Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
F4 Evrolige, koju on igrao nije nikad, koju njegov klub nije igrao 8 godina, i sa timom cije igrace ne poznaje, i sve u svetlu raspada naseg fudbalskog kluba pp savovima, pri cemu glave treba da lete od protesta, a ne da citamo umirujuce nezrele intervjue za grobarsku napacenu dusu kako ce Smajli da jase Evroligu.

Dakle, F4, kako je napisano u tekstu upravo iznad tvog.

Titulu ja pomenuo nigde nisam, ali ti samo daj svoj pravac, sta te briga.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
^Buraz da me ne shvatiš pogrešno ali ajde da ne cepidlačimo.
Prvo nemamo snimak uživo izjave da sa sigurnošću kažemo šta je izjavio a preciznost srpskog novinarstva i ne izvlačenje iz koteksta je nadaleko poznata, zar ne?
Drugo svaki sportista da bi uopšte bio sportista mora da ima tu kompetativnos usadjenu u sebe. Tako i da je rekao on ili bilo ko drugi bez obzira na staž u čemu je problem? Ko će reći " e super što smo u el sad da budemo 12- i srećni smo. Kako bi takva izjava bila dočekana? Zar pred utakicu sa Realom nećemo očekivati da izađu i jebu im mater ili da izgube sa pristojnom razlikom.
Optimizam i vera su zarazne i prenosive bolesti. Takođe i negatvnost.
 

state_of_mind

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
40
Reaction score
70
Локација
Beograd

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

Pošto je matična tema zaključana postavljam ovde,pa prebacite.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.016
Reaction score
7.638
Ne svidja mi se vec drugi intervju igraca druge petorke koji kaze da napadamo F4.

U redu je volja, zelja, ambicija, prica za sebe i u svlacionici, ali nikako nekontrolisani (ili jos gore, kontrolisani ili poruceni) javni istup ove vrste.

Jbt, jos nije odrzao zajednicki trening niti upoznao saigrace, on "gadja" F4, pa odgovorniji su 90% clanova foruma u tom smislu nego Smailagic.

Dule bi ga za ovo vezao za prikrajak klupe 2 meseca.
Apsolutno se slažem. Preveliko hajpovanje pre pocetka takmicenja samo povecava pritisak na igracima tokom istog..prosle sezone smo dobro videli posledice toga. Svakako raduje Smajlijeva posvecenost, al valja biti mudar..mnogo je izazova u narednoj sezoni, a apetiti nikad veći.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.526
Локација
Beograd
Novinari ili ,,novinari,, često ,,izvrću,, istinu, ali igračima je najbolje da pobednički i osvajački mentalitet pokazuju na terenu a ne u izjavama...
Pogotovo Smajliju koji prošle sezone nije osvojio ništa, a i bio je sve gori kako je sezona odmicala...
U redu je, povrede, i tako to, ali...ćuti i radi, crtu ćemo podvući kad se sezona završi...
Imali smo primer da se čak i ne završi nego je moćnici ,,ponište,,...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Normalno da su igraci optimisti. Imaju najboljeg trenera, najbolje navijace, pojacanja sa F4 i pobednicki mentalitet
Pa to je vrlo podložno kontekstu.
Imamo najboljeg el trenera sa preskupim f4 igračima, ili redom igrača kog armani nije hteo da produži čak i platio klauzulu (Zek), Pantera za kog se Mesina nije nešto otimao a pre toga ni cigani, Naneli koji je disciplinski oteran iz Milana, Grka koji je bio alfa u najgoroj el ekipi, i Exuma sklonog povredama koji je bio rezervista u barsi.
A i trenera koji u poslednjih 10 godina ima jednu titulu.
Jbg sve zavisi od konteksta ali istina je između a to je da nismo doveli igrače koji bi bilo garantovano starteri u top5-8 ekipa el.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Smailagic nista lose nije rekao.
Van terena i moze da se prica o tome. Na terenu je ta megalomanija problem i to sam vec pominjao jednom, uz primer da je Aleksa u onim beznacajnim izjavama na poluvremenu davao intervju kao da je zaseo kod Opre, a u istoj utakmici zakucao u obruc i kumovao da ispadnemo iz takmicenja koje smo se kanili da osvojimo. Uz to redovno privatizuje napad izigravajuci Stefa Karija.

