Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ja sam potpuno ubedjen da ce igraci izaci sa puno samopouzdanja u cetvrtak. I mislim da dosta zavisi od toga kako krene utakmica, da li nas krene sut, ponajvise Pantera. Ali, ako dodje do neizvesnog meca, mogu igraci da imaju samopouzdanje koliko hoces, kad ce ragbista Lazic ili ovaj "talentovani" Lazarevic pogoditi neki neverovatan sut (da ne spominjem onog cija je zena kurva) i ubiti nam momentum.

Ja potpuno razemem recimo Madara, decko krvavo radi, napreduje ogromnim koracima i kao nagradu dobije presecenu loptu ili mu lopta iscuri iz kosa. Isto tako i Avramovic, posle teske povrede, udje junacki u mec, donese prevagu na nasu stranu i takodje mu lopta izadje iz kosa. I onda pogledaju ova dva mamlaza, ili onog ciglasa Markovica, koji ima prosek 11% za tri u ovoj sezoni, kako najbitniji sut pogode na neki volseban nacin. A pre toga igraju najprljaviju mogucu odbranu. Jednostavno, nije lako to u glavi prelomiti i nastaviti koncentrisano i sa istom motivacijom.

Plasi me pomalo i statistika. Dugo vec gost nije dobio u plej of seriji finala. Nadam se da se teorija velikih brojeva nece potvrditi bas za dva dana.

Igracima i treneru puna podrska, u svakom slucaju, sta god da bude.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
UVEK treba slušati Željka! To je tajna uspeha u košarci... Čovek je jedini pojedinac za koga se može reći ne da voli Partizan ili da živi za Partiza već Žoc JE PARTIZAN! Buka mora biti kao pri poletanju Boinga tokom čitave tekme pa sve to na kvadrat kada gamad ima loptu. Bez pevanja, samo huk sa svake stolice i zvižduci - stalni pritisak!

Na svaku sudijsku odluku posle koje lopta ide govnima zviždanje sa kvadrata podići na kub!

Ako nas sudije budu krale /a to nam je završeno 100% - blokirati sve izlaze iz Arene da ne mogu izaći 5h posle tekme!
Svako od nas treba da uradi šta po srcu i savesti misli da je ispravno. Ovo nije finale, ovo je rat. Nikako da stignu do arene a ako stignu nikako da odu iz iste.
 

CrnoBeliGagi

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
434
Reaction score
4.211
Локација
Jupiter

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Prvo i osnovno - ostoja puši kurac, jebo te šef, pičko raspala, izađi iz guzice na 5 minuta.

Stala čitava sezona u jednu utakmicu i to pred našim navijačima, kud ćeš lepše.

Gamad će otimati, krasti, provocirati, smrditi, radiće ono što što najbolje zna, da u svakom segmentu budu govno, al' jebaćemo im majku majkinu!

Dobijamo ovo
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Recept za pobjedu u petoj je jednostavan:
Fer i korektno suđenje.
Konstantan vjetar u leđa od strane publike.
Živo meso na meniju KKP pred utakmicu.
+ Da sin pokojnog Željka Mitrovića naleti na ćokija i žvalavog na pješačkom.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.009
Reaction score
26.075
Локација
ante portas

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Zeljko, ne postoji rec kojom bih opisao moju ljubav i moje divljenje prema tebi.
Ako je Željko rekao da ne padne ništa na parket u četvrtak - onda tako biti mora.
Jer njemu dugujemo za sve uspehe iz ove sezone, za titulu ABA koju ćemo uzeti u četvrtak i za pokoravanje Evrope koje ćemo uraditi sa njim.

Divim se Željku više nego ikad, jer ostati hladne glave na sve viđeno prekjuče i danas, na sudijske odluke, na gluposti sopstvenog tima i biti sportista i gospodin, može retko ko.
Zato je Željko najveći ikada u igri pod obručima u Evropi, zato ga igrači vole, zato ćemo zgaziti FMP u četvrtak i poslati ga u Evrokup, zato ćemo tek da haramo Evropom.


Sve što zli patuljak želi i pokušava je da sejanjem mržnje izazove kontra reakciju u areni gde će mu se otvoriti prilike za neke mahinacije da se prazni hala, napušta meč pali pp aparat. On je tu ono što je Željko u košarci, najbolji i najtrofejniji.

Besni smo, naravno, ali nemoj da sami sebe ukanalimo - lepo je Stojanče napisao, ne dajmo Ćoravom govedu ni promil šanse da se izvuče od poraza u četvrtak.
Pretvorimo taj bes u uragan podrške našem timu, da se temelji Arene tresu, da svod Arene puca od naše grmljavine, nosimo naš tim do završetka sezone koji smo pošteno zaslužili, do trona u ABA.
Nikako ne padati na bilo kakve provokacije, oni će samo to vežbati do četvrtka, znaju dobro da ćemo ih pregaziti na terenu.
Ništa ih neće boleti kao kad Kevin podigne pehar, zamislite očaj tada u Železniku, u centralnom komitetu nazadnjaka, na svim medijima ove nesrećne države.

