Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.367
Reaction score
37.727
Možda Kamerunci ne "osećaju" klub, ali cigani itekako osetiše kamerunsku karu. E sad, kad ovi prvi budu počeli da "osećaju" klub... drž'te gaće cigani.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kakva pobjeda, kakav povratak, kakva atmosfera, kakva utakmica!
ZEMLJA SE TRESLA!
Tek sad sam smogao snage da nešto napišem, sada kada su se utisci malo slegli, puls opao a adrenalin sletio u neke normalne granice, uslovno rečeno.

U prvom smo bili skroz u autu, uostalom, vidjeli ste i sami. Oni u napadu vrtili par istih akcija koje su im prolazile, mi pogodili jednu od sedam trojki, oni ubacivali daleko više, išli na to daLesora premlate i šalju na liniju za slobodna i to im je i prolazilo. Promašivali smo ne samo trojke, već i šuteve sa poludistance i nekoliko polaganja ili šuteva iz reketa. Kao da nam je koš bio začaran. Pritom smo u prvom poluvremenu imali 10 skokova ukupno, a oni 10 U NAPADU, a da nevolja bude veća, Lesor i Smajli su vrlo brzo skupili po tri prekršaja. Tek pred kraj smo se malo trgnuli, za šta su, barem u napadu zaslužni Panter i Aleksa. Posebno bih istakao Pantera iz jednog razloga. Lesor izvodi slobodna u drugoj četvrtini: prvo promašuje, Panter mu prilazi, kapitenski ga grli i na uvo mu šapuće riječi ohrabrenja i utjehe - upravo ono što je Matijasu očigledno bilo potrebno u tom momentu, jer je već krenuo da tone psihički. Samo jedan od pokazatelja zbog čega je Panter, a ne neko drugi, odabran za kapitena svetog kluba.

U drugom je na teren izašla skroz druga ekipa. Sad već cigani nisu mogli da ubodu ništa u "začarani koš" na drugoj strani. Doduše, ništa sem one druge trojke o tablu. Pravo da kažem, kad je ušla, znao sam da dobijamo, jer je to bio znak da su za to veče ispucali svu sreću. Sa druge strane, naši centri su se odlično čuvali novih faulova i ciganska prednost je krenula da se topi. Pljuštalo je sa svih strana. Vidjelo se koliko znači prisustvo onih koji nisu mogli da igraju u kupu, a ni sudijski pokušaji da eliminišu neke od nosioca Partizanove igre se nisu baš pokazali uspješnim, za razliku od kupa.
Kako je voda krenula da im ulazi u uši, tako su i greške sudija bile očiglednije. Kampaco zastane očekujući faul, gleda u sudije, dohvati loptu sa obje ruke i potom nastavi da je vodi, Petrušev udara Lesora u prepone (ili u stomak, nisam baš najbolje vidio, iako su maltene bili ispred mene), ovaj pada, a potom su ga Ledej i još neko od naših "sitnijih" igrača spriječili da odmah ne popase suspenziju za vijeki vijekova. Žoc ga je potom posadio na klupu da se malo ohladi, a Smajli je u tih 10ak minuta iznio ogroman teret i odradio odličan posao. Uspavana publika, sa izuzetkom juga, se malo probudila u drugom i konstantno podizala nivo buke u hali. Rekao bih da su trojka Madara na kraju treće četvrtine i (mislim, prva) trojka Ledeja u četvrtoj, proizvele buku gotovo uporedivom sa onom Robertsovom protiv Barselone.

Kad se Lesor vratio, djelovalo je da se smirio, ali kad su nastavljena koškanja ispod njihovog koša u četvrtoj, znao sam da će da pukne u jednom momentu. Nadao sam se samo da će, ako već do toga dođe, to biti pri kraju utakmice. :D

Sad će ćoki svakako da izlobira ne bismo li do kraja sezone, ili barem do kraja regularnog dijela, ostali bez najbitnijeg igrača, a ovom je to nauk za dalje.

Pobjeda je daleko slađa jer je stigla kao povratak iz debelog minusa i kanala. Mislim da još od Makabija nismo uspjeli ovako da se dignemo. Najljepše od svega je što je to bilo pred našim navijačima i to baš protiv kafalonaca. Poslije svega, ostaje žal za +17, ali daleko od toga da je bilo ko nezadovoljan, mada ne bih znao za one dušebrižnike koji su se već poslije 15 minuta igre javljali sa pametnijim prijedlozima i kritikama na račun Željka i ekipe.

