Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.134
Локација
Beograd
Imam osećaj da naši igrači imaju toliko samopouzdanja da to nema granice.

Pre svega, oduševljen sam Panterom i njegovom reakcijom na kraju tekme.
Samo jako u petoj, pre svega na tribinama, dužni su nam...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
sad dal su bili fini sto je vecina u kaficu bila grobarska ili sto su ribe sa njima ne znam al stvarno tako je bilo
Pa tako kaži brate mili, sad mi jasno... Gde mogu biti fini momci i :picka-ciganska: u isto vreme, ne ide. Pomislih u prvi mah "eto sportisti možda i jesu fini" al kurca malo, sad mi sve jasno, kristalno jasno! Ili su oni bili na nečemu... :buhaha
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
231
Reaction score
1.119
Локација
Beograd
Posto u cetvrtak necu biti u areni nazalost, voleo bih da cujem skandiranja govnima. ZENA TI JE KURVA NEMANJA, ZENA TI JE KURVA LAZICU itd
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ovako...

2-2 igra se peta na NASEM TERENU!
Igraci su, uz trenera, prvim mestom u regularnom delu Aba lige zasluzili tu utakmicu.

Prvi u ligaskom delu, utakmica u areni pred 20000 NAVIJACA PARTIZANA za titulu.


Mozemo da dodjemo i nosimo tim do pobede, da ih poguramo preko granice.
Treba im, treba i nama!




Za to vreme, predsednik kluba nam je definitivno zasluzio samo kurcinu. Deset dana se pravi mrtav, prvo pusta Savica da kaze, "utakmica se igra 12.og, samo javite u koliko sati". Naravno, igra se dan kasnije, jer ko nas jebe.
Progutao Ostoja

Treca pocinje bacanjem svega na teren, sns gmazovi, direktori i Ica bugarin u prvim redovima.
Progutao Ostoja

Cetvrta?
Igraci se na ovo nisu snasli, a predsednik?

Progutao Ostoja.


Vidimo se na petoj u areni.
Progutace Ostoja opet, samo sto ce progutati i Covic.
I to debelu Grobarsku kurcinu, da proste dame...
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
A sada - pakao.
Molim vas da ne nasedate na provokacije ako se slucajno pojavi neko u dresu Papapetrua, buldozima oko vrata i brenerom u rukama ko hoce da spali i sudije i protivnicki tim ako nesto ne krene kako treba.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Ne dozvoliti bilo šta što bi omogućilo naprednjačkoj pudlici da isforsira pražnjenje tribine, prekide utakmice i tome slično.

Košarkaški ih razbiti dvadeset razlike, pa nek pišu saopštenja.

Muka mi je od svih ostalih tema sa strane, već desetak godina (sasvim slučajno od ere naprednjaka) se ne piše o košarci uopšte, već o budžetima, porezima, koracima, udarcima, sudijama, upaljačima, pp aparatima, saopštenjima, navijačima...

I znamo odakle to dolazi, ali upravo zbog toga ih treba dobiti košarkom, jer je ovo zaista izgubilo svaki smisao odavno.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.592
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Kad pomenu ovo skandiranje, veceras mi je vrh ciganisanja bio kad su skandirali "keva ti je kurva Urose" ej nazivas kurvom zenu legende i kapitena kluba za koji navijas. Oni ne znaju gde udaraju.

U cetvrtak na repertoaru su sve redom od Besne (namerno B) pa na dalje. Ne znam kako se zove ona Vildosina bivsa da mu malo otvorimo rane.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.467
Reaction score
2.243
Nema sta god da ucine, titula se mora osvojiti kako znate i umete makar i njihovim metodama. Post dugacko traje sta nam onda sledi ako se titula ne osvoji.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
231
Reaction score
1.119
Локација
Beograd
Jel treba da budemo posteni prema ovim smradovima? Jel sam nesto pogresno napisao? Kad se skandiralo u areni to i cak nisam ni skandirao, nije mi bas bilo drago jer takve stvari za kosarkase generalno ne volim da cujem, ali posle svega, mislim da nema potrebe da glumimo gospodu. Pokazali su u svom svetlu, i igraci i navijaci
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
@urosb00

Ja te razumem… svi smo besni… sve… ali ne znam kako ne mozes da pojmis da se samo nesto ceka da nam isprazne deo dvorane. To automatski znaci 30min bez igre, padanje atmosfere…

Ova ekipa ne moze vise da igra bez navijaca, ne moze, nema snage, umor psihicki i fizicki i valjda jebeno mozemo da shvatimo da se time nanosi steta…
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.365
E da … o čemu mi pričamo kada nam je najefikasniji igrač dao 11 poena!!!
Mora mnogoooo bolje u četvrtak .
Kad nam Lazarević presudjuje sa trojkom , ne smem ni da pomislim sta nam Bog sprema za 5.meč .
Ali kakav lopovluk od sudjenje do prekosutra ne bi pobedili .
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
231
Reaction score
1.119
Локација
Beograd
Nemaju nikakve osnove da na skandiranje prazne dvoranu, to je suludo. Izvrsiti maksimalan pritisak, bilo kako, vredjanje svega i svacega, ne zanima me. Oni danas ni jednom nisu u svojim pesmama spomenuli "zvezda". Ne kazem da treba da budemo kao oni, niti smo takvi, niti cemo ikada biti, ali u ovom blatu postenje ne prolazi, prosto je.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ne mogu da verujem kako nekima nije jasno da smo mi DUPLO /najmanje duplo bolji/. Jedini način da FMP uzme titulu jeste da istu ukradu, što i jeste u ciganskom maniru.

Ako je moja polazna pretpostavka tačna mi ili zadržavamo trofej ili će isti da ukradu. Titula je naša u svakom slučaju, osvojena ili ukradena ali NAŠA. Iz tog ugla mi smo već pobedili. U tri minuta iole normalne košarke napravismo i večeras 12:0 u najgore odigranoj tekmi ikada!

Čestitam našim igračima i stručnom štabu na čelu sa Željkom Obradovićem na osvojenoj ABA tituli! Nadam se samo da ćemo trofej u četvrtak sačuvati da ga ne ukradu!!!! To je pre svega posao navijača u Areni a onda će valjak da teraju igrači u punoj brzini i samelju govna! :napred-partizan:
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Nismo odigrali večeras ništa jer plejmekeri Madar i Exum večeras slabi bili.
Kad oni igraju onda imamo protok lopte i višak na šutu ili ziceru.
Igrali su i cigani dobro odbranu ali smo mi sa očajnom igrom opet bili tu do 38min i šuta Pantera one trice i mogli da dodjemo na -2..
Od pocetka tenzija i pritisak na sudije.
Vodje navijača ne treba da pevaju pesme osim na tajmautu..
Samo zviždanje i pritisak na sudije i crvene mundire iz mutant kluba , da im se noge odseku..
Svi u Arenu !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top