Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.106
Reaction score
4.137
Локација
Beograd
Ja sam recimo izneo teoriju da je njihova frka pred finale ABA, kao i početak podrivanja iste, bila verovatnije samo želja da nas poremete i izmeste fokus sa terena na sve ostalo, a malo manje verovatno posledica činjenice da već sada znaju svoj status za EL sledeće godine. Nikada nisam napisao da sigurno igraju. Možda već znaju da sigurno ne igraju... Ali, o tom potom, prvo da ih počistimo na terenu.

Ne, ne, taman posla, nisam ni mislio na tebe, čak sam napisao da sam i ja rekao da verujem da će sve biti isto kao ove godine.
Nemoj pogrešno da me shvatiš, nije nikakva loša namera.

Meni sve više i više liči da ovo finale ABA lige ima ozbiljno veliki ulog kada je EL u pitanju.

Kako god, da ih izdekamo u nedelju, pa ćemo da polemišemo dalje xD .
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.105
Reaction score
15.895
Локација
Храм фудбала
Ми сутра играмо без било каквог притиска, играче као што су Пантер, Зек, Нанели не може пореметити некаква циганска атмосфера.
Убјеђен сам да ће наши сутра одиграти најбољу утакмицу од све три и да се сутра завршава ова серија.
Да нагласим да нисам био толики оптимиста за прве двије утакмице, из разлога што после Реала нисмо били на свом нивоу и било је питање како ћемо изгледати против чергара.
Дигли смо се, вратили се на неких 70-80% наших могућности, чак смо додатно порасли у другој утакмици и сада нема назад.
ЈЕБИ ГАЗИ КУРВУ ДОК НЕ СВАНЕ!!!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.469
Reaction score
2.249
Daj dok smo zagrejani jos sutra da ih dobijemo, a ona pudlica neka produzi da laje.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Posle Reala i svega što se dešavalo ne bih nikom pretio u seriji. Ne sećam se skoro neke metle u finalu između nas i cigana a da su klubovi bili iole ravnopravni, tako da bi iz tog ugla to bio sjajan uspeh naravno, ali udbaški bolesnik živi od noža od otvorenih serija, teško mu je da truje ako izgubi 3 0. S druge strane ne treba da lamentiramo unapred sa sudijama prekidima itd, ako je mogao Vlade dok mu pljuju na sako, mogu svi.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
Ja sam recimo izneo teoriju da je njihova frka pred finale ABA, kao i početak podrivanja iste, bila verovatnije samo želja da nas poremete i izmeste fokus sa terena na sve ostalo, a malo manje verovatno posledica činjenice da već sada znaju svoj status za EL sledeće godine. Nikada nisam napisao da sigurno igraju. Možda već znaju da sigurno ne igraju... Ali, o tom potom, prvo da ih počistimo na terenu.
Nije isključeno. A ne bih se kladio da ćemo mi igrati bez obzira na to kako se i da li se ABA završi. Siguran sam da bi nas šutnuli ako ispadne neko sranje.
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
114
Reaction score
814
Локација
Krusevac
Mozda poslednji put ove sezone. Mozda poslednji put u ovom sastavu, put je bio dugacak.
Kapiten neka radi sutra ono sto najbolje zna. Da igra kosarku i da bude vodja momcima. U kakvu ga je igracinu Zeljko isklesao jbt, bez divljanja, bez forsiranja, sa neretko 4+ asistencije, i sto je najbitnije on je taj. Pokazuje da ga radi ovaj klub, i da ako se gine za dres, prvi ce poginuti. Nikad necu da zaboravim aerodrom i Aleksaaaaa, dizanje ruke prema tribinama posle svake pobede, i sve sto nam je Kapiten priredio ove sezone.
Neka Lesor i Exum samo odrade svoje. Exumu se pod svoje podrazumeva i zaletanje sa 10 metara, tutnjanje a onda zna se sta sledi :D Pored toga neka odradi jedno 6 7 ciganskih faulova, manje vazna stvar. Lesor ako se dovoljno i na vreme probudi, naši su.
Zekara kao mozda i najbitniji igrac da ponovi prethodna silovanja, usla su mu u naviku.
Papapetru, kao vrlo drag igrac, nadam se da ce ostati i sledece sezone, neka bude sutra taj x faktor.
U brata Nanelija sumnje nema, taj ce na terenu odraditi sve sto se ocekuje.
Smajli nek ima svoje ludilo. Madarova skola presinga na loptu. Aleksaaaaaaaaa.
Djusa dve trojke, dve ukradene, Trifa dva igraca u dzepu nek ima.
Boze zdravlja nek proradi metla, da nam najveci podigne trofej, tek drugi od nadam se mnogo vise u Partizanu.
Zeljko, hvala ti za ulepsanu godinu kako god ovo da se zavrsi, sve ovo se pamti za citav zivot ! :respect:respect
 

