Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Bas ogromno, ceo mec prica kako nam sudije sude veoma PRECIZNO...
Uporedi sa "stručnim" komentarima na našim portalima, pogotovo dok nije išlo, načinom na koji prenose utakmice FMP-a i uopšta kako se odnose novinari i komentatori (čast izuezcima) odnose prema Partizanu i videćeš da je ovaj komentator bio mnogo objektivniji, pogotovo u 3. i 4. četvrtini.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Sad gledam snimak tog koša i moram da se izvinim unapred jer ću biti kao onaj smarač ovde što je stalno isecao tehničke greške naših igrača, ali imam pravo jer sam ih hvalio kad su ih je većina kudila i što sam od prvog dana u Exumovom bandwagonu.
Jezivo je kasnio pas Exuma, Naneli je bio na sekundu potpuno sam i onda pogodio iz teže pozicije.
Ali izgledalo je kao da svi znamo da ulazi. Mene nekako podsetilo na Bosna Partizan i Peru Božića 2010e ko se seća.
Ne bih se slozio sa tobom

Gledao sam snimak i ne vidjeh da je Naneli bio sam citavu sekundu.
Izveo je loptu sa strane dodao do Exuma i trcao na drugu stranu.
Kad je bilo vrijeme da Exum doda on je i dodao.
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Pali smo posle Kupa a vidi se napisao sam i posle Albe .Nacin kako smo dobili samo dize ekipu nadam se dovoljan za Italiju . Splitska publika zna sta je kosatka i imala je 3 puta prvaka Evrope .Kao Zeljka i mi smo aplauzima ispratilj Tonija Kukoca u poslednjoj utakmici u Beogradu posle poraza.Srki Radojevic sa Arene je jedan od nas covek koji zna kosarku i neke Igrace je skautirao za klub .Srki nije ostala stoka sa Arene koju tacno biraju da sto vise mrze Partizan da ga i prenose .
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne bih se slozio sa tobom

Gledao sam snimak i ne vidjeh da je Naneli bio sam citavu sekundu.
Izveo je loptu sa strane dodao do Exuma i trcao na drugu stranu.
Kad je bilo vrijeme da Exum doda on je i dodao.
Pogledaj ponovo, akcija je bila za spotap šut a na kraju je bio iz driblinga jer je pas zakasnio.
@SMK taj, te sezone je smo ubacili dosta ali ova me je podsetila jer i ta Bosna je bila autsajder a došla posle teških utakmica a meni je izgledalo kao da ne možemo da izgubimo.
 
  • Like
Reactions: SMK
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Da pohvalim Smajlija i visoku koncentraciju koju je držao celu tekmu + sitne stvari u odbrani koje je radio ceo meč...bukvalno je igrao sam na centru, jer Lesor nije postojao.
Koliko bi značio Balša da je zdrav, jbt mi sa 12 igrača igramo sezonu... a prvi deo sezone u jednom trenutku sa 9 ( u isto vreme u 10 dana bili u povredama Smajli, Avramović, Naneli, Balša, Papapetru), pa sa 11... bukvalno da je zdrav, odmorili bi i Lesor i Ledej...Ledej kako preživljava nije mi jasno.
Jedva čekam utorak. :)
 

Vidic13

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
83
Reaction score
495
Локација
RS
Da pohvalim Smajlija i visoku koncentraciju koju je držao celu tekmu + sitne stvari u odbrani koje je radio ceo meč...bukvalno je igrao sam na centru, jer Lesor nije postojao.
Koliko bi značio Balša da je zdrav, jbt mi sa 12 igrača igramo sezonu... a prvi deo sezone u jednom trenutku sa 9 ( u isto vreme u 10 dana bili u povredama Smajli, Avramović, Naneli, Balša, Papapetru), pa sa 11... bukvalno da je zdrav, odmorili bi i Lesor i Ledej...Ledej kako preživljava nije mi jasno.
Jedva čekam utorak. :)
Smajli brat ko tempirana bomba. Kamikaza luda! Kad bi samo malo iskočio kod preuzimanja u pick and rollu umro bi na terenu odmah
Ali ne, on se zaleti od našeg koša, istjera igrača na centar i lovi onu loptu ili je ukradena ili je faul, treće nema. Volim i ja te ukradene, ali više volim kad nema 3 lične sredinom druge četvrtine a mi samo jednu centarsku opciju kao zamjenu. I realno, koncentracija mu nije baš jača strana, samo je dosta fizički spremniji nego kad se vratio iz povrede pa izgleda pribraniji, što je i logično.
Istina je da nisam neki ljubitelj Balše, ali volim kad znam da je tu + umije i da bude izuzetno koristan, posebno skokovima u napadu.
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
175
Reaction score
980
Dobra je stvar što ne moramo juriti onih +17, a nekako mislim da bi moglo biti dostižno, baš jer nam nije za moranje, a otvorilo bi mnogo mnogo dobrih stvari, bili bi praktično na dvije pobjede više. Međutim, sad se najviše treba čuvati onog što “može da nas uhvati u predjelu koljena”, do sad je dosta lajao, sad će morati krenuti sa ujedanjem jer su u slobodnom padu. Moramo ih dobiti.
 

wolf77

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
16
Reaction score
66
Локација
Novi Sad
0:3 protiv Cedevite

Dok to ne ispravimo nemamo pravo da se kurčimo za bilo kakav domaći teren posle ovog raspleta
Uzmite u obzir raspored koji imamo ovog meseca

Samo mirno..
Igraju i oni protiv Olimpije u gostima,i to bez Fakua i Vildoze zbog pravila o registraciji..Samo opušteno,Željko zna zbog čega je došao a on je čovek kome ću uvek verovati pa čak i da izgubimo derbi u ponedeljak..AJMO MI BRE
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Samo da natrpamo gamad 13-og, posle možemo i da izgubimo od turaka ali govna moramo da dobijemo, ako se ne varam, čak ni koš razlika neće biti bitna zbog prve pozicije?
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Naravno, priželjkujem stoka razlike. :D Svakako ima još dosta do te utakmice, prvo Italija, da ne malerišemo sada. :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top