Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi ovo treba resiti odmah u trecoj ne odlagati mnogo. Bolji smo imamo momentum iako smo veceras slabije sutirali ovih 10-15 je realna razlika za nas. Nasa je najveca prednost njihov trener za koga verujem da trenirati klub iz evrolige vise nikada nece. Vidi se da smo glavom u utakmici svi od pocetka do kraja i strucni stab i igraci,bojao sam se da nam ne udare brejk ali iskreno nisu ni blizu,bolje nam je parirao SC Derbi nego ovi. FMP da nas dobije dve ni u Teheranu a da sudi i Belosevic ne moze nam nista,izgledamo dobro i da ispravimo makar delic one nepravde sto nismo postali ponovo sampioni evrope sad u Kaunasu.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Bravo za momke,bravo i za strucni stab. Evidentno smo bolji i to smo dokazali u prva dva meca. Znamo svi sta nas ceka u Železniku i na sta su sve bolesnici spremni,tako da svim silama treba napasti taj treci mec i resiti seriju pre nego sto se bilo sta zakomplikuje
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.091
Reaction score
15.815
Локација
Храм фудбала
Управо стигао кући и могу само рећи вриједило је чекати све ове године за овако нешто.
Пошто ће се титула освојити на страни Остоја нек размишља о концерту Групе ЈНА у Арени, ето прилике да заради још који динар, а и ми да оборимо и концертни рекорд, без обзира о којој цифри је ријеч.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Zna li neko sta je sa nedovicem i hoce li se oporaviti za trecu posle onog udarca u glavu u prvom poluvremenu? Svaka mu cast sto je povredjen igrao ostatak meca.
Bio sam siguran da ce dobiti tehnicku zbog simuliranja, ali su ga postedili. Jebo ih on.
Highlight je i ona Markoviceva asistencija. Ono jos nikada i nigdje nisam vidio.. I kepec promasi na kraju :)

Al generalno gledano, njihovi blokovi sa rasirenim nogama su bili za desetak faulova u napadu.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
825
Reaction score
2.846
Kao sto rekoh, trpaj govna. Usput citam ciganske forume i uzivam, ako neko zna kako nek prijavljuje idiota za pozivanje na klanje Obradovica

Volim i ja nekad da se nasladjujem tamo nakon sto ih drknemo, mada se vrlo brzo pokajem i vise mi se zgadi zivot nego sto nalazim zadovoljstvo. Ima tamo stotina likova zbog kojih se ozbiljno zabrines kad se setis da imaju pravo da glasaju, razmnozavaju se, ucestvuju u saobracaju... Ovog lika sa tvoje slike sam jos ranije zapazio kao jednog od vecih umobolnika tamo, mada je konkurencija prejaka, npr drugi lik nam je veceras pozeleo "sto vise Harisa i Demira". Srpski jezik, bogat uvredama toliko koliko jeste, jos mora da se razvija da bi dosao na nivo onoga sto svako ko ima veze sa FMP-om zasluzuje.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Razumite Ivanovića, DPS mu na istorijskim minimumu pa se depresija prenela na tim.

Papapetru danas izuzetan. Smailagićevo kucanje iz odbojke je vredelo para za sezonsku, kako ih je sve prikucao. ne podržavam vređanje ničije žene i ne treba to da radimo ali nema moralisanja od ljudi koji su bacali Duletu bubreg i napadali i Novicinu ženu i Pavlovićevu sestru.

Naneli stvarno pomera granice definicije "meč-viner".
Očekujem brejk u G4 i da više ne gledam ove simulatore i provokatore, nije bila sudijska odluka na koju se nisu žalili (sem faulova Markovića).


Bravo za ceo tim i publiku! hvala Željko, treba izdržati sve ovo!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Na pobedi svaka cast, nadam se da cemo ovo resiti u sledeca dva meca... Voleo bih da im Zeljko zvekne zonu pa neka pucaju za tri poena govnari, bice stegnuti, treba ih naterati da sutiraju sto vise iz daljine...