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
58
Reaction score
372
Kako su se zaređale prve 2 utakmice jedna do druge, već 5 dana nemam normalan glas...

Što se nas navijača tiče, dali smo sve od sebe, odrali grla i samleli ih oba puta u Crno-belom paklu Arene.

Danas nas neće biti u hali, ali molim Željka i igrače da ovoga puta, iako sami, ostanu maksimalno fokusirani, energični i motivisani i zgaze pudlicina govna.

Ne praštamo nikome ko zlo ti učini...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.499
Reaction score
13.607
Локација
tamo daleko...
Coravo govedo bi razapeli mediji i sportski radnici, da se radi o normalnoj zemlji i normalnom drustvu, na sam negativan pomen jednog Zeljka Obradovica, koga ceo kosarkaski svet postuje, sem mrtvih, smrdljivih sns cigana, u vucicevoj Srbiji i cokilendu.

Duboko verujem da cemo ih pocistiti 3:0.

Za jedno je coravo pseto u pravu-nismo isti. Ima milion stvari gde nismo isti.

Najupecatljiva je da su nama legende DV i Zoc, a njima coki i derpe.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.302
Reaction score
16.165
Локација
Beograd
Danas sam ubeđen da će momci dati bukvalno sve od sebe, ne kažem da do sada nisu već znaju da imamo još taj jedan poslednji korak da pometlamo govna, tako da ja očekujem još bolje izdanje a imamo samopouzdanja što je jako bitno. Kako bi rekao naš kapiten "one more game". Jedino što me zabrinjava su ćokijevi pušači kurca u vidu sudija. Ali što je rekao kolega @Zalosna Sova nije bitno da li je 3 ili 5, bitno je jebati im mater na kraju.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.260
Reaction score
3.000
Kakvo bi to ponizenje bilo -3:0! Eeej
ali tako bi bilo najpravednije…da ovim manipulatorima ,drzavnom projektu ,laznoj zvezdi pokazemo put u zamrzivac.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.572
Reaction score
3.402
Sudijski kriterijum je najbitniji, a njima JEDINO odgovara da se taj prilagodi rukometnoj odbrani.

Sad, Javor e domacinski sudija, navlacice taj za njih sigurno, ali ne bas preotvoreno. Faulove u skoku/ borbi za loptu kod nicijih lopti necemo sigurno dobijati mi.

U tom smislu, najveca opasnost je od kriterijuma koji NJIMA dopusta tucu, a ovamo da Exumu i Lesoru sviraju sve sto im se prohte. Smajli, Madar i Panter su vec sigurica za 4+.

Hordov, koliko god ga ne voleo, ume nekad da iznenadi pozitivno.

Ma, ko im bre jebe mater u stvari, gazi govna!
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
408
Reaction score
726
da ne bude da baksuziram,ali jel ima neki plan,organizacija za proslavu titule ?
naravno mislim na trenutak tj utakmicu kada je budemo osvojili
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top