Sa druge strane, da je Smailagic rekao da ocekuje da pruzimo otpor svima, da smo autsajderi i slicno, ozbiljno bi mi smetalo. Svaki, ali svaki, igrac Partizana mora da ima u vidu to da je ovo veliki klub koji je gladan trofeja u svemu, bez obzira da li za njega igra Adin Vrabac ili Dante Exum.

Boljih timova sigurno ima. Ima i skupljih, ne mozemo u isto vreme da kukamo kako trosimo previse para i kako nemamo tim za top 8.
Od ovog prvog je i mene strah, a za drugo me bas briga, ko god da igra, cilj je top1 i ne smeta mi sto igrac Partizana to kaze, jer bih i ja rekao isto.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.147
Reaction score
2.075
Локација
u srcu šesnaesterca
Pa to je vrlo podložno kontekstu.
Imamo najboljeg el trenera sa preskupim f4 igračima, ili redom igrača kog armani nije hteo da produži čak i platio klauzulu (Zek), Pantera za kog se Mesina nije nešto otimao a pre toga ni cigani, Naneli koji je disciplinski oteran iz Milana, Grka koji je bio alfa u najgoroj el ekipi, i Exuma sklonog povredama koji je bio rezervista u barsi.
A i trenera koji u poslednjih 10 godina ima jednu titulu.
Jbg sve zavisi od konteksta ali istina je između a to je da nismo doveli igrače koji bi bilo garantovano starteri u top5-8 ekipa el.
Pa to je vrlo podložno kontekstu.
Imamo najboljeg el trenera sa preskupim f4 igračima, ili redom igrača kog armani nije hteo da produži čak i platio klauzulu (Zek), Pantera za kog se Mesina nije nešto otimao a pre toga ni cigani, Naneli koji je disciplinski oteran iz Milana, Grka koji je bio alfa u najgoroj el ekipi, i Exuma sklonog povredama koji je bio rezervista u barsi.
A i trenera koji u poslednjih 10 godina ima jednu titulu.
Jbg sve zavisi od konteksta ali istina je između a to je da nismo doveli igrače koji bi bilo garantovano starteri u top5-8 ekipa el.
Kapiram, napola punu casu vidis kao napola praznu i navijacki je to dozvoljeno. Igracima nije, njima cilj uvek mora biti najvisi, a do njega mogu samo ako iskreno veruju u to. Kod nas, za promenu, ove sezone ima elemenata da to bude realan optimizam
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa to je vrlo podložno kontekstu.
Imamo najboljeg el trenera sa preskupim f4 igračima, ili redom igrača kog armani nije hteo da produži čak i platio klauzulu (Zek), Pantera za kog se Mesina nije nešto otimao a pre toga ni cigani, Naneli koji je disciplinski oteran iz Milana, Grka koji je bio alfa u najgoroj el ekipi, i Exuma sklonog povredama koji je bio rezervista u barsi.
A i trenera koji u poslednjih 10 godina ima jednu titulu.
Jbg sve zavisi od konteksta ali istina je između a to je da nismo doveli igrače koji bi bilo garantovano starteri u top5-8 ekipa el.
Pa osim Nanelija vrv niko.
Top 8 može da bude ostvariv ako se lepo uklope i sačuvaju povreda. Za top 4 bi nam trebala ogromna doza sreće i da se poklope mnoge stvari u ovom timu.
Kladionica nas stavlja na neko 10to mesto. Što je vrv i realno. E sad pošto "realnost nije briga na koju se mi obaziremo" neki igrači u glavi već vide top4.
Sad bitno je što reče @Dino da to ne vide dok su na terenu. Nego da vide samo teren i trenutnog protivnika.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Pa to je vrlo podložno kontekstu.
Imamo najboljeg el trenera sa preskupim f4 igračima, ili redom igrača kog armani nije hteo da produži čak i platio klauzulu (Zek), Pantera za kog se Mesina nije nešto otimao a pre toga ni cigani, Naneli koji je disciplinski oteran iz Milana, Grka koji je bio alfa u najgoroj el ekipi, i Exuma sklonog povredama koji je bio rezervista u barsi.
