Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Posle prespavane noci, utisak isti. Toliko mi se zgadilo sve, da imam osecaj da cu kao i u fudbalu sve utakmice pratiti ravnodusno. Ako njih nije sramota i ako ih boli k i keze se posle utakmice, zasto bih se ja nervirao?
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Sto vise kritikujem, vise sam bjesan. Mozda je kuki u pravo kada kaze da treba vise dostojanstva. Ne treba niti ocajavati niti omalovazavati tim a pogotovo Zeljka.

Ono sto se mora uraditi ja da igraci znaju da grobari zaista nisu nepismena publika i da najbolja podrska/posjeta nije slucajno. Ne znam kako, kroz transparent, pjesmicu ili nekako smekerski(bez zvizdanja), ali pokazati da ne trpimo lezernu odbranu.
Znamo mi aplaudirati i Splitu i Realu na dobre poteze i zato necemo dopustiti blacenje Partizanovog dresa.
Ovo nije bila samo jos jedna utakmica. Mnogo je bitnija od ostalih na vise nacina.

Sto se cigana i skandiranja Zeljko.. ono rumeni..
Znaci covic vesna jebe se ko besna i vucicu pederu, non-stop. i to svaku utakmicu. mamu im jebem mutiranu.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Sto vise kritikujem, vise sam bjesan. Mozda je kuki u pravo kada kaze da treba vise dostojanstva. Ne treba niti ocajavati niti omalovazavati tim a pogotovo Zeljka.

Ono sto se mora uraditi ja da igraci znaju da grobari zaista nisu nepismena publika i da najbolja podrska/posjeta nije slucajno. Ne znam kako, kroz transparent, pjesmicu ili nekako smekerski(bez zvizdanja), ali pokazati da ne trpimo lezernu odbranu.
Znamo mi aplaudirati i Splitu i Realu na dobre poteze i zato necemo dopustiti blacenje Partizanovog dresa.
Ovo nije bila samo jos jedna utakmica. Mnogo je bitnija od ostalih na vise nacina.

Sto se cigana i skandiranja Zeljko.. ono rumeni..
Znaci covic vesna jebe se ko besna i vucicu pederu, non-stop. i to svaku utakmicu. mamu im jebem mutiranu.
Da vičemo difens? :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.554
Локација
Beograd
Ali jednostavno ne mozes da dozvollis da te ponizavaju,jer jednostavno i prosto nisu za toliko bolji.
Problem koji vidim i kad gledam Teleoptik i FK Partizan u Evropi i KK Partizan svako malo - imaju ,žute minute, dekoncentracije, imaju stav ,pa neće valjda baš sad da nam daju koš/gol, kraj je/početak je utakmice/poluvremena, nema veze, stićićemo ih kasnije, ima revanš, ima drugo poluvreme, ima sledeća utakmica, ima sledeća sezona...
NEMA! :banghead:

Sa takvim stavom, nema veze ako izgubim poluvreme, dobiću utakmicu - NEĆEŠ!
Sa takvim stavom, nema veze za nevažni derbi, dobiću onaj važniji - NEĆEŠ! Svaki je važan!
Sa takvim stavom, nema veze za jednu utakmicu, nema veze za koš-razliku, nema veze za ,domaćinstvo, - osvojiću ABU, - NEĆEŠ! Videli smo to već prošle sezone!

Složili smo se ovde, ABA je prioritet svih prioriteta, ,cigane, vraćaš stepenik niže, ti ostaješ na stepeniku Evrolige na koji si se popeo posle godina i godina odsustvovanja, ta Evroliga je ,šlag na torti (tituli), donosi euforiju, punjnje Arene i budžeta, ali ako torte/titule NEMA, jebeš šlag, otopiće se vrlo brzo, pa sledeće godine ništa ni od ,šlaga, ni od euforije, ni od budžeta istovetnog ovogodišnjem...