Onaj ludak hoce da ode sa konferencije a ovaj nas ga kao nesto zadrzava... Idi, ko ti jebe mamu poremecenu... Tezak cirkus ocekujem u sledecem mecu, prekid sigurno ako im ne krene dobro...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Znam da je utopija, ali ja se uvek nadam da je svaka sledeće utakmica ujedno i poslednja sa fmp-om kojem niko ne može da zabrani kako će da se zove i njegovim satelitima. Da će doći dan kada će neko iz kluba konačno lupiti o sto i reći: Gospodo, dosta ste nas zajebavali!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.186
Reaction score
7.000
Локација
NbG
Ja bi da se pozdravim sa sezonskom, slobodno mogu da kazem investicija godine i tesko ce mi biti da se rastanemo al nadam se da je sinocnom utakmicom odsluzila svoje.
U pioniru samo hrabro i pametno, kao sto Zeljko sinoc rece na kzs najvaznija je psiholoska priprema, da se igraci fokusiraju samo na igru i da ih provokacije i ciganluk dodatno motivisu pa da dobijemo govna ako je moguce vec u prvoj utakmici.
Bravo momci, bravo Zeljko!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Nakupilo se nekih godina, svakakve face su bile u tom periodu prigradski treneri ali ovo je jedna retko iritantna pojava. Prava seljačka njuška.
Pravi gad na pravom mestu. Stvarno su svakakve njuške imali kroz istoriju i kada čovek pomisli da je video sve, uvek se desi nešto da pomeri granicu ludila i "dobrog" ukusa.

Ovo je bez konkurencije vic ne godine, ne decenije, nego veka. :D
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.070
Reaction score
4.273
Локација
Humska 1
Ponosan sam na zrelost ovih momaka na samom kraju sezone, jos ponosniji na navijanje u toku ove dve utakmice. Konfeta jedna nije pala na parket. Igracki i strucno smo dve klase iznad njih ali organizaciono bar 10. Bravo Grobari, bravo Zeljko!
Ne razumes ti to kolega. Djurovic nam je na konstataciju voditelja u studiju da je sto se tice navijaca sve proteklo uglavnom kako treba, lepo objasnio u studiju: "Pitanje je kako bi se sve to odvijalo da je Partizan gubio."

Sta reci.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.106
Локација
ante portas
Остоја нек размишља о концерту Групе ЈНА у Арени, ето прилике да заради још који динар, а и ми да оборимо и концертни рекорд, без обзира о којој цифри је ријеч.
Još je rano za slavlje jer ništa nije gotovo ,znamo svi sa kakvim se zlom borimo.
Ali tvoju ideju podržavam i to bi bio logičan sled stvari.
Da se završi/kruniše ova sezona sa šampionskim peharom pa da se zapeva opet ova pesma.
Dugo se nije pevala!

 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Prelep juče dan , mnogo važna pobeda , čestitke Željku i igračima i stručnom štabu.
Jako puno old skul Grobarskih likova , koji daće Bog se vraćaju tribini i Partizanu svom.

Najbolja atmosfera u ovoj sezoni , možda i u zadnjih 3-4 godine , pakao na Grobarski način im je priredjen da su u 2 utakmice promašili 13 slobodnih bacanja.
Još jedna , još samo jedna pobeda !!!
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Оно синоћ у хали је било лудо и незаборавно. Најбоља атосфера ове сезоне. Сјајно искоришћен домаћи терен. Сад идемо без оптерећења у Пионир. Они ће тамо бити спремни на све и свашта јер им је императив.
Недовић, класична циганска пичкица провокаторска. Мислио сам да од Симона и Блажића не постоји одвратнија њушка, али ме Немања синоћ демантовао. Желим му све најгоре у каријери. Репрезентацију нећу моћи да гледам ако пизда буде играла.

ПС: Да ми је само да видим тог лика, тог "навијача" Партизана који је синоћ са нивоа 400 нечим погодио Нанелија и доктора Мому. Таквом "навијачу" би доживотно забранио улазак у халу.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Ja se samo nadam da je to to. Dosta je bilo ciganluka, da se pociste govna. Sve isto su pokusavali i ranije. Neredi i sranja, prozivke, ogromni budzeti su upucani u mutanta da bi mutant srusio Duska, a dobili su samo "donje ekstremitete" od generala. Morao je licno precednik da ga otera. Dobice isto i od Zoca! A vrhovni derpe neka proba opet isto da uradi...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top