Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
491
Reaction score
2.723
Lik ladno izjavi da je učinio uslugu Željku jer ga je postavio za selektora Jugoslavije 1995. Jadni Željko, koji je u tom trenutku imao samo 3 titule prvaka Evrope u prve 4 trenerske sezone, i bio trener Reala. Sigurno nigdje ne bi mogao naći posao da nije bilo milostivog Nebojše da ga spasi gladi. Dakle, čovjek je zaista mentalno poremećen.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.316
Reaction score
10.925
Локација
Beograd
Lik ladno izjavi da je učinio uslugu Željku jer ga je postavio za selektora Jugoslavije 1995. Jadni Željko, koji je u tom trenutku imao samo 3 titule prvaka Evrope u prve 4 trenerske sezone, i bio trener Reala. Sigurno nigdje ne bi mogao naći posao da nije bilo milostivog Nebojše da ga spasi gladi. Dakle, čovjek je zaista mentalno poremećen.
Svašta, a zaboravio si da je on, zapravo, zaslužan za našu titulu'92?! Pobogu...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.422
Reaction score
38.077
Njihov najveći adut je da pokušaju da nas izbace iz koloseka, da nam poremete koncentraciju. Ako stranci koji ne osećaju klub ne kapiraju šta im se "servira", a domaćih imamo u tragovima, hajde onda da napadnu Željka. Debili. Na terenu u suvoj borbi nemaju šanse. Siguran sam da su momci fokusirani da posao završe kako treba.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.106
Reaction score
4.136
Локација
Beograd
Ne bih se baš složio sa kolegama koji pišu da je EL zagarantovana nama i gubavcima.
Ako sam to i mislio do pre par dana kada sam na temi Evropska košarka napisao da verujem, da će ostati isti sastav EL i dogodine kao i ove, sada sve manje verujem u to.

Razlog svakako jeste Glikmanova zamena tj praktično drugi čovek EL, koji nimalo nije pozitivno nastrojen ovom podneblju, a i hteli mi to ili ne čak i u Evroligi politika će se mešati u sport.

Iz tog razloga, mnogo je bitno da zgazimo gamad koliko u nedelju i da pokažemo svima ne samo u ovoj smrdiji nego u celoj Evropi da smo mi bre ti koji smo potrebni EL koliko i ona nama. Čak šta više, ja sam apsolutno siguran, mnogo, mnogo više EL, trebaju Željko Obradović, Arena sa 20k + ljudi, spektakularna atmosfera i doživljaj i to mi daje neku sigurnost da će sve biti ok.

Da i cigani da jedu govna, to se podrazumeva.
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
195
Reaction score
462
Локација
Beograd
Sta god da je garantovano ili ne evroliga mora se osvojiti posle toliko godina.Moralni gmizavac je jutros plakao na Prvoj,samo se plasim da nam se nedaj boze desi kao serija sa realom.Siguran sam iako oni dobiju dve da cemo ih mi dobiti u majstorici
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.422
Reaction score
38.077
Ja sam recimo izneo teoriju da je njihova frka pred finale ABA, kao i početak podrivanja iste, bila verovatnije samo želja da nas poremete i izmeste fokus sa terena na sve ostalo, a malo manje verovatno posledica činjenice da već sada znaju svoj status za EL sledeće godine. Nikada nisam napisao da sigurno igraju. Možda već znaju da sigurno ne igraju... Ali, o tom potom, prvo da ih počistimo na terenu.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.781
Reaction score
19.545
Локација
Nickname
Atmosfera u prve dve utakmice finala bila je odlična. Pogotovo kada je u pitanju drugi meč.
Očigledno je da postoji kohezija između tima i navijača koja se gradila i izgradila tokom cele godine.
Jasan dokaz svega toga su reakcije stranih igrača tokom i nakon mečeva koji bi u nekom drugom evropskom klubu razmislili da li im je toliko stalo da pred kraj sezone ulože sebe i poslednju rezervu koju su sačuvali do sredine juna meseca kako bi i pored jako dobrih rezultata u EL osvojili dosta manje vredan trofej domaće/regionalne lige.

Sada se selimo u Pionir gde nastupaju žitelji Ćokilenda i rasejana družina prepuna (opravdano) kompleksa niže vrednosti i pored veštački stečenih boljih rezultata u periodu od osam uzastopnih godina do današnjeg dana.
Pošto su u pitanju pojave koje u najvećem delu sezone ne mogu prikupiti dovoljan broj ljudi kako bi do kraja napunili iznad pomenutu halu, ne preostaje im ništa drugo osim da nekim isceniranim prekidom kao prethodne sezone pokušaju promeniti ritam utakmice.
Izvesno je da nisu sposobni napraviti sportsku atmosferu kojom bi pogurali svoje igrače ka pobedi, zapravo skroz suprotno, stvorili bi sami sebi još veći pritisak na ionako po njih neizvestan nastavak serije.

Stoga, osim što od igrača očekujem dobru igru i koncentraciju bez obzira na okolnosti i zbivanja na terenu i van njega (jer smo već jednom do sada skupo platili tu školu), pre svega od ljudi koji vode klub očekujem da u skladu sa veličinom i renomeom kluba donesu pravu odluku u slučaju prekida, pokušaja linča ili bilo kakvih nesportskih stvari (jutros je u javnosti dato zeleno svetlo da će do toga doći).
Posle toga neka oni razmišljaju šta će i kako će, mi smo na terenu do sada bili bolji i ne sumnjam da će tako i ostati.
Ako se ipak desi čudo i sutra budemo gledali samo košarku, zaista ne sumnjam da će Želimir nakon 30 godina ponovo pod znakom crno-belih boja držati pehar u naručju.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.719
Reaction score
23.258
Локација
Академија
Момци у добром расположењу, то је најважније. Дошао и Диклић да гледа тренинг, свака част.
Сутра само смирено, не наседати на провокације, не расправљати се са судијама и испоштовати тактички све што је Жоц замислио.

 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
552
Reaction score
1.034
Toliko smo jaci od njih da finale samo od nas zavisi.

Oni mogu da igraji stoprocentno, ali i mi moramo sami da zaseremo, da bi izgubili.

A realno nema razloga da to uradimo.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
469
Reaction score
2.537
Igramo bez pritiska vec imamo dva trofeja. Kup i Liga gdje igraju sa bratskim klubom. Vec krecu sa pravdanjem, jer jelte oni se nisu palili na Aba ligu.
Na kup jesu.
To su i uzeli.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
491
Reaction score
2.723
Svašta, a zaboravio si da je on, zapravo, zaslužan za našu titulu'92?! Pobogu...
Tačno tako ispada, da je on otkrio Željka Obradovića kao trenera, a Željko mu sad podmuklo vraća tako što se pravi da ne čuje vrijeđanje Nedovićeve žene. Naslušali smo se umobolnosti od te spodobe u posljednjih 30 godina, ali mislim da je ovime sam sebe prevazišao.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.258
Локација
ante portas
Damir Javor (Slovenija), Tomislav Hordov (Hrvatska) i Luka Kardum (Hrvatska).
Oni sude sledeći meč.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top