Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Bas nepotrebna i glupa izjava Ostoje, ali od njega smo navikli na svasta, pa cak i na ovakva beskorisna saopstenja.

Umesto da pritiska ligu, sudije, on pritisak salje na strucni stab i igrace, kako je ovo najvaznija utakmica u poslednjih 10-ak godina.

Sacuvaj me boze dragi:banghead:
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Mislim da je ovo prirodan tok stvari, njihova prica je srecom u silaznoj putanji, ali jednu takvu epidemiju ne mozes iskoreniti za godinu dana. Smrdece jos dugo posle njih. Poenta ovog grckog sistema bez gostujucih navijaca je da jednostavno ceo sistem ima alibi kad domacin pobedi. Sudije navuku koliko treba, u nasem slucaju je dovoljno da ne navlace za njih , u njihovom slucaju vuku zandarmeriju za usi pa im se jos zandarmerija izvinjava, sve je to "normalno" jbg.
Ocekujem pobedu, ne laganu, nego bilo kakvu, ali pobedu.
Njih moze odrzati u prici samo neko indijansko sutersko vece od prvog minuta, i nas izraziti kanal od prvog minuta.
Dovoljno j3 samo da niko ne podbaci, da svi daju redovan doprinos, ako neko jos iskoci pozitivno, to je to. Menjao bih titulu u ovom cirkusu od lige za trogodisnju licencu nama i djoku njima.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
Ali jedno vuce drugo, to je problem :D U smislu licence.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.306
Reaction score
10.858
Локација
Beograd
EKSKLUZIVNO: Klub je pustio dodatni kontigent karata za nivo 200.

Cena karte je 500 dinara. Klub pokušava da pronadje način da svaki čovek kupi kartu i da dodje na utakmicu.

Čeka nas poseta veća nego u Evroligi !

Blagajne Štark Arene rade !
Sa fb stranice Sve za ljubav, sve za Partizan., kačim ovde jer je posećena tema... :napred-partizan:
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.978
Sa ovom izjavom Ostoja je ispao papan…

Ne stavlja se dodatni pritisak na igrace… glupane glupi

I da ne osvojimo, sutra ce svanuti novi dan…gazi sudije i ligu pritiskaj a ne svoje
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
Ajmo sad vec bez licitacija oko karata i poluproverenih izvora.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
Nije se odnosilo konkretno na tebe, nego je pocelo da se siri sa ,,cuo sam'' i sl :D Kada proverimo, bice potvrdjeno ili ne.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
EKSKLUZIVNO: Klub je pustio dodatni kontigent karata za nivo 200.

Cena karte je 500 dinara. Klub pokušava da pronadje način da svaki čovek kupi kartu i da dodje na utakmicu.

Čeka nas poseta veća nego u Evroligi !

Blagajne Štark Arene rade !
Sa fb stranice Sve za ljubav, sve za Partizan., kačim ovde jer je posećena tema... :napred-partizan:
Tacna je informacija.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Grboviću ne zaboravi klimu da uključiš!
Bas htedoh ovo da napišem.
U prethodne dve gasila se klima non stop.

Ali druga mnogo važnija stvar je da u prošloj, u prvom poluvremenu nismo videli u Areni ni jedan ponovljeni snimak. Kad god je bila odluka na našu štetu, oni puste one brojeve za budi human. Da ljudi u hali ne bi poludeli jer nas kradu... Mislim da neko u stručnom štabu mora da povede računa da se ti ne ponovi.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Jel zna neko mozda neku aplikaciju preko koje moze da se gleda arenasport na telefonu? Treba mi za vecerasnju utakmicu
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
405
Reaction score
725
ne znam aplikaciju,ali sam u turskoj gledao preko rd live na telefonu....sto se tice aplikacije jedino da platis orion,arena cloud ili tako nesto.
sigurno da jos neko moze da preporuci sajt koji radi i preko telefona
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top