Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Dobra partija, sve cestitke nasem timu i strucnom stabu!
U eventualnom finalu ( ako se limeni pojave, kao postavlja se pitanje ) moramo pokazati kontinuitet i sacuvati nas dom Arenu netaknutu.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Svako iole ocekivanje da ce oni odustati od ABA finala po meni je apsurdno. Zna se sa njima ni u crkvu, a pouceni time mogu da napisu jos 99 saopstenja kako nece igrati - igrace.
Veceras solidna partija i nista vise od toga. Bilo je par ludorija,glupiranja, srljanja koja me dovode do ludila da sebi profesionalni igrac to sebi moze da dozvoli.
Protiv cigana mora ozbiljnije...
NAPRIJED PARTIZAN.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.286
Bravo za pobedu.
Videcemo sta nas čeka protiv cigana ako dodju uopste.
Utisak meča ljudi koji nose šal Partizan-Real.:confused-smiley-013: Necu da kažem da bih ga zapalio da ga imam ali da ga nosim… opet mi nije bilo dobro veceras kad sam ih video sta su sve promašili protiv huventuda.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Cestitke momcima danas su bili u 'Oprem dobro' mode :D
Poceli smo kako treba i drzali utakmicu pod kontrolom citavo vreme (sa manjim padovima) i niko nemoze da bude nezadovoljan kako smo veceras izgledali.

Opet da pozdravim vuciceve podanike iz arene za ukljucivanje u utakmicu nakon njenog pocetka i diranje zvuka kad ide vucicu pederu. Jebao vam Lebrnon sve zensko u kuci
Nakon utakmice izjava Zeka - " We played with character. We had a tough road trip in Cedevita." Ostoja slino napredna jos jednom, jebem ti organizaciju puta sa autobusom.
Rado ma odjebi u skokovima.

Ne brinite igrace cigani samo kao sto je neko rekao ocekujemo televisia presenta cigo telenovela do tada.

Teraj dalje Partizane :napred-partizan:
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
Odradjeno je cetvrtfinale i polufinale pojacano preko kurca do veceras - veceras smo pokazali na terenu naznake bolje forme pred finale a na tribinama na momente
nesto sto dugo nismo videli a krasilo nas je mnogo godina.
U finalu moramo pokazati najbolje od sebe na tribinama i napraviti gurbetima pakao od zivota a nasim momcima, pogotovo ovima koji su energetski jako pali od zavrsetka EL, dati impuls da izgore i osvoje titulu.

Samo fokus i PUN GAS.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Коначно одлична игра у плеј - офу. А што се тиче цигана, доћи че да играју. Нису хтели куп да играју, па су дошли.
Оно што ми се свиђа код наше управе је што с њима не улазе у рат саопштењима. Ушао сам у хслу пола сата пред почетак меча. Чинило се да неће бити ни 10 хиљада. На крају одличних 15.
Против цигана мора бити крцато.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.364
Reaction score
37.717
Ok, sada kada smo definitivno u finalu možemo da se okrenemo sledećem "protivniku", pod navodnicima zato što smo svi svesni (bar bi trebalo da jesmo) da će sa govnima sport biti ne u drugom nego u poslednjem planu. Tako je bilo ranije, tako će biti i sada.

Baš zato mi se "sviđa" situacija gde oni cvile i dižu tenziju, a naši (ko je rekao Savić?) ćute i rade. Ako čovek radi 1% onoga za šta ga optužuju ja sam da mu se da blanko doživotni ugovor i sve funkcije u klubu osim trenerske... i možda kafe kuvarice. :D

Iz istog razloga možda i nije loše da povremeno neki debil kao sinoć "bocne" Žoc-a na konferenciji sa nekim idiJotskim pitanjem, čisto da se ne "uspava" i zaboravi sa kim imamo posla. Verujem da je do sada sve skapirao, ali za svaki slučaj. Kao što nisu slučajne vesti da Panter odlazi svaki dan po tri puta u četiri različita kluba, kao što nije slučajno to da KLS promeni kalendar par dana pre nego što ABA objavi svoj... tako nije slučajno ni jedno pitanje koje Željko dobije na KZŠ.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Ne svidja mi se sad, sto se finale igra 2 utakmice u 3 dana, nema tu mnogo pripreme, iznenadjenja itd.

Druga stvar mrzim ovaj 2-2-1 format, mnogo je tesko u 3 dana dobiti SC derbi, a kamoli protivnika koji ima 8 igraca na parketu.

Navijaci su kljuc, treba da ponesu ove momke, a kad se one prime na atnosferu, primice ga i argentinski pederi vodjeni od strane gargamela.

