Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Neka je sramota i Željka i svakog igrača koji je večeras izašao na parket. Ovaj Partizan je vašarska ekipa za zabavu i ništa više. Ovo je ekipa koja neće dobiti ni jednu bitnu utakmicu. Zapamtite šta sam rekao. Ložićemo se na neku pobedu protiv nekog Asvela i to je to. Zaslužili su da niko ne dođe protiv Valensije.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Хвала Анђушићу што ми је још једном потврдио да је он играч за +20 и -20.
У свим осталим ситуацијама његово учешће на терену је равно нули.
Да ли је Лесор повријеђен, па има ову смијешну минутажу, или ћемо доласком Бродзијанског изгубити Лесора а да ништа значајније не добијемо.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Nije dobro… Fizički su mnogo jači od nas i igraju odbranu. Ne krenemo li da igramo odbranu džaba smo krecili.
Bolan poraz da se malo spustimo na zemlju.
Sa ovakvim rukometnim sudjenjem trenutno su bolji. Fali meso i misici, da nisam Zeljku u koži
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Nije sramota izgubiti, imaju solidnu ekipu, ovaj ih je resetovao, ali ovakve greške na kraju, ovakva kurcobolja, SRAMOTA JEBENA OGROMNA!
Papapetrua vratite odakle ste ga uzeli da čami sa svojim zelembaćima na dno tabele!
Naneliju objasnite da se u košarci igra i odbrana!
Neverovatno šta su večeras dopustili, na kraju su nam igrači izgledali kao da im treba transfuzija!
IDITE U PIČKU MATERINU
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Bajke
Eto, moje mišljenje je da je Partizan namerno izgubio, odnosno da je bio nateran da to uradi od koga drugog nego pičkouste nakaze. Od njegovog gostovanja na prvoj ekipa ne liči na sebe, uključujući dve utakmice u Španiji i danas kada smo igrali premekano i bezvoljno. Previše bi bilo slučajno da ekipa odjednom tako padne i najgoru utakmicu odigra baš u derbiju. Problem je samo da ovo uništava moral ekipi, a Željka Obradovića treba da bude sramota što je na to pristao. Ako je ovo istina a pretpostavljam da jeste, onda je Željko trebao da napusti klub i kaže zbog čega.

Nećemo mi dok je ovog govneta na vlasti ništa postići.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Bez odbrane i bez ideje u napadu,posebno u 4 cetvrtini,gde je prisutan sramotan pristup.
Sramotan poraz i jos ubedljiv!!
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Eto, moje mišljenje je da je Partizan namerno izgubio, odnosno da je bio nateran da to uradi od koga drugog nego pičkouste nakaze. Od njegovog gostovanja na prvoj ekipa ne liči na sebe, uključujući dve utakmice u Španiji i danas kada smo igrali premekano i bezvoljno. Previše bi bilo slučajno da ekipa odjednom tako padne i najgoru utakmicu odigra baš u derbiju. Problem je samo da ovo uništava moral ekipi, a Željka Obradovića treba da bude sramota što je na to pristao. Ako je ovo istina a pretpostavljam da jeste, onda je Željko trebao da napusti klub i kaže zbog čega.

Nećemo mi dok je ovog govneta na vlasti ništa postići.
Druže, da li si ti normalan?
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Pravi odnos snaga ćemo videti u EL, i to hajde kad smo gosti, kad bude bilo normalnog suđenja. Ali, nema opravdanja da mi svakoj jebenoj ekipi priređujemo šuterske treninge! Svaki jebeni napad koš, a ako nije koš skok u napadu dok ne bude koš.

Za OVO nema opravdanja, kako god da se prezivaš. Pa jebo te, duže nam je "ekipa" na okupu, trener je tu druga godina, ovima par utakmica, celo prvo poluvreme igraš svoju zabavnu igru na zilion poena, itd.

Sve se namešta da vičemo "defense" sa tribina. Uz kokice.

HOROR
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Ovo je jedna velika sramota, rutiniraju nas kamenjari, poluinvalidi. Postojali su svi uslovi da se utakmica dobije, ne postoji ni pritisak sa tribina ništa nula. Nas nema na terenu, dno dna, šta treba da se uradi, koji igrači da se dovedu da bi se odigralo protiv ovih govana. Ovo je bilo najvažnija utakmica ovog dela sezone, a mi je nismo ni igrali i svakako mnogo važnija od one koja će se igrati u EL.

Ja i dalje verujem da mi možemo da osvojimo tu jebenu EL sa Željkom na klupi, ali većina utakmica protiv gamadi i ova sad i prošle sezone su velika sramota Željka Obradovića. Niti su imali bolje igrače niti trenere od nas. Bruka i sramota. Sezona je duga pa neka se nešto promeni samo ne vidim da se uopšte bilo šta menja.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Lose, lose. Kraj poluvremena i pocetak drugog nismo odbranili 10-12 napada uzastopno. Mitrovic i Nedovic ih rjesavaju kako hoce, cak i Holand proradio, a inace ne moze da se sastavi. Ne znam, crta se scenario kao prosle godine i peta kod njih.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Хвала Анђушићу што ми је још једном потврдио да је он играч за +20 и -20.
У свим осталим ситуацијама његово учешће на терену је равно нули.
Да ли је Лесор повријеђен, па има ову смијешну минутажу, или ћемо доласком Бродзијанског изгубити Лесора а да ништа значајније не добијемо.
Anđušić da se zahvali roditeljima što ima očigledno najskuplji pasoš u Evropi inače u KKP ne bi igrao. Blow out igrač uvek bio.
Ovo je bilo jezivo ali ja ne vidim kako mi ( sem ako se ludački ne pojačaju) ne završavamo sezonu ispred njih. Ovo je naše samoubistvo.
Pola igrača se nije pojavilo uopšte, ima tu do njihove odbrane ali ništa epohalno.
Ipak mišljenja sam i dalje da je ovo što Slovak donosi manje u odnosu na ono što bi nam doneo atleta defanzivno pod košem, ali možda grešim.
I brinu generalno partije u gostima. Jezivi smo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top