U redu je, razumem ja, povrede i bla bla, ali imali smo prvo poluvreme, dozvolili smo da ga izgubimo, jer kao nije važno...onda smo ušli u drugo kao da ni ono nije važno...onda smo na kraju dozvolili da nas pune i prave koš-razliku kao da nas boli kurac kolika će ta razlika biti! E to je sramotno i nedopustivo!

Tanki smo sinoć bili na centru, u redu je, nek izgubimo utakmicu i nek nas pune u reketu, mi njih ne možemo isto tako - ali - kad ,kola krenu nizbrdo, (što nam se dešava na raznim utakmicama, i već druge sezone) mi ne možemo JEDAN JEDINI koš da postignemo ni iz šuta po nekoliko minuta! Gde su onda ti naši šuteri i ti naši lepi procenti šuta, i ta naša uspešna ofanziva?! Nigde! Ni šuta, ni šutera, ni muda, ni ruke, ni koša... Tužno.

Da parafraziram kolegu kojeg citiram: pa nisu oni baš toliko bolji od nas da dozvolimo da nas ponižavaju!
Nemaju oni baš budžet najbogatijih klubova Evrolige, nemaju roster najkvalitetnijih klubova Evrolige, u redu je, izgubimo od Olimpijakosa, Barselone, Reala, ali ne možemo da dozvolimo da ,cigani, popravljaju koš-razliku nad nama u ABI!!!

NE MOŽE TAKO U PARTIZANU !!!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.710
Локација
underground
Prvo i osnovno, cigani preko Covica pokusavaju na sve nacine da oteraju Zeljka jer ga se boje. Ogavna skandiranja su narucena od istog jer vecina koji to skandiraju nisu se ni rodila kad se ta saobracajka desila. Zele da se Zeljku sve zgadi u ovom svinjcu i da ode. Najmanje sto mozemo da uradimo je da ne nasedamo na te spinove i da damo podrsku.
Ako uspeju u svojoj nameri ne sumnjajte da ce doci do raspada sistema i da cemo se vratiti na nivo posle odlaska Duleta i to im je i cilj.
Stoga cu bez obzira sta se u buducnosti desavalo sa rezultatima davati podrsku Zeljku da ostane na klupi do kraja svoje karijere.
E sad o onome sto me zabrinjava.
Zabrinjava me kad Zeljko kaze a to je govorio i recimo protiv Reala i Barse da smo igrali dobro veci deo utakmice i da smo onda pali.
Ne , igrali smo dobro veci deo utakmice u napadu a odbrana je bila uzasna od pocetka.
Jer posle sjajne napadacke igre , dobrog suta, ti i na poluvremenu gubis , i onda u drugom protivnik pritegne odbranu a mi ne reagujemo istom merom.
Napad nije problem , to se vidi po statistici u evroligi, i normalno je da u toku utakmice imas i minute padova.
Odbrana je ocajna i to se vidi takodje po statistici, i na tome se mora non stop insistirati .
Evo banalan primjer. U mis mecu se baca lopta Ledeju oni ga udvajaju agresivno sa gurkanjem telima i u prvom slucaju ga bukvalno izguraju sa terena , a u drugom nateraju na pogresan pas , jer su ga saterali u losu poziciju.
Isti slucaj na drugoj strani , udvojimo Bentila , ali bez agresivnosti , bez kontakta , bez pokusaja otezavanja pasa , i onda Bentil koji ima losiji pregled igre za pas od Ledeja bez problema pronadje Nedovica na suprotnom kraju terena i primamo trojku.
Poraz ko poraz , neugodan je , ipak i dalje imaju taj kiks koji mi nemamo, i u prednosti smo , ali jednostavno moramo poboljsati odbranu , iako u timu sem Eksuma i donekle Grka (koji je sinoc bio dobar u napadu ali neshvatljivo indolentan u odbrani , posebno na samom kraju poluvremena ), nemamo igrace koji su poznati kao dobri odbrambeni igraci.
Rekoh stvari ce se poboljsati sa povratkom Avrama i Koprive ako nista zbog vece rotacije koja je neophodna da bi se igrala tvrdja odbrana, ali na njoj se mora insistirati stalno, a pogotovo kada dodju mecevi odluke.
 
