Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
358
Reaction score
2.582
Локација
Vukovar
Pobeda protiv Cedevita-Olimpije koja je na kraju ispala i ubedljiva, uz dosta oscilacija u igri koje će kvalitetniji rival kažnjavati.
Dobro je da su igrači pokazali veću volju i energiju nego u onom tromeču protiv SC-a ,inače bi bilo svašta, mi imamo povređenog Aleksu koji nam puno znači,sreća da se Slovenačko-Hrvatskim mutantima povredio Adams.

Nikako da se naviknem na ovaj Partizan sa ovim konceptom u igri koji je sada na snazi,taj koncept u sebi nosi mnogo rizika ali može i da donese veliki rezultat, detalji odlučuju.
Jasno je kako je koncipiran naš tim, sa puno dobrih šutera i sa zamisli da lopta brzo cirkuliše u napadu pretežno po spoljnoj liniji i da se svaka iole slobodna situacija koristi za šut.

To je dvosekli mač, nemamo neku disciplinu u igri i dubinu da izgradimo nešto unutar reketa, to nemamo tokom cele sezone, a pogotovo sada kad je Lesor u totalnom kanalu, neprepoznatljiv, pa ako nam stane šut spolja mi nestajemo sa parketa.
Papapetru i Ledej će biti igrači od ključnog značaja u finalnoj seriji, mora neko da odigra nešto leđima bliže košu i stvori više prostora , i da se Lesor probudi, bez toga neće biti dobro.

Željko je očigledno svesno ovako koncipirao tim, on valjda zna zašto.
Mislim da nam Cigani po profilu igrača ne odgovaraju, to je ekipa koja igra jaku odbranu i dosta tvrdo i takve ekipe mogu da nam stvore mnogo problema, naši igrači vole da igraju šminkersku košarku sa manje kontakta bez grube igre.

Još jedan problem je naša mekana odbrana,slabo to igramo cele sezone, pobede nam je donosio naš šut spolja, a porazi su dolazili zbog kombinacije našeg lošeg šuta i mekane odbrane.
Taj segment mora da se drastično popravi ako hoćemo da osvojimo titulu, voljni momenat u odbrani mora da bude kao nikad do sada ove sezone, da svaki igrač napravi iskorak u tom smeru.

Ako mene lično pitate za prognozu nisam optimista, u ovom mometnu sa ovim voljnim momentom, formom i energijom koji prikazujemo nismo na nivou cigana, ako na to dodamo ćokijeve sudije ne očekujem ništa dobro.

Nadam se da ću profuljati sa prognozom i da će se kod naših igrača pojaviti preko potrebna energija, žar, borbenost , lopta mora da se gradi, skok mora da se brani, daj bože da šut bude na nivou.

Šta bude biće, ako povedemo u finalnoj seriji čekaju nas neki novi ciganski scenariji,prekidi, ko zna šta već,možda se serija ni ne odigra, i baš zbog sve te klime koja vlada i koja se stvara godinama ni ne planiram da pratim tu finalnu seriju, nema tu sporta.
Osvajanje titule bi nam puno značilo.
 
Последња измена:

