Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Dobro smo i dali ovoliko koševa sa ovakvim suđenjem. Sviraju tek kad je situacija za Hitnu pomoć.
I pored loše igre, imali smo ih, ali sudija umjesto da svira faul u napadu, čovjekoliki pacovčić daje trojku i tu je bio kraj.
Jedino što tješi što se nosioci nisu mnogo "potrošili", ostaće rezerve za četvrtak.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ako neko ima Željkovu konferenciju za štampu neka okači ovde. A mogu i ti neki razni snimci...

P.S. nemojte kidati živce ABA je okupirana kao i KLS. Da li će partizani uspeti da je osvoje? Videćemo u četvrtak, nadam se.... U filmovima na kojima sam ja odrastao, PARTIZAN uvek ubije Nemca :D
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Ko seje mržnju? Treba dobro da se zamislimo. Ovakve stvari ostavljaju trajne promene na ljudima. Deca se vaspitavaju, odrastaju u mržnju. Slično kao što su Hrvate vaspitavali da mrze Srbe. Pored toga što je učestvovao u eliminaciji Đinđića, Čović je zaista mnogo uticao u degradaciji ovog naroda. Čović je uništavao i nastavlja da uništava ovaj narod.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Naravno, ništa lično, post se odnosio generalno na neku apatiju i ponovno kopanje rovova.:ziveli
Za ovo smo se borili cele sezone, pobeda do titule ja domaćem terenu.
Ma nikakav problem. Svi smo danas iznervirani do maksimuma.

Sada svi trebamo da se ujedinimo i damo podršku ekipi. Mi smo jedino što imaju. U četvrtak pametno, bez sranja na tribinama, uz maksimalnu podršku i možemo nečemu da se nadamo.
 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _
Cetvrtak, peti mec, tako sam i nekako napisao pre par dana, ovo ce biti teska psihicki serija za nas, ne znam iskreno i ne smem ni da pomislim “sta ako”?! Mi necemo imati ravnopravno sudjenje, nemojmo da se tesimo bezveze.. Moramo da ih slomimo od samog starta, onako kako samo mi znamo u Areni, ne smemo im dozvoliti ni promil sanse da se ponadaju da mogu nesto da urade. Mi jednostavno ne mozemo odigrati ovoliko los mec, uz razne prepreke, sudjenje, olos na tribinama itd. Samo napred PARTIZAN !
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.667
Vi ljudi kao da živite u Diznilendu, u četvrtak nas čeka još gora kradja,ne moraš da mnogo budeš pametan da to shvatiš.
A za pritisak sa tribina zaboravi..i mi i oni znamo da će nas na prvu izbaciti iz arene.
DABOGDA SVE IZGORELO SEM PARTIZANA!
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
jebati im majku majcinu odvratnu cigansku u cetvrtak bez ijednog atoma bacenog na parket
a nakon sto osvojimo titulu pred 20.000 + Grobara u Areni, sacekati negde picketinu hasama martina ili kako se vec govedo smrdljivo zove i videti jel bi smeo da ono uradi nekome ko nije 50 kila laksi od njega i 40 cm nizi, a mogao bi i pedertrusev da dobije po dandari jer niko ne voli cinkarose
na nama je sve u cetvrtak, kakvi budemo mi na tribini, takvi ce momci biti na parketu
verujem u Zoca i igrace iako su danas pruzili slabu partiju, medjutim, u onom svinjskom govnetu od atmosfere i hale sa onakvim sudijskim rukometaskim kriterijumom, ali samo za njihov tim, i ovo sto smo odigrali je bilo dobro
JEBATI IM MAJKU!!!!!!!!!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ovako...

2-2 igra se peta na NASEM TERENU!
Igraci su, uz trenera, prvim mestom u regularnom delu Aba lige zasluzili tu utakmicu.

Prvi u ligaskom delu, utakmica u areni pred 20000 NAVIJACA PARTIZANA za titulu.


Mozemo da dodjemo i nosimo tim do pobede, da ih poguramo preko granice.
Treba im, treba i nama!




Za to vreme, predsednik kluba nam je definitivno zasluzio samo kurcinu. Deset dana se pravi mrtav, prvo pusta Savica da kaze, "utakmica se igra 12.og, samo javite u koliko sati". Naravno, igra se dan kasnije, jer ko nas jebe.
Progutao Ostoja

Treca pocinje bacanjem svega na teren, sns gmazovi, direktori i Ica bugarin u prvim redovima.
Progutao Ostoja

Cetvrta?
Igraci se na ovo nisu snasli, a predsednik?

Progutao Ostoja.


