Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ide kraj derbija, kako god da se zavrsi, smirite strasti i podrzite igrace..

Sledi EL derbi koji je puno vazniji, nakon njega mozemo da svedemo neke utiske..
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Komentarisanje u toku utakmice, imate otvoren chat
Mislim da gresis.. ovaj je bio daleko vazniji…

Ja sam rekao… da izgube sve… imace moju podrsku…

Kosarkaski znalac nisam, ali kakvo pomracenje uma kraj poluvremena pa sve do kraja…
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.009
Reaction score
11.848
Локација
JNA
Komentarisanje u toku utakmice, imate otvoren chat
SRAM TE BILO OBRADOVICU! PRVO IGRACE, BEZMUDASE, A ONDA TEBE! Zek, Panter, Papapetru, Madar, Naneli, Lesor i tebe rutiniraju Vildoza I Nedovic sa ostalim otpatcima? 2 jebene godine treniras ekipu i 2 jebene godine NEMAS JEBENU ODBRANU, NE MOZES 2 NAPADA ZA REDOM DA ODBRANIS ALO BRE? A sad me napadajte, banujte, i objasnjavajte kako smo mocni, i te price, a cigani uzimaju i ove godine Aba ligu. Dovedite nama i Obradovicu Le Brona, i dalje ce gubiti od ovog raspada od tima.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Svi treba da se srame za ovakvu igru.

Invalid Nedović nam razvlači igrače po terenu kao da su jebeni amateri.

Bolje da se rasformiraju nego da igraju ovu mrtvu košarku bez odbrane.

Ovima juče došao trener i našpanovao ih da igraju odbranu, a mi kao da i ne treniramo. Idite u kurac sa ovim brukanjem!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Nažalost, imamo sjajnu ekipu, ali izgleda da se uvukao mentalitet gubitnika u naše redove. To se moglo primetiti i u EL, a vidimo i sada. Nismo apsolutno mogli da pariramo. Lesor nije ni dosao na utakmicu, Ledej isto.
Papapetru osveženje, ali čemu...
Jedino mi je žao što neće imati neki kazneni trening ili nešto slično već će dobiti NBA tretman i ,,Show must go on".
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.163
Reaction score
3.684
Igrace Partizana treba da bude sramota. Gori su od fudbalera a system je najpreciznije rekao kako su izgledali.
Jedan Nedovic invalid te probija kako mu padne na pamet.. ako smo nekada bili ponosni grobali, sada bi trebalo da padne skidanje dresova.

I nemoj ko da kaze da nismo kompletni. Mi samo bez Avrama, a oni igraju bez Ivanovica i evo demolirase nas stoka razlike. Najbitniju utakmicu do sada odigrali smo najpickastije. Sramota, sramota!
Igrajte konacno tu odbranu ili odjebite iz kluba. Jebe mi se za ljepotu kosarke.

vucicu psihopato, ostoja pederu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top