Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Mogao si da "uletiš" malo jače :D
Ma nije meni do klađenja nego u selu nemam TV Arenu pa sam u Lazarevcu ušao u kladžu da gledam tekmu i popijem čaj...
A vidim loše smo počeli, kvota raste na nas, pa reko kad već gledam, daj da dam sebi šansu da taj čaj bude praktično za ,,dž,,...
Nego sam se posle zabrinuo da i ta moja mala uplata ne izmaleriše Partizan...
Jer nisam ja baš neke sreće kad su kocka i kladža u pitanju...
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Dva dijametralno suprotna poluvremena. Prvo poluvreme smo radili u odbrani sve ono o cemu sam trubio milion puta da ne treba da radimo, a to je da dajemo laka preuzimanja plej na centra da napada iza trice. Em glupavi faulovi, em i kad promase uzmu skok u napadu i tako do besvesti. Drugo poluvreme drugacija postavka i drugaciji rezultat. Preokret je doneo Madar, ali ne samo onom tricom na kraju trece, vec i pre, dobrim pritiskom u odbrani, sigurnim sutem i asistencijama (Jedina glupo izgubljena lopta mu je bila ona kad se kod cigana spetljao Markovic pa mu Madar samo uzeo loptu nazad i mi dali 2 poena. Smajilagic iako je opterecen licnim uradio odlican posao, pokazao borbu, bacao se po parketu, stitio obruc, zavrsavao pod kosem, jednostavno cvrsto igrao. Za razliku od EL nismo na TV iz dobrog ugla videli sta je Petrusev uradio Lesoru, ali sama cinjenica da je ovaj cekao kraj utakmice da ga nabode znaci da to nije bilo nesto bezveze, jako lepo bi bilo da imamo neki dobar ugao. Obradovic odllicnu stvar napravio sto ga je klulpirao posle te situacije i onda se hladnije glave vratio na teren i dao nekoliko bitnih poena. E sad da se ne zasere u nekoj utakmici do kraja jer znamo dobro koliko ce u Srbciganiji da znaci prednost domaceg terena i da ako dodje do odlucujuce bice kao protiv Buducnosti pre par godina ciganstura udbasa sa pistoljima kako setkaju po terenu.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.229
Reaction score
15.884
Локација
Beograd

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.239
Reaction score
33.814
Локација
vaginamandibularia

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Gledao sam samo prvo poluvrijeme, a poslije imao obaveza na poslu. Izgleda da sam propustio pravu feštu. Mada, čitam komentare i kao da gledam utakmicu uživo. :D

Ako neko ima snimak utakmice ili link za Arenu 2 premium, neka dobaci, da izliječim frustracije iz prvog poluvremena.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Наш спонзор, Циганспорт, чије име стоје на нашим дресовима, и уз име Партизана, стоји на табели Евролиге.

Capture.jpg
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.229
Reaction score
15.884
Локација
Beograd
Gledao sam samo prvo poluvrijeme, a poslije imao obaveza na poslu. Izgleda da sam propustio pravu feštu. Mada, čitam komentare i kao da gledam utakmicu uživo. :D

Ako neko ima snimak utakmice ili link za Arenu 2 premium, neka dobaci, da izliječim frustracije iz prvog poluvremena.
Evo ga.

 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
inace, ako niste znali, jakovljevic je otkrio Lesora. A likovanje kada je Lesor imao 2/6 sa bacanja od strane kkfmpczbgdrsb?

Hvala vladi srbije, hvala sto imamo priliku da gledamo listove #freefakua, hvala #vladisrbije sto postoji jedna kosarkaska institucija koja je proizvela toliko asova igraca, trenera, hvala #vladisrbije sto najveceg na ovim prostorima docekuju aplauzom gdje god kroci osim u ovu smrdljivu drzavu, a sasvim nebitno da li je to aplauz od spanaca, italijana, hrvata, bosanaca, crnogoraca…

Hvala AV !
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Lesor iskusno.. Tek poslije buzzera krece u totalnu osvetu i nastimava zvalje. Cisto da ne kompromituje rezultat.
Sveobuhvatna bratina.

Dvije trojke o tablu odavno nisam vidio. Trpaj goveda umisljena.
Ona nista radila.. samo stala, spustila ruke i cekala #PoFaci. kako 4. licna!?

Za strasilo Fredija Krugera. Vidi se da je ruzan, zna se da ima neki svoj zajebani sistem, ali nisam mogao pretpostaviti da je u sukobu sa razumom.

Zgazio ih Parni Valjak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top