Nadam se da se nismo baš totalno energetski potrošili, jer je upravo ova utakmica bila ekstremno zahtjevna. Još nije kraj sezone, zato nema preranog radovanja.

HVALA TI PARTIZANE MOJ!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ne znam da li se i kako vidjela situacija na TVu, kada Petrušev nakon što je postigao koš protiv nas, namjerno ili nenamjerno kači nekog od onako korpulentnijih navijača iz prvog courtside reda. Čovjek se od bijesa nije smirivao do kraja utakmice, tako da Lesor nije bio jedini koji je priželjkivao bugarsku glavu sinoć.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.235
Ima velike sanse utakmica sa Buducnosti da bude odlozena kod njih u nedelju su izbori radi bezbednosti mec vrlo verovatno bice odlozen, mozda je i tako bolje posto sigurno ce nas heroj bidi kaznjen.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.082
Reaction score
4.053
Локација
Beograd
Pre one prve frke, Lesor je zakucao i gledao u pravcu njega, ali pre toga su imali popriličan broj situacija koje su bile na ivici sukoba.
Ledej ga je iskulirao posle onih slobodnih bacanja i trojke kada je bugarin dao preko Ledeja. Postoji priča da ga je pljunuo, ali to još niko nije potvrdio.
Meni ozbiljno smeta to što je ovo četvrta frka gde bugarin igra glavnu ulogu, a svi kako je on mlad fin, ne provocira...
Eno Lesoru pakuju i zatvor režimski mediji, razapinju ga kako se nije ni izvinuo (valjda i neće, jedino ako se izvine što ga nije patosirao). Sad zato je jako bitno što je reagovano makar i na tviteru i poslato pitanje zbog pretnji onog sns govnara.
Znaju da je kraj blizu i da će Željkova kaznena ekspedicija da melje, zato ono strašilo sinoć onako pogubi konce na kzš.
Naše je da radimo i da probamo da se što manje valjamo u njihovom blatu, jer to je teren gde se oni najbolje snalaze.
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
1672992225-Zeljko-Obradovic-Mathias-Lessort.JPG

Mislim da ova slika tek sad dobija pravi smisao
 

The Wolf of Humska

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
65
Reaction score
278
Локација
Beograd
Krenuli su sa saopštenjima, evo naredne glavne vesti u svim TV dnevnicima...

Edit: Premeštajte ovo u temu rezervisanu za prigradski klub, slučajno sam ovde
 
Последња измена:

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Parafraziraću nekoga - ovo nikad zanimljivije treće poluvreme i naricanje većinske ZvezdaSrbije i moralnih gromada iz novinarskog polusveta nije toliko zbog Lesora bratine, zbog poraza miljenice ili bilo čega koliko zbog činjenice da opet ima neki Ubica, opet neki tipovi koji će grizti za ovaj grb i kojima su stvari sa Kurvom postale lične - konačno.

Mi opet imamo GROBARE u Partizanu, i to one koji na to imaju i kvalitet da se nose sa državnim projektom. Ni njihova mašinerija ne može protiv toga. Zato su se ovako usrali po svim medijima, po celom javnom prostoru i po svim mrežama trenutno u funkciji

1678792180888.png
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Kurir pise da bi brat Lesor mogao u zatvor zbog napada na Petruseva.

Šou program.
Bilo je i tezih momenata..
Pazi, kod 4. licne Nocionijeve drolje, midzeta lako se moglo desiti da mu se Lesorova (ili Ledejova) karindza obmota oko vrata i zadavi ga na mjestu.

Ok, mozda ovo nije bio napad ali izazivanje opste opasnosti svakako jeste :))
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.697
Ljudi koji su slavili i slave potez "admirala" sa nogama u x Nelsona, koji je sa ledja izvrnuo srpskog reprezentativca, tada klinca od 19 godina, Milutinova, nam sad moralisu o sportskim i ljudskim vrednostima.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
406
Reaction score
725
nije liga Zeljka Obradovica,nego je liga nebojse covica osvedocenog i dokazanog mafijasa.
oni prete i govore ako se ne kazni lesor da takmicenja vise nece biti...pa istupite ko vas jebe.
celo saopstenje im je u tonu jadan nas kampaco kakav tretman ima ,a trebali bi da ga gledamo kao u boga MRS mater ti jebem coravu
problem ove lige nije sta je lesor uradio pa je zbog toga neregularna ,vec je problem sto vi imate 2 ekipe u njoj sa kojima igrate prijateljske utakmice
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top