Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.924
Reaction score
7.854
Da se svi malo opustimo do nedelju, iako je tesko ne misliti na utakmicu :D, pa da u nedelju uvece u vreli kazan, oskubemo onog petla.

Bice milion provokacija i prekida, znaju to i Zeljko i igraci i verujem da su spremni na sve to.

Nakon 2-0, verujem da ce sad gurbeti sami sebe da pobede.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.268
Reaction score
15.994
Локација
Beograd
Nisu izdala govna saopštenje ali su izbacili na insta fotografiju "nede" i njegove žene uz "fmp je porodica".
Naravno smrdljivi ciganski novinari neće iskazati zabrinutost u vidu nekog teksta kada budu vređali Željka ili nekog našeg igrača i zato neka puše kurac.

 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Inače, jednu stvar sam zaboravio, a ne videh da je neko prokomentarisao.

Željkova izjava na pitanje o vređanju Nedovića je, po mom mišljenju, odličan odgovor svima koji su mislili (tvrdili) kako Željko nije svestan gde je došao. Zna on vrlo dobro sa kim (sa čim) ima posla.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Gde mogu da nađem hajlajtse: Iživljavanje Smajlija, dominaciju Nanelija, Anđušić "gde je lopta", promašaj "malog" Lazarevića u kontri 2na1 kad se lomi rezultat, i ostale bravure od sinoć? Kako mi ne rade snimci na tw iz nekog razloga, ništa nisam video :cry:
Edit: I nesportsku vazduha nad onim što mu je žena kurva obavezno :D
 
Последња измена:

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.465
Reaction score
5.828
Локација
beograd
Gde mogu da nađem hajlajtse: Iživljavanje Smajlija, dominaciju Nanelija, Anđušić "gde je lopta", promašaj "malog" Lazarevića u kontri 2na1 kad se lomi rezultat, i ostale bravure od sinoć? Kako mi ne rade snimci na tw iz nekog razloga, ništa nisam video :cry:
Edit: I nesportsku vazduha nad onim što mu je žena kurva obavezno :D
Ako imas Arenu Cloud, dodali su novu opciju gde se mogu videti hajlajtsi sa svih utakmica koje prenose, Sinoc su vec bili dostupni sa naseg meca.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.268
Reaction score
15.994
Локација
Beograd

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
U centar. Bravo za novinara.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Isti taj #neda-pakao#karijera40%3pt svojim ponasanjem na terenu priziva i prozivke i uvrede onim gestikulacijama prema nasoj klupi, a mislim da je i sinoc imao nesto slicno koliko sam uspio vidjeti u toku prenosa, i onda borci za pravdu, za interese srpske kosarke su ogorceni, jer je Zeljko gledao nedu pazite sad sa odvratnim
pogledom kako povredjen lezi…Ogroman nedostatak sportskog karaktera, etike, a najvise mi je krivo ono vezano za Trifunovica sto su ga primorali da ide kod gurbeta radi izvinjenja…

Koliko je samo taj njihov kolektiv zatrovan i kako svi sami sebe tamo pronadju, to je nevjerovatno. Jbt, kukas, gestikuliras o nekom kriterijumu kako ti se svasta svira, a na drugoj strani padas na parketu kao da si epilepticar, a isti ti arbitri ti tolerisu minumum 3-4 flopinga po mecu.


 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top