Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.902
Reaction score
10.101
Sagalsan sam sa obojicom. Samo bih dodao da onaj cisti suter iz Armanija moze i protiv rukometa, a nas suter ne moze. Onaj glavni, ne cisti suter Andjusa. Andjusa ne moze nista.

Fali ovom timu prljavstine. Samo Ledej isporucuje. Ne ciganske, nego sportske. I krkanluka.

Jbg, volim :D

Zeljko ne voli :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Andjusica sam zaboravio, moja greska, ali više pod utiskom njegove generalne minutaze.
Stoji ovo da smo loši pod kontaktnom odbranom, zato smo i najslabiji protiv barse, armanija, pa i cigana.
Ali zato što smo takvi mi smo i bili šesti u evropi i na loptu od f4. Selekcija je igra kompromisa ne može sve.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.953
Reaction score
21.921
Kad bi Barseloni bilo dozvoljeno da igraju odbranu ovako kako je igraju cigani mi bismo im dali 10 poena za celu utakmicu. Daleko od toga da oni ne biju ali nije ni blizu.
Ali opet dođe i Evroligu osvoji neki majstor tipa gadni Ljulj koji zna baš šta treba da radi protiv takvih, a i koji je sam takav.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kljuc su sudije. Ako obezbedimo posteno i kosarkasko sudjenje
JBG preteruješ sad, dovoljno je da suđenje ne bude ekstremno lopovsko i tendenciozno. Neka makar sude k'o na basketu ispred zgade pa smo uboli loto :buhaha Odraćemo ih ko mačke samo da ne sviraju svaki treć njihov napravljeni faul i protiv nas da ne sude svaki treći put kada nije faul. To će biti dovoljno pošteno.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.046
Reaction score
7.921
Krali su nas i u Areni u prve dve,ali su sada selektirani bas oni sto su srama bez.. E za takve stvari, nije loše gepekovanje,čak i preventivno pošto znamo kolika su govna :D
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
JBG preteruješ sad, dovoljno je da suđenje ne bude ekstremno lopovsko i tendenciozno. Neka makar sude k'o na basketu ispred zgade pa smo uboli loto :buhaha Odraćemo ih ko mačke samo da ne sviraju svaki treć njihov napravljeni faul i protiv nas da ne sude svaki treći put kada nije faul. To će biti dovoljno pošteno.
S obzirom na izbor sudija... mrka kapa. Vreme je da opet ide "niko nikad, istorijska zvezda, niko kao zvezda, prvi put u istoriji vaseljene"...

Nasi moraju bas dobro da odigraju.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.630
Reaction score
8.483
Локација
Македонија
Nije da je u prve dve utakmice sudjenje bilo nesto na nivou ali ove zadnje dve posebno u cetvrtoj to je bilo toliko tendenciozno i bahato. Primer sinoc jos u prvoj minuti nam je pokazano sta da ocekujemo. U nasem drugom napadu kad je Aleksa preneo loptu na njihovu polovinu u nekoliko sekundi ono seljacko govno sa nacrtanim obrvama napravio dva cista faula nad Aleksom, a sviran je tek treci put u taj napad kad je faulirao u kasnijoj fazi napada isturio nogu da zaustavi prodor.
Kad sam to video vec mi je bilo jasno sta nas ceka. Da ne pricam o ostalim glupostima kasnije kao poklanjanje 3 slobodna bacanja argentinskoj obrvi a nije ni pokusavao da sutira ili 2+1 na drukackim smradom itd.

Sutra mora govnjivoj sudiskoj trojci dati do znanja da ako sude spored ove cok mix pravila rukometa i hokeja da ce u Sloveniju da se vrate u horizontalni polozaj.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.575
Reaction score
29.772
Локација
Novi Sad
Evo još malo pokušaja komandovanja, klasičnog kmečanja i ciganskog spina.... tinuninu....


13.06.pred konferenciju, nova pudlicina igračka, Vuk, trener U15 i "komesar za bezbednost" lažnog kluba, kukumače za Žandarmerijom zbog izmišljenog napada na njega i Bagzija, i pokušava da diskredituje Partizan.Net.....

Sutra očekujemo isto kukumakanje, plakanje i još jedan "napad" lažima na Žandarmeriju, kao i gazda mu, sve u svrhu "odbrane stuba srBstva"....

