Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.692
Reaction score
23.035
Локација
Академија
Куртон Вујичин већ пише на б92 да ће бити кажњени Нанели и Мадар. О, јебем га уста шкрбава! Чуј, да казне Нанелија јер је исцимо оног кепеца који је, гле чуда, ушетао на терен поред обезбеђења?! О Мадаровом средњем прсту сви пишу тако да се то извлачи из контекста, не пише се да је то реакција на оно што је претходило.
АБА би требало да за сутрашњу утакмицу новчано казни домаћина, испразни све оне прве редове око терена из којих је жгадија насртала, вређала и пљувала наше играче. Ако сутра један предмет улети на терен, да се испразни хала. Наравно, то се неће десити. Циљ је да изједначе па да на нашу рекаицју у Арени траже да се испразне трибине.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.654
Куртон Вујичин већ пише на б92 да ће бити кажњени Нанели и Мадар. О, јебем га уста шкрбава! Чуј, да казне Нанелија јер је исцимо оног кепеца који је, гле чуда, ушетао на терен поред обезбеђења?! О Мадаровом средњем прсту сви пишу тако да се то извлачи из контекста, не пише се да је то реакција на оно што је претходило.
АБА би требало да за сутрашњу утакмицу новчано казни домаћина, испразни све оне прве редове око терена из којих је жгадија насртала, вређала и пљувала наше играче. Ако сутра један предмет улети на терен, да се испразни хала. Наравно, то се неће десити. Циљ је да изједначе па да на нашу рекаицју у Арени траже да се испразне трибине.
Prepisan scenario od prošle godine. Pamet u glavu zato!!!
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.654

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Razocaravajuca partija skoro svakoga ponaosob, ali ajde, sami su obezbedili sebi pravo i mogucnost da izgube ovakvu utakmicu a da ne kosta puno. Ako nista drugo, jasno je da ishod svake utakmice zavisi apsolutno i iskljucivo od nas.
Nakon svih ovih snimaka, sto terenskih, sto vanterenskih, mislim da je fer da javno uzmem kasiku. Sve sto mogu da kazem u svoju odbranu je da uvek u zivotu polazim od toga sta sam ja (ili u ovom slucaju mi) mogao da uradim bolje, ali ovo je samo jos jedan pokazatelj da treba sagledati sve cinjenice pre izletanja. Izvinjavam se svima koji su procitali i istolerisali.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
Bar komšije nazivaju sve pravim imenom.
Izvinite što mašim temu, nek moderacija premesti gde treba..al osveženje je ovako nešto pročitati.
Kika je legenda, ako ne grešim dosta dugo je bio bez posla nažalost.
Ima i blog, ako nisi naleteo na nj do sada.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.333
Локација
Nickname
Upadne okupator u vaše selo. Dođe ti pred kuću i krene da maltretira ukućane. Ti se boriš koliko možeš, svi u kući se biju, ne daju na sebe. Okupator je prejak, trenutno je gazda, ali svi u kući ga mrze, dalje se bore i čekaju momenat za osvetu.

Imaš retardiranog komšiju. Mrzi te iz dna duše. Imao je uvek utiacaja u selu, ali je duhovno i materijalno siromašniji od tebe jer je glup. On okupatora nije dočekao puškom, već pogačom i solju, sina je odmah obukao u njihovu uniformu, a žena mu je okupala 17'godišnju ćer i ponudila je za geng bengovanje. Sve u želji da te konačno pretekne. Prethodno je promenio i prezime, odrekao se istorije i đedova.

Prošlo je par godina i taj moron shvata da ćeš u završnom obračunu opet biti bolji od njega. Njegove zakržljale ganglije ne mogu da prihvate takav scenario. On se pita zbog čega su mu jebali decu, ugasili istoriju i obrukali do kraja (ako je i moglo biti većeg brukanja od samog njegovog postojanja).

Sad te mrzi još više, zato što si čist, što znaš ko si i što je shvatio da kučke i jajare niko ne ceni, ma koliko se upinjali. Zato želi da te nema. E zato će da dobije kurac tvrd pre nego crkne od muke.