Znam da je neverovatno, ali voleo bih da svi igraci ostanu nosioci i da se dovedu samo jos 2 kapitalca, ali prvo da osvojimo bljuvotinu od lige, onda se zabavljamo celo leto na plazi, ovaj milevi :D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Svaka cast na pobjedi i prolasku u finale. Na tribinama je pred pocetak izgledalo kao da ce biti mrcvarenje, ali su onda igraci krenuli dobro energetski a onda se samo pojacavalo, uz manje padove, do na kraju, ubjedljive pobjede. Jedini zal mi ostade sto na kraju ne otpjevasmo: ,,Titula, titula..." zbog ovih sto kao nece doci.

Areni, kao i uvijek, treba jebati majku. I tu bi Ostoja morao nesto da ucini jer em ubiju sa terminima a o tom kasnjenju kad su nase utakmice da ne govorim.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Dođosmo konačno i do dugo i žarko željenog finala ABA lige.
Sinoć je to izgledalo mnogo bolje nego u prethodne dve utakmice sa onima koji ni ne znaju odakle su zapravo,pa se ni ne mogu ljutiti što ih nazivamo mutantima.
Jedan utisak koji moram da podelim je da je do polovine prve četvrtine vodio navijanje Čegi (znao je to ponekad i u EL ove sezone) koji je napravio atmosferu ludila u hali,koja se naravno prenela na teren.
Kao što prethodnik reče pravo old school navijanje iz 90-ih godina prošlog veka.Smem slobodno da tih desetak min postavim u top 5 ovosezonskih ludila u hali,iako protivnik nije ni po čemu dorastao evropskim velikanima košarke.
Lično voleo bih da na košarkaškom terenu osvojimo tu dugo čekanu titulu,jer u protivnom kakvi su oni "maheri" poništiće celu sezonu i objaviti je ne važećom iz nekog totalno nebitnog razloga.IMG_20230606_190751.jpg
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.364
Reaction score
37.717
Bilo bi lepo da titulu osvojimo na terenu, ali sam 100%, ne 99.99% već celih 100% siguran da nam neće "dozvoliti". Ako budu videli da titula menja vlasnika, gledaćemo film "PP aparati - remastered" ili neko slično sranje.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
...ali Cegi

No dobro, puno bitnije- pobedili smo i imamo domaci teren protiv nize rase.
Jos malo je ostalo, tako da svu snagu, teren i tribine.

Vreme je za jos jedno smutiranje mutiranje!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Rutinski odradjeno kao sto sam i predpostavio. Cestitke svima,izdvojio bih Madara,Nanelija i Smajlija. Prvu dvojicu jer su najbolji u ovim utakmicama play off-a abe,a Smajlija zbog one suterske rapsodije na pocetku,a i one reakcije na 4licnu kad je molio da ga ne izvode iz igre.Basw se vidi da mu je stalo i da je opasno popizdeo na sebe sto je zabrljao.
Atmosfera odlicna,a po izboru pesama se znalo ko vodi navijanje,kakav je da je bolji je od ovih novokomponovanih vodja koliko oces. Samo ne znam koji ce im q,ono sa Brankicom,to mi bas nije bilo jasno.
Teraj dalje,idemo u finale da razmontiramo ovu drolju i da konacno uzmemo neki trofej
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
475
Reaction score
2.610
Vrlo mi je drago sto se ni igraci ni uprava nisu oglasavali povodom FMPovih "mentalnih" igara i saopstenja, sto nisu ratovali preko medija, nego su jednostavno razbili Cedevitu i poslije toga gospodski izjavili da je sada na redu finale, kao da se podrazumijeva da ce se finale igrati bez ikakvih problema. Sad kad FMP ipak odigra finale, jos jednom ce ispasti da su se samo izblamirali svojim glupostima, saopstenjima i prijetnjama, na koja mi nismo ni obratili paznju.

I sta sad da radi jadni Covic? Da igra finale - ispasce da je samo bezveze galamio, sto niko nije uzeo zaozbiljno, a onda se povukao. Dakle, blamaza. A jos plus se pokazalo da je njegova prica o zastiti interesa srpske kosarke obicna prdimahovina. Ako ne odigra finale - predaje nam trofej bez borbe i mora da gleda nase krunisanje, kao i mnogo bolje argumente za pozivnicu za Evroligu. A mi, na srecu kad je to bila prva titula pod Duletom i nazalost kad nam se desio Nolan Smit, znamo najbolje kako jedna titula moze da preokrene stvari ovde kod nas na duzi niz godina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top