
Bode oci samo taj skok, narocito Omicevih 17. Toliko ni Tavares nije bio dominantan protiv nasih centara i cekam reakciju nasih centara za dva dana. Ocekujem Omica na 4-5 skokova!
Nadam se maloj potrosnji i u revansu i da sa ciganima sve puca na sve tri strane terena(odbrani, napadu, tribinama).
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Logika, ta biljka čudnovata.

"Razmišljam šta bi bilo da skokovi nisu takvi kakvi jesu, kakav bi rezultat bio. Od samog početka je bilo tako, pričali smo o tome da su oni takvi, koncetrisani. Takav odnos nisam video nikada u životu, da jedna ekipa tako nadskoči drugu, to se ne dešava ni na nekim prijateljskim utakmicama kada igraš protiv ekipe iz nižeg ranga. To je stvar koju ćemo pokušati da popravimo i da ne bude tako u drugoj utakmici", kazao je Željko Obradović.

Ajd sto je za mene "logika, biljka cudnovata", ali problem je sto je i za Zeljka. Izgleda da i taj "navijac" svetinje "zivi u svojim teorijama", i trebalo bi se zapitati da li je "ozbiljan i normalan".
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa to upravo govori o tome koliko si ti promašio temu u odnosu na njega.
On razmišlja koliko je ekipa u dobrom momentumu bila i da smo ih dobili 20 razlike sa 20 skokova manje i šta bi bilo da nas nisu nadskočili, a ti lamentiraš sa “šta bi bilo da su bolje šutirali”?
Jedno je pobednički mentalitet, jedno forumaško mračenje.
A niko normalan nije zadovoljan sa brojem njihovih skokova.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Imamo problem sa skokom citavu sezonu i to nije tajna. Statistika u evroligi i aba to i govori. I na pocetku sezone sam govorio da ce se tada losija odbrana resiti tokom sezone ali da cemo na skoku krvariti i dalje. Ali jbg ne mozes da imas sve jer bi onda bio neprikosnoven i u Evropi. Ostaje nada da cemo to bar delimicno sanirati u finalu jer sa cedevitom ne bi trebalo biti problema uprkos tome.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Niko normalan nije zadovoljan sa brojem njihovih skokova.

Sto je ono sto sam i ja rekao, uz dodatak da je zbog toga utakmica mogla da bude napetija, ali da se nadam da cemo u drugoj utakmici bolje kontrolisati skok i da tada nece biti problema. Kao sto je reklo i par drugih ovde, kao i sam Zeljko (da li je mislio tacno ono sto ti navodis, ili blize mojoj "teoriji", o tome bi se dalo diskutovati). Nikakvog lamenta, ili, ne daj Boze, vrijedjanja ikoga tu nije bilo. Zato mi nisu jasne agresivne reakcije na jednu tako benignu stvar. Ali, objasnio moderator. Novi clan. Podsjeca na americke filmove i njihova budalasta iniciranja novih clanova u tajna drustva. Prema tome, mozemo da se pomjerimo dalje.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Ti si napisao šbbkbb da su oni dali više trojki.

Trojke nisam ni spominjao, u originalnom postu sam rekao "da mutanti nisu kriminalno lose sutirali, ali i uopste igrali, ovo je moglo da bude mnogo vise stresno". Sto ne implicira da bi oni sigurno pobijedili, nego samo da je utakmica mogla biti neizvjesnija. Na to si ti odogovorio tipa "da su oni pogadjali, ne bi mogli imati toliko vise skokova, jer skokovi dolaze poslije promasaja". Ja sam naveo Zeljkovu izjavu, jer se i on pitao sta bi bilo da su neke statistike bile drugacije (sto neke druge clanove foruma navodi na pitanje da li je onaj ko to izjavljuje ozbiljan i normalan). Uostalom, otkud ti znas da Zeljko nije upravo mislio na to da bi oni, da su pogadjali malo bolje, imali manje napadackih skokova, te da bi odnos skokova bio drugaciji? Imas direktan pristup Zeljkovom mozgu, pa znas tacno sta je mislio?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Oni su kriminalno loše šutirali za 3.
Željko je za razliku od tebe vrlo koncizan i nema šta da mu čitam misli. I jasno je rekao kakva bi utakmica bila da nije bilo takvog odnosa u skokovima, dok si ti lamentirao nad njihovim lošim šutem.
Sad pokušavaš da opravdaš to sa povlačenjem paralele s autoritetom odnosno Željkom iako si napisao poptuno drugu stvar. I vrlo si neprecizan i nekoncizan i sad pokušavaš da me uvedeš u bezbroj postova gde ti objašnjavam isto dok kukaš kako su svi protiv tebe.
Ok je izrazio si mišljenje, nisu se ljudi složili s tobom, ne moraš još da praviš logičke gimnastike da ti i Žejko isto razmišljate…
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
I vrlo si neprecizan i nekoncizan i sad pokušavaš da me uvedeš u bezbroj postova gde ti objašnjavam isto dok kukaš kako su svi protiv tebe.