Ni manje ni više nego najava svakog budućeg susreta sa KK Kanta Govana!
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Ovako ponasanje vam je braco normalno u srpskoj svakodnevnici, ne vide oni nista lose u svemu ovome. Komentatori na areni u fazonu - izlaze igraci Partizana, a evo i nasih. U ovoj ciganskoj drzavi nikad nece biti bolje.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Osećaj gađenja imam prema njima...odvratni su mi... civilizacijski na nivou rodovsko-plemenske zajednice.
Znači sve isceniraju d ma stvore blato jer znaju da su lošiji tim... po svaku cenu, čak nečije smrti bi osvajali titule, u to sam ubeđen. Jebeno zlo. Treba im jebati mater!
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.654
Osećaj gađenja imam prema njima...odvratni su mi... civilizacijski na nivou rodovsko-plemenske zajednice.
Znači sve isceniraju d ma stvore blato jer znaju da su lošiji tim... po svaku cenu, čak nečije smrti bi osvajali titule, u to sam ubeđen. Jebeno zlo. Treba im jebati mater!
Haris Brkić?
Trovanje celog tima?
Prešli su oni taj most odavno..
A da im treba jebati mater,to na kub!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд
Као што је генијално навео неки члан, цивилизацијске разлике, ту је почетак и крај сваке приче. Момцима свака част на борби.
Свако говно које има везе са првом усном Србије и пудлицом, а има их много, да се закључа са њима у просторије тв арене спорт и да се спале, то све преносити са утишаним тоном.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Mislio sam da ne mogu više da ih mrzim od onoga koliko ih već mrzim.
Pogriješio sam.

Ovo odavno nije borba između KKP i mutanta, već između evropskog velikana, šampiona kakav je Partizan i državne ljubimice koja je otjelotvorenje svega onoga što je loše i pokvareno u današnjem društvu, koje baš na takvim vrijednostima i počiva.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
I da se razumemo, ne podržavam nikakva sredstva sem verbalne presije sa tribina. Nismo bili poraženi za deceniju oružane udbo radikalske pljačke, oni drugačije ne znaju jer imaju taj evolucioni kanal oko kog se još uvek batrgaju. Ekstremi su, ne razumeju individualnu slobodu, cepaju udžbenike ko peder Erotiku. Bio bih poražen onda kada bi smo se spustili na njihov nivo.
Oni to ustvari i pokušavaju, da nas spuste na svoj nivo i naprave imbecilnim stadom. Što ima svoje sličnosti, ali nije u potpunosti isto.

Sa druge strane, pripadnici smo istog naroda, doduše ne na istom nivou razvoja, ali kao starija i prosvetljena grupa individua, imamo i moralnu obavezu za voditi te entitete dalje od životinjskog mulja koji oni shvataju kao realan život. I ne smemo da se preterano ljutimo na njih. Da li je čovek ljut na kozu kad mu obrsti mušmule? Mislim ok, trenutno da, ali ubrzo spustiš ruku sa verbalnom ili pravom batinom i pomaziš je po glavici. Šta će koza jbg, marva je to.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.277
Reaction score
10.717
Локација
underground
Imamo posla sa diktatorskom drzavom . To sto je diktatorska to je manji problem jer nije ni prva ni poslednja. Ali kad se u toj diktatorskoj drzavi pita najbahitiji olos te drzave onda je to problem jer takvog primjera nit je bilo nit ce biti. Nase je da u eventualnoj majstorici napravimo tango smrti kao u Nisu , kad su nas namestali na poraz ali sudija na kraju nije imao muda da sprovede direktivu bas zbog te atmosfere na stadionu i u gradu.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Svima su im zene kurve, pocevsi od pudle pa do kapitena kurcevog njihovog. Izazovu haos i docekaju nas na noz, a onda u 07.30 saopstenje gdje nesto svaljuju na nas. Pocrkali svi zajedno mamu im jebem onu poremecenu.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

Svaka cast ovoj zeni, devojci sta li je. Jssno i glasno na U92 pored glavnog urednika poltrona pudlicinog rekla da su mutanti pokazali da nisu isti. Sve detaljno i u centar. Izgleda da nisu svi pod sapom bas. Ko hoce da pogleda i ima mogucnost da premota od 16:35 krece izvestaj.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top