Последња измена:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.208
Dali strancima koj igraju za Partizan boli qurac za jucerasnji prolaz sigurno ne kako nas navijace. Oni se ovde bukvalno zabavljhaju dodaju malo gas vise kada igraju kod kuce a dali ce da se pobedi ili izgubi deluju da su ramnodusni. Neka ih udare malo po djeb, ne moze nesto sto se svake utakmice ponavlja da se ne ispravi. Imas trening na utakmice tajm aut i razjareni Zeljko, neznam alo vreme prolazi a igra ostaje ista na momente i gora. Fudbalere smo prezalili valjda necemo i kosarkase.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mi imamo krizu igre, nema to veze s ciganima. Oni imaju onaj hajp kad dođe novi trener koji bez obzira na mane ima kvalitet ali ovo nije njegov tim i uslediće pad. Ali ja rekoh da koliko god čudno zvučalo smo trebali real tamo da dobijemo, ima tu više problema ali kao koren vidim smanjenu minutažu Lesora, lošije partije Ledeja i generalno udvajanje pod košem jer dole imamo rupu i onda puca na sve strane.
Protivnik se u suštini ne boji ni jednog našeg igrača pod košem, to jeste rizik kada igraš preuzimanje da imaš niže brže igrače, ali ovo je ipak previše.
I čudno mi je za ovako kvalitetne igrače da ovako slabe partije pružaju u gostima.
Opet tu je mnogo uigravanja ekipa nije matora i fizički limitirana kad se vrati Avramović može da bude svaki mesec samo bolja.
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
193
Reaction score
460
Локација
Beograd
Posle prespavane noci jutros su se malo slegli utisci ali opet nismo smeli da izgubimo, imamo jaci tim veceg trenera klub ima visu podrsku navijaca nego iaka nego i kad je Dule bio toliko se para potrosilo .Ja voilim Zeljka i sve ali jos kolko treba da bi dobili konacno musave u gostima.Zeljko ce uvek imati kredita koliko oce kod nas svih ali moraju igraci i ostali malo da se oduze prema tim navijacima ocekivano je da imamo jaci tim i vece ambicije nemogu da pomislim sta bi Dule radio da je imao takav budzet kao Zoc.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Mi imamo krizu igre, nema to veze s ciganima. Oni imaju onaj hajp kad dođe novi trener koji bez obzira na mane ima kvalitet ali ovo nije njegov tim i uslediće pad. Ali ja rekoh da koliko god čudno zvučalo smo trebali real tamo da dobijemo, ima tu više problema ali kao koren vidim smanjenu minutažu Lesora, lošije partije Ledeja i generalno udvajanje pod košem jer dole imamo rupu i onda puca na sve strane.
Protivnik se u suštini ne boji ni jednog našeg igrača pod košem, to jeste rizik kada igraš preuzimanje da imaš niže brže igrače, ali ovo je ipak previše.
I čudno mi je za ovako kvalitetne igrače da ovako slabe partije pružaju u gostima.
Opet tu je mnogo uigravanja ekipa nije matora i fizički limitirana kad se vrati Avramović može da bude svaki mesec samo bolja.
Lesor je sinoc imao smanjenu minutazu jer nije trenirao od Madrida,imao je povredu lakta,to je Zeljko izjavio na konferenciji poslije utakmice ima na youtube
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Mi imamo krizu igre, nema to veze s ciganima. Oni imaju onaj hajp kad dođe novi trener koji bez obzira na mane ima kvalitet ali ovo nije njegov tim i uslediće pad. Ali ja rekoh da koliko god čudno zvučalo smo trebali real tamo da dobijemo, ima tu više problema ali kao koren vidim smanjenu minutažu Lesora, lošije partije Ledeja i generalno udvajanje pod košem jer dole imamo rupu i onda puca na sve strane.
Protivnik se u suštini ne boji ni jednog našeg igrača pod košem, to jeste rizik kada igraš preuzimanje da imaš niže brže igrače, ali ovo je ipak previše.
I čudno mi je za ovako kvalitetne igrače da ovako slabe partije pružaju u gostima.
Opet tu je mnogo uigravanja ekipa nije matora i fizički limitirana kad se vrati Avramović može da bude svaki mesec samo bolja.

