Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
369
Reaction score
2.292
Локација
Kraljevo
Bolji jesmo, ali toliko bolji da igramo bez Lesora, Zeka, Exuma, Smajlagića i Pantera (napunjenim ličnim greškama) ne znam.
Voleo bih da dobijemo zbog onih pavijana tamo, ali na žalost mislim da je ovde spremljeno više scenarija u zavisnosti od toka utakmice.
Ne sumnjam u želju još neke napredne budale da se dokaže i tako zaradi court seat pljuvanjem/gadjanjem/vitlanjem stolicama poput onog nesoja iz Telekoma.
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Djurovic u studiju. Mirise na nasu pobedu. Em sto je se*ator em je i maler ciganima.
Morao sam prestati gledati. Ovoliku količinu gluposti od starijeg čoveka odavno nisam čuo. Prvo izjavi da je nedovic kao Dončić. Ja ne verujem. Ali sad kad lupi da je mitrović kao Jokić... Pa stani malo, nije te sramota godina.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Morao sam prestati gledati. Ovoliku količinu gluposti od starijeg čoveka odavno nisam čuo. Prvo izjavi da je nedovic kao Dončić. Ja ne verujem. Ali sad kad lupi da je mitrović kao Jokić... Pa stani malo, nije te sramota godina.
Nije on kriv što je budala (i dodatno izlapeo). Krivi su oni što su ga pozvali da sere na TV. Ne možeš svaku budalu da pustiš na TV.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Morao sam prestati gledati. Ovoliku količinu gluposti od starijeg čoveka odavno nisam čuo. Prvo izjavi da je nedovic kao Dončić. Ja ne verujem. Ali sad kad lupi da je mitrović kao Jokić... Pa stani malo, nije te sramota godina.
Sta ces omatorilo se pa se lupeta, mada realno on nikad nije ni bio dobar trener. Uspeh sa Zadrom iz 87 jos uvek pominje kao najvece dostignuce u karijeri. Jeste tada liga ex bila mozda i najjaca u evropi, jeste Cibona imala pokojnog Drazena i bila prvak evrope, al covek 35 godina vrti tu pricu. Izvinjavam se za off.

Hrabro momci veceras pa sta bude! :partizan-fan:
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
475
Reaction score
2.610
Metuzalemova stručna analiza: "Partizan je u prednosti jer vodi 2:1. Ako Partizan pobijedi, onda je šampion. A ako Zvezda pobjedi, onda se igra peta utakmica, gdje je domaćin Partizan.". Ne znam zaista šta bih bez ovakvih stručnjaka. Prosto to ne bi bilo to, ostao bi uskraćen za ovakve umnosti.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
491
Reaction score
1.759
Djurovic upravo izjavio da je pionir jaci domaci teren od arene, ocigledno nijednom nije bio u areni ove godine ili je govno pristrasno. Drknucemo ih samo tako.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
ima neko neki stream? ovaj rd live pustio denver-miami
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top