Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Kakva utakmica prve tri cetvrtine, milina za gledati. I sve gledajuci razmisljam "neobicno da je ovo utakmica naseg Partizana, previse je opusteno za gledanje" tako da se ovo desilo i zbog toga. Te prve tri sam mislio dati glasove Trifunovicu, Tristanu i Smailagicu, ali su i Tristan i Trifunovic ucestvovali u 4. i onom sto se desilo. Zeljko na konferenciji rekao sve. Iako se i dalje nadam da su te prve tri cetvrtine dokaz da se i na njih moze racunati i da ce im rasti minutaza sve vise, ali, ne bas toliko brzo :D
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
296
Reaction score
2.652
Локација
Beograd
Anđušića i Veselog Slovaka ne voditi u Tursku, pa makar sa 10 išli. A Tristanu bih dao večeras da do 2 gleda odbrane Lesora na snimcima, pa ujutro na treningu u 6 sa ovin pomoćnicima (što Željko da se stresira) da vježba dok mu kila ne iskoči.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
I ponovo im rece istinu… nije ovo motivacija i sl… ljudi jednostavno toliko znaju tj ne znaju…

Meni licno npr Tristan ne lezi… nekako mi je sav mlitav i nezainteresovan…
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.159
Reaction score
3.676
Tristan ima 19god. kod nas je stigao sa 18god. to je klinac koji je naglo izrastao, a pri tome nije drvo.
On je nasa buducnost i imace losih izdanja. Bitno je da jos uvijek nista nije upropastio glupim faulovima kao neki drugi.

Smajli takodje. Raduje me njegov dobar doprinos.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
I dalje verujem da će Alen biti nešto najbliže Novici, što igrački, što kao budući kapiten Partizana. Baš ima nešto tako grobarski! Momentum ume dugo da ga drži. Oscilacije će Željko da reguliše.

Madar bi trebalo da se vrati u plus fazu, čim pre.

Trifunović deluje kao osoba koja bi mogla da se izgubi u harmonika tunelu prema svlačionici.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Danilo Andjusic… da li je bila druga cetvrtina… kontra 3 na 1x, decko se kao najgori pocetnik zakucava u njihovog igraca, ide njihova kontra i kos naravno, i od tad kontra ritam svih jedno 3-4 minuta
U trećoj četvrtini on hoće opet da puni statistiku na plus 30 i kvari Exumu i Lesoru lep trougao i baca neku ciglu preko ruke. Od njegovog tog šuta kurca nemamo ni da uđe a svako uigravanje Exuma i Lesora zlata vredi.
@LAMPAŠ ja sam se razočarao a nisam očekivao skoro ništa. Da u napadu nekad da spolja nešto, odigra neki pik, a da u odbrani bude samo igrač manje, a on je 2 igrača manje. Jes da mi u odbrani igramo preuzimanje ali svi igrači se trude da ako nije jak blok probiju bez preuzimanja, samo on čim vidi blok odmah prelazi na drugog igrača.
Pripadne mi muka kad ga vidim da ulazi.
Igra mi se svodi na uživanje samo kad su Exum i Lesor na terenu, da se pitam igrali bi koliko god im kondicija dozvoljava.
A najveća je sramota ovih što su igrali četvrtu je što se Exum skidao u poslednjim sekundama. Koje je to poniženje jbt da sa plus 30 moraš da skidaš igrača koji se već spremio za svalčionicu.
Šlogiraću se bre ko Aca iz Pazove.
Daj bre Željko brata Amara peške će doći iz Pariza.
 
Последња измена:

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Jebi ga, dobro je da svako može da uđe i da odmori jednog nosioca igre. Ovako kad cela klupa uđe, ne liče ni na šta. Dok je Trifunović igrao sa matorima, delovao je dobro. Čim su svi rezervisti ušli i on postao glavni na terenu, raspao se. Ali ova ekipica što je sad igrala, realno nikad neće zaigrati zajedno osim na 20 razlike i ABA.
Šteta što Šaranović nije kod nas, dete Partizana na pogrešnom putu.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Andjusica kad vidim da ulazi, odmah imam reakciju kao Lesor na klupi kad je izasao protiv Efesa.

Sta smo svi kolektivno zgresili da u klub vracaju samo bivse igrace koji su nas nervirali, a nikako da vrate nekog od oceva.

Cetvrta cetvrtina, jedna od najkomicnijih deonica koje sam gledao. Na kakve nemoguce nacine i greske smo mi njih vracali. Nije to samo do kvaliteta. To je i do zelje (odbrambene) i koncentracije. Imala je ona petorka kvalitet da odrzi razliku ili da razlika opadne za 5-10.

Utisak veceri, ne znam da li se videlo u prenosu lepo. Andjusic brani pleja FMP-a, dovlaci se lateralno do bloka. Igrac FMP-a u bloku se pomera i vraca ka reketu, dok plej i dalje drzi poziciju i krece u stranu. Andjusic VIDNO SMOREN, uz kratku gestikulaciju, sto mora da nastavi i tu alibi kretnju, nastavlja jos metar i po da se gega dok plej nije dodao nekome.

Jos jednom Lesor reakcija.
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Ljudi, meni onaj Trifa nikako da "legne". Ne znam dal je do mene al jednostavno mi lik nit smrdi nit mirise, nikako neki iskorak da napravi. Koliko god cekas i gledas, imas osecaj da cekas Godoa. Mozda mi samo antipatican jer mu je cale onaj koji jeste, sta znam. Za ove dve, skoro 3 godine, mi nekako slab utisak ostavio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top