Bude mi nekako lakse kad ovo procitam
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
To znaci da smo cutali ko picke kada su Duska terali zato sto "nema para i niko nece da nas sponzorise", a danas imamo igraca koji kosta kao ceo Duskov tim. I navijamo, kidamo, sezonske, Zoc, ludilo... Misljenja sam da cemo osvojiti nista dok se general ne vrati u nekom obliku, zbog karme. Daj boze da gresim.
Ok, istina. Pomislio sam da se zapatio pelcer fudbalskih ''i nama se pomagalo pre'' trenera.
Помиње се наш тим бољи, можда ако ставимо наших најјачих 5 и њихових 5 да је однос 51-49 за нас, али њихов остатак тима је је јачи и скупљи.
Ovo je velika stvar. Popušili smo svi, u manjoj ili većoj meri, tu fmp propagandu koja je prvenstveno namenjena rasterećivanju njihovih igrača, a još ako uspe nama da uđe uglavu i stvori pritisak, bonus.

Pocekova taktika pretvorena u dugoročnu strategiju.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Spaldinze oces da ti ja nadjem post ili ces ti sam?

Utakmica Partizan-Macabi… napisao si da si pojeo govno sa forsiranjem price play razigravac?
Tako on svaki put. Nerealne hvale, čaršavi, a kad treba da se na muci pokaže junak, onda pljuvačina. Volim kad ljudi pokažu pravo lice, samo za to treba da se ipak stvore prave okolnosti.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
275
Reaction score
1.759
Локација
Beograd
Znate da državnost Srbije je kao ustavnost Beograda.
Smo mi crno-beli bogovi za Košarku, zvizda se fudbalski iskazala. To je soc progres.

2. kvalitet večitih:
Naši političari su veći manekeni, a njima tako fanovi, zbore neutralci.

Ako je 2020a default godina za promene za sva vremena i šake od sto, najmanje šta treba dopustiti da se ta 4 upropaste.

Ostoja je povukao ručnu za finale Lige Srbije prošle sezone, možda bi bilo poželjno da limenke sa kališa odbiju sada da igraju EL protiv Partizana?!

Oni su jebena aristokratija, za basket šta će oni više tu?!
Fudbal smo im mi buržuji, pa nas drže dalje van LŠ već 11 godina?!
Neka im njuška tamo lopurda na slobodi?!!!
Javno smaknuće im prirediti ako se približe našoj BG Areni.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Gde je bre dostojanstvo? Gde je moral kada je tesko? Pa 70% postova kao zene da pisu. Ovde se pise o igracima posle pobede kao da smo nba tim, a posle poraza ih ljudi lincuju. Sta sve nisam procitao, nece crnci da se bore je bilo skoro najjace. Sramota.

