Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Dajte malo da izađemo iz imaginarijuma zvanog biće bolje. Hoće, biće bolje slažem se. Da li će to biti dovoljno za nešto više? Sa ove tačke gledišta ne.
Protiv nas svaka ekipa postaje šuterska, obavezno jedan od protivničkih igrača odigra utakmicu karijere, šta je to nego loša odbrana. Madara čekamo evo druga godina da "procveta", dok god on na prvom koraku prebacuje loptu na jednu ruku glumeći neki nenadjebivi NBA stil i iz toga dobija blokade ili presečen pas od njega plej biti neće. Nikad jača bekovska linija koja po utakmici ima u zbiru 5 otvorenih šuteva od kojih uzmu 2 a ostala tri se potroše na neki ekstra pas, šta je to nego loša organizacija napada. Da ne nabrajam dalje, svi mi to vidimo i znamo samo pomalo bežimo od realnosti.
Ja očekujem od Željka da uradi ono radi čega je tu, a to je da ove igrače koje je on selektirao posloži u jedan uštimovani orkestar gde će svako dobiti svoju ulogu i raditi ono što najbolje zna.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.695
Reaction score
22.642
Локација
Beograd
Čisto da znate kako radi mašinerija, počevši od najmizernijih portala.
 

Прилози

  • IMG_20221019_205136.jpg
    IMG_20221019_205136.jpg
    275,6 KB · Прегледа: 202

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.695
Reaction score
22.642
Локација
Beograd
Nije poenta u tome, svaka osoba da 2% funkcionalnih sivih ćelija to zna, ali broj osoba koji prati to sranje je zaprepašćujuć, i da se tekst primi kod svakog 50-og, to je već odličan posao tih govana.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.319
Локација
Kipar
Čisto da znate kako radi mašinerija, počevši od najmizernijih portala.

Bice Zeljku mnogo tesko da se izbori sa ciganskom drzavom. Komentar tog portala kao da je prepisan od strucnjaka sa foruma. Tako da je mozda to I dobronameran komentar jer niko nije iznad Partizana sto bi opet rekli strucnjaci sa foruma.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.322
Reaction score
37.460
Jbg, ja sam mislio da najmlađa ekipa u EL znači da imamo dosta igrača koji treba da uče, da su tek upisali pravu "školu". Kad ono ispade da igrači znaju sve, samo je trener još u pelenama. :buhaha

Cigani. Jedna reč koja sve dovoljno govori.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Sa ciganima zna na čemu je. Objektivni Grobari iznenade kad iskoče iz zasede i ispale ciganizovanu imbecilnost, pa čovek ne zna kako da reaguje u trenutku :D A gluposti se onda gomilaju.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
A lektor im uzeo neplaceno da gleda dzvedzdu na televizor.
Rec govori vise od hiljadu slika, jebes mi mater.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.139
Локација
127.0.0.1

Oni ne prestaju da se bave Partizanom. Da je Petrovic ostao uz KKP bilo bi zasto smo ga ostavili a ne igra, kao ni Jovanovic, Koprivica, Trifunovic, bolje bi bilo da je otisao negde na pozajmicu gde ce da igra, da se razvija. Da smo ga ostavili uz KKP i da igra onda bi bilo zasto gubimo meceve, naivno smo usli u EL i ABA misleci da mozemo sa klincima, ocigledno ne poznajemo EL pa ce da nam objasne, zasto smo izgubili toliko razlike, spalili smo igrace umesto na miru negde da su se razvijali... A kad im damo da igraju na miru negde i beleze dobru statistiku onda ide prica da ne znamo sta imamo. Jedino ako neko misli da bi Petrovic belezio ove brojeve i u EL i/ili ABA ali sa takvim covekom se nema sta pricati, taj ocigledno nije video kako prolaze nasi mladi igraci na tim utakmicama.

Vreme Petrovica u KKP dolazi. Ako ne ove zime onda sledece leto. Samo strpljenja i bice to odlicno. A ovi ciganski novinari koji se prave dobronamerni neka se naflautaju, pazimo mi jos kako na tog klinca.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.948
Локација
Žrnov
A dobro... ovo je verovatno menadzer igraca narucio tekst... barem meni na to liči..
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

BC Partizan TV: Oporavak Avramovića i Smailagića​


- Avramović u ponedeljak ide na kontrolu, nada se da će imati dozvolu da skine gips i da će uskoro da se vrati, trenira koliko može s obzirom da ima gips

- Smajli ima kontrolu verovatno u utorak, takođe očekuje skori povratak

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top