Sve za ljubav, sve za Partizan.
Da ne bude da smo samo jaki na rečima.
Vraćaju se dani pobede!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Inace povodom ovoga sto Zeljko prica iz 87 godine.

Sedim veceras u jednom kaficu kod Arene i gledam utakmicu sa nekim drustvom, sto do nas sede neki klinci nekih 16-17 god nemaju vise, njih trojica cetvorica i dve klinke. Cigani. Na trojku Alekse komentar od njih "a sto brate Aleksa" na ulaz Exuma "Brat lud kakav ulaz ima ne mozes da branis" na faul Lazica "jeste nesportsku napravio Laza jbg" ili na Martinov "kakav debil morao da ga udari". Onako fino kulturno bez vredjanja komentarisu desavanja, nijedan nas igrac nije opsovan prilikom kosa ili nekog dobrog ulaza. Jedan pomenu da je trenirao u Partizanu, tako da mozda ima nade da se vrati ovo o cemu prica ZOC.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.732
Локација
Očekujem pražnjenje dela Arene pre početka utakmice, govna od sudija kao večeras i crno-bele ćelije kad se meč bude lomio. Nadam se da momci imaju snage da to prežive.
Upravo ovo i ja očekujem. Dva meča u rupi (šta postade Pionir kad su cigani preuzeli), navijači žele da se fizički obračunaju sa igračima tokom zagrevanja, bace milion upaljača, novčića šta već, vređaju, pljuju, ma kakvi komesaru zvižde jaja, niko ništa ne preduzima, nema priče o nekom većem pražnjenju dela hale, samo kao onih 100 mesta dole u drugoj utakmici.

U četvrtak do kraja prva četvrtine očekujem da se pola Arene isprazni za mnogo manje stvari koje su se dogodile večeras i na prethodnoj utakmici.

Umri ciganska Srbijo, tonemo sve dublje. Nije mi jasno kako uopšte egzistira jedan KK Partizan u ovoj nazovi zemlji Srbiji, nekoj potpuno drugačijoj u odnosu na nekadašnju. Sreća u slavnu istoriju i ljude koji su rasli, igrali i živeli uz taj Partizan, inače ništa od nas ne bi ostalo.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
Inace povodom ovoga sto Zeljko prica iz 87 godine.

Sedim veceras u jednom kaficu kod Arene i gledam utakmicu sa nekim drustvom, sto do nas sede neki klinci nekih 16-17 god nemaju vise, njih trojica cetvorica i dve klinke. Cigani. Na trojku Alekse komentar od njih "a sto brate Aleksa" na ulaz Exuma "Brat lud kakav ulaz ima ne mozes da branis" na faul Lazica "jeste nesportsku napravio Laza jbg" ili na Martinov "kakav debil morao da ga udari". Onako fino kulturno bez vredjanja komentarisu desavanja, nijedan nas igrac nije opsovan prilikom kosa ili nekog dobrog ulaza. Jedan pomenu da je trenirao u Partizanu, tako da mozda ima nade da se vrati ovo o cemu prica ZOC.
Teeesko… ovo je drustvo ogrezlo u mrznji i u tim uslovima se covic najbolje snalazi

Nama najgore sto moze da se desi je prekid utakmice, tu gubimo znacajno sanse za povedu
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
Upravo ovo i ja očekujem. Dva meča u rupi (šta postade Pionir kad su cigani preuzeli), navijači žele da se fizički obračunaju sa igračima tokom zagrevanja, bace milion upaljača, novčića šta već, vređaju, pljuju, ma kakvi komesaru zvižde jaja, niko ništa ne preduzima, nema priče o nekom većem pražnjenju dela hale, samo kao onih 100 mesta dole u drugoj utakmici.

U četvrtak do kraja prva četvrtine očekujem da se pola Arene isprazni za mnogo manje stvari koje su se dogodile večeras i na prethodnoj utakmici.

Umri ciganska Srbijo, tonemo sve dublje. Nije mi jasno kako uopšte egzistira jedan KK Partizan u ovoj nazovi zemlji Srbiji, nekoj potpuno drugačijoj u odnosu na nekadašnju. Sreća u slavnu istoriju i ljude koji su rasli, igrali i živeli uz taj Partizan, inače ništa od nas ne bi ostalo.

Pa egsitira zbog coveka koji je na klupi… da nije tako, oni bi dovodili Kampaca i Mirotica a mi bi se zadovoljavali raznim otpatcima…

Pogledaj FK
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top