Okej, necemo se uvoditi u bezbroj postova, nije mi to bila namjera. Izrazio sam se neprecizno i nekoncizno, to je tacno. Ne tvrdim da su svi protiv mene, ali da je bilo agresivnosti zbog benigne tvrdnje, to da. Ili se mozda samo meni ucinilo, i to je sasvim moguce (ne bi bio prvi put). Ali sve je u redu, sve kul. Bio si u pravu (ovo nije nimalo ironicno, samo da ne bude zabune). Ubuduce cu biti precizniji u objavama.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
'Ajde pustite coveka da dise malo.

Niti je preterano mracenje, kakvih je bilo, niti je neka logicna tvrdnja. Procitas, ne lajkujes, produzis.

EDIT: pretece kolega.

EDIT 2: Izbrisa covek postove, da delujem kao mongoloid i repliciram Stojancetu :D
 

Mijat1988

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
15
Reaction score
23
Локација
Boljevci
Jel moze neko da mi objasni zasto nasi kosarkasi putuju u Ljubljanu autobusom,a ne avionom?Jel to Ostojah hoce da se pohvali novim autobusom sto su kupili(mada koliko sam video to je isti autobus koji nasi momci koriste cele godine,osim ako nisu otkupili taj bus)
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Negde sam procitao da se zbog cekiranja i pasoske kontrole dodje brze busom a da je neuporedivo jeftinije. Ne znam dal je istina , msm jeftinije je sigurno a da li i brze , ne znam.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Pa novi bus, ne bi prosao bez marketinga, a zamisljam nesto kako bi Ostoja'h presekao lentu na otvaranju:buhaha

Da zavrsimo sutra, jer majstoricu protiv ove usrane mutante ne bih mogao da zamislim.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Mene iskreno pred finale i cigane brine forma Lesora (ne potcenjujem Cedevitu ali nadam se 2-0 najiskrenije). Kod njega kao da je doslo do nekog pražnjenja jer ovo sto on igra u zadnja dva meseca je jako loše. A i pad koncentracije je očigledan, jer kako drugacije objasniti neke neverovatno glupe faulove koje pravi. Komotno se može reći da je Smajli korisniji od njega. Mada tek njegovi faulovi su posebna prica, jer za 10min je u stanju da bez ikakve potrebe napravi 4 licne.
Nadam se samo da ce se Lesor vratiti na svoj nivo
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
Mene iskreno pred finale i cigane brine forma Lesora (ne potcenjujem Cedevitu ali nadam se 2-0 najiskrenije). Kod njega kao da je doslo do nekog pražnjenja jer ovo sto on igra u zadnja dva meseca je jako loše. A i pad koncentracije je očigledan, jer kako drugacije objasniti neke neverovatno glupe faulove koje pravi. Komotno se može reći da je Smajli korisniji od njega. Mada tek njegovi faulovi su posebna prica, jer za 10min je u stanju da bez ikakve potrebe napravi 4 licne.
Nadam se samo da ce se Lesor vratiti na svoj nivo
Вратиће се, дашта ће.
А и ако се не врати, па теглио је овај Ваљак на својим плећима не мање од 6 мјесеци, па мало ли је!?
Хоће ли нам требати за фмп, хоће, ма нема шансе да се не укључи у тај групњак који почиње идуће седмице :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top