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.701
Reaction score
5.882
Ako cemo realno u reketu nam duva promaja. Omic je dobar,iskusan igrac i to je ok da smo imali problema sa njim ali desava nam se da nas probije neki rebec od kosa do kosa,ili neki alibegovic. Sta onda da ocekujemo od kapmaca vildoze i nedovica. Mora to jako u meso,neka se zalete neka se odalame jednom dva puta jako po ceni i nesportske pa ce da razmisle sledeci put kako ce ici. Napad nam zavisi od suta ako budemo u onakvoj suterskoj seriji koja je bila u onom momentu od efesa tamo pa sve do reala i kraja utakmice tesko da moze bilo ko da nam parira. Ali otom potom, ima ko ce da misli o tome.
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
105
Reaction score
1.411
Локација
Kosovska Gracanica
Braćo Grobari, pre svega da vam se pohvalim da mi je juče bio najsrećniji dan u životu - dobio sam svoje prvo dete - sina! Zahvalan sam ženi što je ispoštovala da se porodi pre podne, posle toga je bilo lako - odložiti pijanku za večeras, da bih sinoć mogao da ispratim majstoricu! Zato ću večeras da se napravim zmaj od noćaja!! Elem...
Par utisaka sa sinoćne tekme.
Prvo - poslednja strofa "Ja volim Partizana i svakog novog dana..." čini mi se nikad jača ove sezone! Ono je ljudi grmelo. Baš mi se nakožila ježa sinoć kad sam čuo!
- Naš courtside može da se meri sa onim celebrityima koji sede na utakmicama Lakersa, Miamia itd. Protiv jebenog mutanta nama u parteru sedi jedan Bogdan, Sale Pavlović, Diklić, Mitro... JEBENO SVETSKI KLUB!
- Da li ste videli bolju lockdown odbranu u Evropi ove sezone nego ovu Madarovu sinoć nad Ferelom! Tako brz, potentan igrač, koji ima takav arsenal u napadu sinoć NIJE POSTOJAO!!! Mogli ste u pojedinim kadrovima da vidite jasne frustracije na njegovom licu zbog osećanja nemoći!
- Željko je konačno pronašao ulogu za Anđušića, a sve se čini da je izvukao kec iz rukava koji je primenjivao u prošlosti na Pablu Lasu, baš je pre koji dan Basket News izbacio tu proču genijalnosti našeg Željka. Znači, pri povoljnom rezultatu, najčešće u trećoj četvrtini treba očekivati Anđušu, jer očigledno u tom formatu igre on može da doprinese najviše, sve pre toga je preveliki pritisak svetog dresa za njega. Ali i ovakav, kad uđe našpanovan u trećoj može biti preloman faktor u našu korist.
A sada drolja. Sada bukvalno svi kao jedan. Od uprave, menadžmenta, stručnog štaba, igrača i navijača! Ponižavati, ne opuštati se milisekundu. Za mene, ako uzmemo ovi titulu protiv ovakvog zla, ovi momci za mene ulaze u večnost!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.219
Reaction score
7.112
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Već više puta sam ponovio da je Smajli jedna velika bratina.
Kao što je i @rkeu na prethodnoj strani napisao, najjači detalj utakmice:
Alen pravi 4. ličnu i moli Željka da ga ne izvodi iz igre, a ovaj odmahuje rukama u fazonu pa jebiga što si zasro :D
pa umro sam znači, koji car.

Na stranu sve to, poslednjih meseci igra jako dobro.
Njemu je problem samo koncentracija, kašnjenje u odbrani, i naravno bezvezni faulovi kojima dovodi u problem svoju minutažu, a samim tim i celu ekipu.
Bude li unapredio taj segment, biće odličan!
Baš ga gotivim, jer kad ga čovek pogleda, izgleda kao neko ogromno nezainteresovano dete, ali ima taj neki oldskul fazon, fintu, šiba trojke, krade lopte i ostalo.
Tačno je proigrao otkad sam ga dobro protresao u Bolonji, kad se slavila pobeda na tribinama :D
Samo kidaj brate Smajliii
 

Kinzal

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
93
Reaction score
120
Локација
Sarajevo
Zna li se satnica prvog meča(ako ga bude bilo) ?
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
neko smiruje strasti a neko NA SVE MOGUĆE NAČINE rasplamsava plamen! Primer smirivanja strasti:


:napred-partizan:
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
518
Reaction score
2.863
Na stranu sve to, poslednjih meseci igra jako dobro.

Mene je kupio protiv Reala, kad je jedini imo muda da protutnji kroz reket i zakuca pored Tavaresa, dok ostali nisu smjeli ni da pogledaju u tom smjeru. Jest da i dalje povremeno pravi gluposti, pogotovo u odbrani, a pogotovo pogotovo kod pravljenja faulova u borbi za loptu nakon naseg promasaja u napadu, ali takodje ima i neka vrlo inteligentna rjesenja u napadu ala Jokic. Bice od njega vrlo dobar igrac.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.973
Reaction score
8.062
Nepotrebno i glupo saopstenje.
Sa gamadom ne moze gospodski i kulturno, vec neprijateljski i na noz.
Vredjanje podrzavam, ali ubacivanje predmeta i slicno sto bi nas dovelo do drakonske kazne to nikako.
Dokle god ispadamo gospoda, uvek cemo da najebemo van terena.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.345
Reaction score
16.426
Локација
Beograd
Eno sastanče KLS i ABA, ko zna šta muti pička ćorava.

 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.701
Reaction score
5.882
Eno sastanče KLS i ABA, ko zna šta muti pička ćorava.

Rekoh ja juce da je moguce da ce se to desiti da aba popusti. I evo ide ka tome...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Vrlo moguce da se odlozi aba znajuci ko stoji iza svega
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.060
Reaction score
8.065
Ako se odloži finale ABA onda treba iz petinih žila vikati žvalonji a i Ostoji..iako nisam siguran da u firerlendu je neki sukob sa vodjom izvodljiv.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top