Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Madaru dečku svaka čast za ovu borbu... Lesor sam ukanalio ekipu kada se lomilo.
Odnos većine igrača prema samoj utakmici ispod svakog nivoa.
Lepo im reče Željko na jednom tajm autu da ne poštuju saigrače u odbrani.... jel treba skok d akomentarišem.
Još jednom Madaru svaka čast.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.832
Svakako neprijatan poraz, ali sustina grcevite (i na kraju uspesne) borbe za prednost domaceg terena do kraja plejofa je upravo u tome da se moze priustiti neka ovakva utakmica. Ja sam miran.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.407
Nije lesor ukanalio nista nego Ledej. Covek celu utakmicu tablu nije mogao da pogodi i na 53 51 kada smo ih stizali promasi relativno zicer. Posle toga muric trojka i krece sve...
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Ne leže nam uopšte ovi. Mislim da nije do želje nego do pada forme. Mnogo šuteva je promašeno a preuzimanja u odbrani su nas koštala mnogo. Konstantno je centar na pleju bio i onda oni kupe lopte bez problema.
Možda je moglo da se proba sa Balšom, ali mislim da se on ne uklapa u ovo preuzimanje svih. Nije da su se drugi proslavili.
Ništa, ostaje nam da pružimo podršku timu do kraja pa šta bude biće.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.830
Локација
Beograd
Umesto da odigramo dobru utakmicu i da ne igramo treću, sada moramo dodatno da se trošimo protiv ovih govana, ne ide nam u priog nikako.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Po meni sramotno izdanje, za svaku kritiku, pogotovo način na koji su nas nadskakali.

Ako kažu da je skok u velikoj mjeri želja, onda mi želje nismo ni imali i odlučili smo da kraj sezone igramo na teži način.

Nadam se da će pojedine igrače Željko da vrati u kolosjek, bar kad je motiv u pitanju.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Od povratkom iz Madrida sve je krenulo naopacke ili su neki igraci dobili basnoslone ponude pa ih sada bas briga za ostatak sezone jednostavno veliki pad igra Partizana prvo Studentski centar danas Ceo olimpuja.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Kakva ste vi skupina placipicke to je nesto neverovatno. ( dajte mi poene slobodno nepodnosljivo je sta se sve moze procitati odmah nakon zavrsetka utakmice pa i na samom chatu)

Nekoliko pitanja postavite sebi u glavi pre nego sto pocnete da kuckate nebuloze i pljuvacine.

Koliko utakmice je ova ekipa odigrala do sad? Sa koliko igraca smo sve to odigrali? Jer se zadnja utakmica igrala pre 46 sati ?
i onda dodaj na to jebavanje sa autobusom do Ljubljane (da mi je znati ko je genijalac ko je to odlucio )

Ove mutirane ljubljansko zagrebacke picke ocito se samo na nas loze i znaju da pogode kad igraju protiv nas, a i sudije su jebale u mozak sa nekim nebuloznim odlukama kada su ovi bili u minusu ( prvoj i pocetak druge cetvrtine kada smo okrenuli) vracali su ih lepo u zivot.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Ali majstorica za 7 dana? Ko bre pravi ove termine više? Ritam nedelja, utorak, utorak.

Na stranu sve, ali mi trenutno ne izgledamo kao šampionski tim. Da li je umor ili nešto drugo, pojma nemam. Da mogu, to već znamo. Gledali smo 70+ utakmica već.

Ali šta je tu je. Da se premosti mutant iz Slovenije, pa da se pošibamo protiv gamadi. Protiv njih umor nije opcija.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Mi ove u Beogradu možemo pobediti jedino ukoliko oni ponovo budu šutirali trojke 20%, a mi 60% - ne vidim kako drugačije pobediti ekipu koja ima 40 skokova više u 2 utakmice.

Ne znam ni kako se došlo do toga da mi od ekipe koja jeste skakački takna, ali ne totalno inferiorna, dođemo do toga da u 5 abaligaških utakmica imamo cirka 100 skokova deficita u odnosu na rivale.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Ocekivan poraz. Nisam bas mislio da ce ovako glatko da nas dobiju. Jbg, opet kurvanje ne prolazi. Nece bus i ozbiljna igra.
Sezona nam zavisi od Danteovog suta za 3. Ne predje li u finalu 30 % bice tesko.
Ko nas je skautirao sa zonom jebao nam je majku. Sve mi lepo resimo al taj sto ostane (Dante ) promasi na kraju.
Madarova i Smajlijeva odbrana zalosna.
Teraj dalje
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top