Vidimo se na petoj u areni.
Progutace Ostoja opet, samo sto ce progutati i Covic.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Ko seje mržnju? Treba dobro da se zamislimo. Ovakve stvari ostavljaju trajne promene na ljudima. Deca se vaspitavaju, odrastaju u mržnju. Slično kao što su Hrvate vaspitavali da mrze Srbe. Pored toga što je učestvovao u eliminaciji Đinđića, Čović je zaista mnogo uticao u degradaciji ovog naroda. Čović je uništavao i nastavlja da uništava ovaj narod.
Mnogo je covica u ovom narodu.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Jel se oglasio pošumljeni preko nekog sns glasila kako treba da glumimo gospodu u petoj ili još čeka pogodan trenutak ?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
vek moramo da idgovorimo deset puta gore.
UVEK treba slušati Željka! To je tajna uspeha u košarci... Čovek je jedini pojedinac za koga se može reći ne da voli Partizan ili da živi za Partiza već Žoc JE PARTIZAN! Buka mora biti kao pri poletanju Boinga tokom čitave tekme pa sve to na kvadrat kada gamad ima loptu. Bez pevanja, samo huk sa svake stolice i zvižduci - stalni pritisak!

Na svaku sudijsku odluku posle koje lopta ide govnima zviždanje sa kvadrata podići na kub!

Ako nas sudije budu krale /a to nam je završeno 100% - blokirati sve izlaze iz Arene da ne mogu izaći 5h posle tekme!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Očekujem pražnjenje dela Arene pre početka utakmice, govna od sudija kao večeras i crno-bele ćelije kad se meč bude lomio. Nadam se da momci imaju snage da to prežive.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Prvi moj komentar od početka ove finalne serije...

Dobili smo prve dve koje smo morali da dobijemo da bismo imali pravo na petu...

Ove dve kod njih, nema tu košarke i to nije ništa novo, ali nema ni našeg nekog koncepta igre, niti znamo gde da napadnemo niti šta da napadnemo...

Sve staje u petu, očekujem maksimalno ciganisanje i u petoj uz Javora i Hordova opet na parketu... i u petoj moramo biti bolji 10-15 razlike da bi se ušlo u egal, ako me razumete...

I jedan fun fact - Sa ekonomske strane izvukosmo maksimum domaćih utakmica ove sezone i u EL i u ABA!

I da, sad opet kreću naprasne pizdarije oko zauzetosti Arene, samo gledajte...
Upravo. Sad treba da se čudimo kakav kriterijum i atmosferu su napravili, a znali smo šta će da urade. Onda nemoj da im daješ povoda i bacaš loptu u aut bez potrebe.
Na Madara sam najviše ispizdeo, pa u pionirima, nakon dvokoraka te nauče da ne bacaš loptu sa kraja na kraj reketa, jer ima deset ruku, nekog će i nehotice da pogodi i propašće ti napad, kad može da šutira, ne šutira, nego ide na neku zadršku, a ima Exuma ispod koša samog i popija bananu. Na +6 za nas u 1/4 pet puta hvatamo loptu i četiri puta ide u aut, gde nam iz drugog napada daju koš. Ako išta ne volim, a to je filozofiranje i izmišljanje tople vode kod ovakvog kriterijuma. Naneli ne vidi da je kraj napada, uvaljuje kosku Smajliju, Lesor u napadu, pa ne znam šta bi rekao(iako je u odbrani konačno ličio na sebe), Smajli takođe baca u aut, što kaže kolega kojeg citiram, samo daj u meso, šutni na koš, nemoj u jebeni aut ili kao Panter, zabije se u trojicu, vodi loptu i ni da pomisli da se oslobodi iste, naravno, onaj Instagram mentol mu uzima čistu loptu.
Sutra ih bukvalno samo odmarati, imati šuterski trening, nemojmo da im budemo teret u četvrtak i možemo, itekako možemo!
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Posle onakvog linca u trecoj, izadjemo u cetvrtoj i jedva prebacimo 50.

Pih.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Kako smo prilično uverljivo odbranili domaći teren, tako smo znali da nećemo imati promil šanse kod konjušara, realno imao sam utisak kao da smo znali da moramo da izgubimo, tako smo i delovali na terenu, pogotovo danas. E tako isto svi znaju da je peta naša, samo jako od starta, nije Željko pa s kruške, naučili smo nešto i mi, a uz sve to imamo i kvalitet.
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Mi od ove utakmice ne možemo gore...arena da se popuni do poslednjeg pedlja i da oderu glasove svi oni sa centralnih pozicija dole da ne kažem fenseri...kop bi po meni trebao da peva proverene motivacione pesme sve vreme nez prekida s tim kad su mandivi u napadu da ne prekidaju već sa pola gasa da se ne gubi nit i čuvaju pluća dok cela hala iz petnih žila urla da im pičke medju nogama zvaću gaće usrane te opet napad svi sa kopom pun gas...ljudi treba motivisati svakog čoveka da sve od sebe ti 40min.
Obratiti pažnju van terena i kupovine karata...nije možda loša ideja da sezonci imaju pravo šta znam po četri karte da kupe...ima nas mnogo i kupili bi proverenim ljudima...ko da kartu mandovu ruka mu se osušila.
Ajde bre da se u četvrtak popišamo po nižoj rasi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top