Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.268
Bravoooo breeeeee
Ovo je ta utakmica koja lomi sezonu.
I ovo je taj udarac brata Lesora koji nam ipak malo vraća muda i dostojanstvo. Nek ga suspenduju neki meč, vredelo je. Da znaju ona dva prljava argentinska ciganina sta ih čeka ako nastave da se ponašaju kao dve ljudske amebe.
Jbg, braćo grobari moraju da nas brane Rikardo i Lesor kad već svoju decu sa crno belom krvi nemamo. Obojici doživotne ugovore a Urošević i Andjusic nek se grle sa ciganima.
Poseban pozdrav za dva ciganska smrada od komentatora.:angry-smiley-002:
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
U deset sekundi esencija Partizana - Lesor kako nalupava onu provokatorsku gnjidicu i Željko kako štiti protivničku ekipu dok izlazi sa terena. I pre toga, najmlađi igrač posle brljotina u prvom, dobija šansu da okrene utakmicu u drugom. To je Partizan.

Prvi put sam odgledao i tzv. stručne komentare u studiju posle utakmice, pojma nisam imao da je to tolika uživanjcija. Malo je, doduše i gadno gledati odrasle ljude kako se kao kučkice uvijaju i ispijaju da smisle kako da zaštite interese njihovog gazde, ali neću da lažem, baš sam uživao.

Ove dve konferencije za štampu u intelektualnom, moralnom, stručnom, pa i estetskom smislu nisu dva različita sveta, to su dva kosmosa u kojima ne važe isti fizički zakoni.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Mucimo se od one pauze na svim frontovima, nema faze ni elementa u igri u kojoj nismo pokazali sve svoje slabosti, osciliramo kao da je oktobar mesec. Ali onaj horor u Splitu, pa Virtus i sada ovo, momci su prevazisli probleme i izgurali meceve, sve cestitke na tome.

Posle one 13togodisnje dominacije gamad jos nije pomrla. Gmizu po televizijama. Nema smisla. Jos koja ovakva, i da se ne ljubimo.

Poseban osvrt na onog stvora sa klupe bezimenog tima, znas ti sve skote ogavni, do sledeceg vidjenja.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Das im 20 razlike da te pobede i opet ne mogu. ZOC stvarno si vragolan kako se izgras sa njima.

Dragan Ljaksovljevic i Vlade DjuBrovic ne veruju sta se desilo, umesto price o preokretu Partizana oni pricaju o igri Ke(m)peca u prvom poluvremu, pri tome toliko opcinjeni njegovm igrom da nisu primetili da je dobio 5 licnu gresku posle faula nad Madarom nego sve vreme pricaju kako im nije jasno zasto nije usao do kraja utakmice kad ima 4 faula.

Jebasmo im nanu naninu!
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Pomislio sam da je Matijas kretenski potez napravio dok se nisam setio da je mlađani Rom imao sličnih iskustava,jednom je slučajnost,dva puta je već sumnjivo
 
Последња измена:

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Svi će reći da lažem, ali sam zaista imao osećaj i na -20 da ćemo se vratiti na egal (pre svega zbog njihovog broja faulova) i da je ovo taj meč gde možemo da zaista postanemo jedna šampionska ekipa. Nisam očekivao da ćemo imati šansu da vratimo razliku iz novembra (nažalost je nismo iskoristili).

Ne postoje reči kojim mogu nahvaliti Madara za ovu utakmicu, ovo je doktorska disertacija šta je odigrao u oba pravca. Onaj pas pod ruku za Smajlija bi poobarao publiku u Raker Parku na zajebantskim turnirima, a ne u organizovanoj utakmici. Arena se skoro srušila posle one njegove trojke na kraju treće četvrtine.
Lesor je ostavio sve što je imao, i više od toga na parketu. LeDej već treći derbi zaredom vuče ekipu iz rupe i dovlači je do egala svojim partijama.

Apropo ovoga na kraju - ja nemam problem s tim da se igra čvrsto na granici faula, nemam problem sa provokacijama, nemam problem sa tim jer je to sport, vrhunski, u košarci je toga uvek bilo i biće i nije to problem zbog kog je Petrušev na kraju dobio onakvu reakciju.
Imam problem kad igraš na takav način a kad neko uzvrati, odmah idu pogledi sudiji, treneru, nekom trećem.
Imam problem kad se nema hrabrosti da se uđe u tuču, ako je neko takav šmeker da igra u sportskom smislu drsko i bezobrazno.
U idealnim okolnostima, bio bih ljut na Lesora zbog ovoga jer ne želim da se bilo koji igrač Partizana tako ponaša.
Ali posle utakmice gde te neko faulira da šutneš preko 20 bacanja i posle skoro cele decenije iste taktike - udri, pa drži lopova; nije mi nejasno što bi nekome prezupčilo.

Bravo za Željka što je napravio neophodne promene u odbrani u drugom poluvremenu i celoj ekipi na neuporedivo preciznijem šutu. Nije bilo lako, ali jeste bilo lepo.

Cedevitu nikako ne smemo potceniti, kao ni Budućnost, ovo je šansa koja se mora iskoristiti...

JAM MADAR, JAM MADAR!
JEBAĆE VAS JAM MADAR!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Ljudi videlo se kad smo poludeli na tajmautu pred kraj treće da ih imamo... pukvalno smo im se popišali u usta....jebem im mater raspalu... onaj poturica mali je malo dobio, žao mi sto ga Lesor nije odvalio... "nikad protiv Partizana" mrš mamu ti jebem bednu da ti jebem... govno malo!
Ima li neko onaj mim iz žablje perspektive kad zartpava grob gorbar, molim da se postavi.
Volim ovaj klubbrate ubili smo ih.
Kakav je PARTIZAN tim!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top