Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ova tekma sa normalnim sudjenjem 15 razlike ali sladje je ovako. Ovo nam znaci zbog Nanelija mnogo. A sala je kao za fizicko,tvrdi obruci jebeni uzas. Ovo da smo izgubili pred Italiju pakao…
 
Последња измена:

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Komentator: Otvorila se stiuacija ovde za mnogo toga.
Dante: hold my beer.
Komentator: I zatvorila se situacija za mnogo toga.
Naravno, otvorila se situacija još nekoliko puta do kraja utakmice. Dosta nerezonskih poteza sa naše strane i nikako nismo uspevali da ovo prelomimo.

Par kratkih utisaka.
Svi nas cene, pa i Hrvati. Ogromno poštovanje od strane hrvatskog komentatora tokom cele utakmice.
Ovakve utakmice utiču na tok sezone. Nadam se da će Naneli posle ovakvog koša naći konstantan ritam.
Ne znam šta se desilo sa bacanjima, ali ovo ne bi smelo da se dešava na ovom nivou. Sa par ubačenih bilo bi sve rešeno.

Idemo dalje!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Izvukli smo dupe kroz iglene usi amo sada opet sedative protiv stresa :D
Nadam se da ce Naneliju ovaj mec da znaci i da ce da izdominira u Italiju, a i ostali malo vise da se uozbilje pred ova dva gostovanja.
Slobodna bacanja doveli me do visokog pritiska :gaah:

Teraj dalje Partizane (samo ako moze sa malo manjeg stresa molicu lepo )


Samo da dodam idi bre Shorteru u pizdu lepu materinu danas si nasao da sutiras 4/5 a tamo protiv nekih kamenjaris sa 1/7. Samo nama zapadne veoma cesto ovaki neki idijanac ko ce da ubaci celu paletu belu tehniku a na drugim utamicama ima da baca cigle i lomi obruce.
 
Последња измена:

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Mi kad smo ovo dobili ja evo ne znam. Konačno jednom da pogodimo na kraju i da odbranu pokrijemo dobro.
Mislio sam lagano subotnje popodne, kad oćeš... Kakva je ovo odbrana bila večeras, koji kriminal. Pored Nanelija, Smajli i Tristan za svaku pohvalu. A čim to mogu da kažem znači da su ostali debelo zakazali. Nego, pobjeda se piše i to velika. Sad u Trst po famerke, pa produžite dalje :).
Kako Željko ovo čitav život preživljava nije mi jasno.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Au sunce ti jbm. Kakav mec. Prvo uzivao sam u ovakvoj kosarci, podsetilo me na one meceve koje sam gledao kao klinac izmedju nas i splicana.

Ono u cemu nisam uzivao je ovakva igra Partizana, ali to je normalno u ovom periodu, ipak treba motivisati ekipu i prebaciti mod sa EL na ABA.

Generalno bitna pobeda ne toliko za prednost domaceg terena (mada i to je tesko treba da drknemo limene 17 razlike minimum) koliko za nastavak dobrog niza i samopouzdanje.

Idemo dalje, pisemo nove price u Bolonji i Milanu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top