A i trenera koji u poslednjih 10 godina ima jednu titulu.
Jbg sve zavisi od konteksta ali istina je između a to je da nismo doveli igrače koji bi bilo garantovano starteri u top5-8 ekipa el.
Ne bi ja uzimao Armani kao reper ni za dobro ni za lose. Ovo su dobri igraci, nisu bas top kao sto imaju Efes,. Barsa i Real Monako, Virtus, Fener. Naime paklenih deset-dvanaest ekipa. Ali kad je mogao Bajern mozemo i mi... Da samo udjemo u top 8, i na srecu izbacimo nekog, kao onda Makabi, pa na f4...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.534
Локација
Beograd
Ja sam ubeđen da ćemo biti ispred Virtusa, Albe, žgadije, pa i Monaka. Kako, zašto, nemam magičnu moć da to znam, inače bi bio milioner, ali ovo što napisah nekako osećam. Onaj kreten na klupi Virtusa mi je sve samo ne sigurnost za vrhunski domet.
Nije ni Željko, ali opet, to je Željko...
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
“Samo da uđemo” moramo celu sezonu da igramo na vrhunskom nivou i bolje od ostalih ekipa koje se bore za to mesto.
A na sreću se u košarci na 3 pobede ne prolazi, moraš biti bolji.
Jebi ga, samo da udjemo, ako ovih desetak budu u top formi znamo svi koji su to, mi nemamo sanse ni da budemo u prvih deset. Ali svake sezone se desi da budu podbacaji. A na srecu može da se udje u smislu da dobiješ brejk na strani, u smislu da panter pogodi 9 trojki iz 11 pokušaja, a kuci da ih osurimo. Ja tako nešto podrazumevam pod srecom.Da se Realu povredi Tavares u prvom minutu .. Može se uz dosta srece, kao recimo ova sreca sto nas zadesila da udjemo u El. Dok jednom ne smrkne drugom ne može da svane... Samo tako bratko mi mozemo u to društvo. Vidim da potenciras da nismo neka ekipa u odnosu na ove azdaje i upravu si, mi po tom razmišljanju smo tu negde 14 15 nažalost. Ali smo po navijačima broj 1. A i po treneru koji je najbolji u Evropi i šire. To ne sme niko da dovodi u pitanje. Meni je dovoljno i 11 da budemo. Tj biću zadovoljan kad vidim ko igra, ko vodi, koliko se ovi iz NATO-a savijaju da ukažu čast Zeljku, meni je srce puno.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ja sam ubeđen da ćemo biti ispred Virtusa, Albe, žgadije, pa i Monaka. Kako, zašto, nemam magičnu moć da to znam, inače bi bio milioner, ali ovo što napisah nekako osećam. Onaj kreten na klupi Virtusa mi je sve samo ne sigurnost za vrhunski domet.
Nije ni Željko, ali opet, to je Željko...
Alba ti je po kvotama zadnja. Fmp 15ti. Sad naravno nisu još svi timovi doveli sve igrače, Ali kladinoice ne greše preterano.

1659297730764.png
Ja se samo nadam da ćemo biti konkurentni do kraja sezone, jer će onda i motivacija i navijanje biti na mnogo većem nivou.
Naravno dok ne vidimo tim ne možemo da znamo na šta ćemo da ličimo.

Po meni ekipe protiv kojih možemo ovde da tražimo šansu da budemo bolji su
Oly (slabiji nego prošle godine, otišao Dorsey, došao Kenan),
Virtus (Evrokup ekipa bez iskustva u Ervoligi kao ni mi. Imaju možda jači roster po imenima. Ali 2 starca Belineli i Teodosić. Kod njih se nikad ne zna)
Fenerbahče (monogo su se izmenjali, i igrači i trener, pitanje je kako će sve to da se ispoklapa)
Makabi ( doveo miliajardu igrača, a trener početnik maltene, jedini ozbiljan posao mu je Panatenaikos pola sezone prošle godine).
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.296
Локација
Kej Republika
Nama prioritet mora biti prvo mesto u ABA, tu ne sme da se podbaci.
F4 Evrolige je naučna fantastika. Top 8 je dostižan, ali uz dosta toga da se poklopi. Što kod nas, što kod drugih ekipa.

Obrni okreni, jedva čekam početak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top