Za postove tipa "jebali su nas, silovali su nas" i slicno odmah pod anti cigan radar i mrs. A za ono gde je par ljudi napisalo "jebali su nam majku" e to je za ban, u realnom zivotu za grkljan. Rodjace, jebali smo mi ciganima i oca i majku i sve mrtvo, jer je kurva mrtva i pokojna odavno. Ovo je bio samo jedan los dan i poraz Partizana. Cuj "jebali su nam majku", pa meni od toga nista gore u zivotu ne moze da se kaze. To moze samo smrdljivi cigan da napise tako, ili neko ko nema trunke samopostovanja.
Ne samo to, nego se i traži Vrabac da se vrati. A pominje se i skidanje dresova. Plus jebanje majke jer su se, zamisli, igrači koji se od malena znaju i verovatno su trenirali zajedno, možda su neki od njih i prijatelji međusobno, pozdravili nasemejani posle utakmice. Stvarno, šta čovek ovde ne može da pročita...
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.316
Ne samo to, nego se i traži Vrabac da se vrati. A pominje se i skidanje dresova. Plus jebanje majke jer su se, zamisli, igrači koji se od malena znaju i verovatno su trenirali zajedno, možda su neki od njih i prijatelji međusobno, pozdravili nasemejani posle utakmice. Stvarno, šta čovek ovde ne može da pročita...
Jebanje majke Partizanovim igracima nikako, nikada, ni pod kojim uslovima.
Ali, majku mu, kako mozes da se ovako srdacno kezis protivniku ko da ti je doneo poklon za rodjendan, a ne da te je nakantao i razbio u utakmici deset sekundi pre toga?
Kako, brate?
Po sebi gledam, a nesto sam se malo bavio sportom, pa ja rodjenog brata kada od njega izgubim u "ne ljuti se covece" ocima ne mogu da vidim, a ne da mu se tako osmehujem. Ja kada kosarkasi Partizana izgube od fmp-a, sa ciganima prijateljima po 7 dana ne kontaktiram, a ne jos da im se smeskam i sa osmehom nesto kao pricam sa njima, i zato mi je ovo cudno i zato ove fotografije tako lepo pokazuju sta ovoj ekipi fali.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Jebanje majke Partizanovim igracima nikako, nikada, ni pod kojim uslovima.
Ali, majku mu, kako mozes da se ovako srdacno kezis protivniku ko da ti je doneo poklon za rodjendan, a ne da te je nakantao i razbio u utakmici deset sekundi pre toga?
Kako, brate?
Po sebi gledam, a nesto sam se malo bavio sportom, pa ja rodjenog brata kada od njega izgubim u "ne ljuti se covece" ocima ne mogu da vidim, a ne da mu se tako osmehujem. Ja kada kosarkasi Partizana izgube od fmp-a, sa ciganima prijateljima po 7 dana ne kontaktiram, a ne jos da im se smeskam i sa osmehom nesto kao pricam sa njima, i zato mi je ovo cudno i zato ove fotografije tako lepo pokazuju sta ovoj ekipi fali.
U tvom komentaru se i krije odgovor, u dve stvari. Kako kažeš, po sebi gledaš, i nešto si se malo bavio sportom. Eto, to je to. Ne mislim ništa omalovažavajuće. Na stranu rasplinjavanje o onome daj bože da se svi Srbi slože, diskusiju o tome šta sport jeste i šta bi trebalo da bude, i slične stvari. Poraz nikome nije lako pao, odbrane nema, sve stoji. Šta se tu dešava, znaju samo Željko i igrači. Ali ove krajnosti od osvajanja svega do skidanja dresa mi baš idu na kurac.
 
Последња измена:

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
U tvom komentaru se i krije odgovor, u dve stvari. Kako kažeš, po sebi gledaš, i nešto si se malo bavio sportom. Eto, to je to. Ne mislim ništa omalovažavajuće. Na stranu rasplinjavanje o onome daj bože da se svi Srbi slože, diskusiju o tome šta sport jeste i šta bi trebalo da bude, i slične stvari. Poraz nikome nije lako pao, odbrane nema, sve stoji. Šta se tu dešava, znaju samo Željko i igrači. Ali ove krajnosti od osvajanja svega do skidanja dresa mi baš idu na kurac.
Pa mozda je mislio kad osvojimo sve da onda nas igrac skine dres i baci u raju :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top