Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ljudi, meni onaj Trifa nikako da "legne". Ne znam dal je do mene al jednostavno mi lik nit smrdi nit mirise, nikako neki iskorak da napravi. Koliko god cekas i gledas, imas osecaj da cekas Godoa. Mozda mi samo antipatican jer mu je cale onaj koji jeste, sta znam. Za ove dve, skoro 3 godine, mi nekako slab utisak ostavio.
Nzm sta da ti kažem.
Dečko je 6 godina mlađi od Dobrića na primer.
Dečko kada je koncentrisan može da igra veoma dobru odbranu.
Mislim da je u zadnje vreme na dosta visokom nivou što se tiče koncentracije.
Ipak je on bio u prvoj četvrtini protiv Efesa kad su nam dali samo 10 poena. A i dobro pamtim kako je prošle godine stavio u džep Kodi Miler Mekintajera.
Samo jbg, nikako da nauči da održi tu koncentraciju sve vreme dok je na parketu.
Ali možda se i to stiče s iskustvom.
Meni se sve čini da mu malo fali pa da počne da kida svaki meč. E sad da li će to malo ikada dostići, videćemo.

Svakako mnogo više požrtvovaniji u igri nego neki drugi.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.618
Локација
Zemun
Stvarno su "divlje" odigrali tih zadnjih 5 minuta, čak su se izložili da odrade neke egzibicije, totalno bespotrebno. Kapiram da će sledeći put, kad tako dobiju priliku, pokidati odbranu i odigrati nekoliko zrelih dugih napada,
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ovi rekoše da je Avram primicač sjebao.
Jel zna neko koliko je to ozbiljno, tj dal ima šanse da bude spreman za četvrtak.
Pošto kod primicača to može da potraje.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po

Kinzal

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
93
Reaction score
120
Локација
Sarajevo
Da ovo nema kakve veze sa menadžerima, je li svima njima na slici isti ?
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Zeljku svaka cast kako se kontrolise na pitanja onog rajka a pogotovo rade... Prvi mrtav ozbiljan pita da nije mozda sto je hladno u hali pa zbog toga tako losa zadnja cetvrtina, a druga konstantno postavlja iritantna, zlonamerna pitanja...

Sto se tice Trifunovica i Tristana, oni nikada nece postati ozbiljni igraci ako im u glavi ne klikne da shvate da moraju da rade i posle treninga... Nemojte da padate pod ciganske spinove, sve je pokrenula ta rada sa pitanjima Zeljku, tipa, sta znaci kada neko dobije 46 sekundi ili tako nesto, pa onda pocnu komentari zasto ovaj ili onaj ne igra vise... Mozda je i najbolja stvar koja se dogodila ovo sa fmp-2, da vise niko ne pita devetostrukog prvaka Evrope sto nekoga nema na terenu...

Ceka nas opet paklena sezona jer bolesnik na vlasti ne moze da podnese da slucajno Partizan bude bolji jedne godine... Nadam se da ce ove godine prevagnuti na nasu stranu... Sigurno je samo da nas ceka stres i finala na jednu loptu...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ja nesto mislim da cemo ih ove godine odrati u finalu aba i to pred njihovom " publikom ". Previse zvezda i zvezdica imaju u timu, prevelike rezlike u platama, a i karma je stara gospodja.
Smajli je na putu povratka, do proleca ce se i Balsa vratiti u formu valjda. Aleksa je tu za koji dan nadam se. A red bi bio na zimu i osveziti malo ekipu, bez obzira sto je Zeljko zadovoljan.
Kod nas problema u raju nece biti, mi smo manje vise neka vrsta pakla. Ali zato kad kod njih krenu problemi, a nesto mi govori da hoce, cistimo ih uz sva njihova sranja na i oko terena.
Nisam imao ovakav stav dok nisu doveli kampaca, ali sad sam gotovo siguran, iako logika kaze suprotno.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Nece se oni sa Kampacom leba najesti! Zivi bili pa videli! Sto se nas tice, sad je momenat da se napravi jos neka velika pobeda. Imamo i solidan raspored u narednih nekoliko kola sa izuzetkom Turaka. Ako Bog da i sreca junacka,ceracemo se sa ovim timovima u svim takmicenjima jos dugo. Ova sezona bice duza nego sto se cini! Napred Partizan
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Какав је краљ Алексааа, изјавом да "цела Република Српска навија за Партизан" побацао је локалне цигане на апарате.
Узнемирили се право, контам да ће издати саопштење :D
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Tokom mog djetinjstva i odrastanja u RS ja nikad nisam primjetio da smo u totalnoj manjini, prije da je 65-35, a to se puno ne razlikuje od stanja u Srbiji. Danas je ili isto ili bolje u našu korist uzimajući u obzir uspjehe u 21 vijeku. Srećno momcima!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top