Veži Vuka gde ti Šone kaže!
 
Последња измена:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.941
Reaction score
7.933
Neka svako od nas, ma gde bio, na parketu, pored klupe, na tribinama uradi ono sto može, onoliko koliko je u mogućnosti i sekta nece imati nikakve sanse.
Samo zajedno i samo ujedinjeni, kako nam se vise nikada ne bi ponovilo zlo koje se dogodilo i koje godinama traje i ogadjuje sport i ovu prelepu igru.
Za kraj, budite pametni, poslusajte molbe Zeljka i nek umre svako ko ne voli Partizan!
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.474
Reaction score
5.886
Локација
beograd
U areni nece moci da igraju rukometnu odbranu i da udvajaju ili cak utrajaju nase igrace prilikom prenosa lopte. Sutra cemo ih dobiti rutinski, bas kao sto smo ih dobili svaki derbi ove sezone u aba ligi, kada smo bili domaćini.
Neka pusi kurac svaki ciganin, titulu sutra slavi crno beli svet.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Naljutili su Nanelija, naterali su dobrog dečaka Jama da reaguje srednjakom, Matijas je odavno naoštren da nekom jebe mater, Exum će im pokazati i Jabu i Sele, a Kapiten već odavno stoji na čelu kolone.

Sprema se redaljka.
Zbog erektilne disfunkcije igrača Partizana koja je izazvana ogromnom količinom odvratnog, musavog nesoja u Hali Pionir u utorak, redaljka se odlaže za četvrtak.

Gorepomenutoj manifestaciji će prisustvovati grupa od 20K+ voajera.

Ne mogu nam ništa.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.166
Reaction score
3.694
Sva sezona se svela u vecerasnju utakmicu. Gotovo sve nam ide na ruku i ocekujem grobarsko veselje.
Jedina bojazan je sudijski kriterijum. Preciznije, dozvoljavanje rukometne odbrane fmpu.

Kakve god bile sudije (osim kls gamadi), bice im tesko dozoliti tucnjavu pred kosarkaski pismenom publikom - grobarima. Nadam se samo da nece biti upaljaca jer ako nas poizbacuju, smanjice pritisak sa sebe pa ce nam biti teze.

Kolege su vec lijepo objasnile zasto nam ovakve ekipe ne odgovaraju, ali moram dodati jos nesto.
Bez zelje da drzim mudro slovo.. Grub/ostar pristup u kosarci se ne rjesava eskivazom. Napadac u ovakvoj postavci uvijek mora traziti vise kontakta.

branko lazic je tip glupog kosarkasa. Ti ulaze i rukama i nogama u prostor. Preko nogu se pretrcava i logicno padas, a ruke stisnu loptu idu kruzno pa trazis kontakt.

vildoza je namazan, ali njega moze probiti i Egzum i Aleksa.

preko Nocionove kucke se sutira. Ti undersize-ovi imaju nisko teziste pa ih tesko uzidati. A i nezgodno je pedera gurati dupetom i preko njega samo sutirati, pa sta bude.

Matori Markovic je i dalje gadan u odbrani. S obzirom kolika je dileja u napadu, bolje je da sto duze igra.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.787
Reaction score
22.987
Локација
Beograd
Danas na poslu, odjeci utakmice, utisak samo, naivan sam, mislio da postoji ajde da kažeš i po neki koji nije ugrožen sa one strane. Likovi 40+, poslovni da kažeš ljudi, obezbeđeni materijalno poprilično, vidim još ranije, primetim cigani, ali ajde, sad ih uhvatim kada je "sveže" i kad sede zajedno da slušam šta pričaju. Au. Stepen mržnje prema Žocu je nerealan, zaista ne preterujem kada kažem da je pretekao i Duleta(mada ih oni trpaju u isti koš), non-stop priča, kako nije čuo skandiranje iz prve utakmice, ko je naučio Madara onako da se ponaša i naravno Ledej, ali...
Utisak svega, apropo konferencije Žoca nakon utakmice i monologa, citiraću, kakva 1987. koga on bre laže, pa ko je tad navijao za Partizan, realno bili peti klub u zemlji(!?). Verujte mi, ne znam kako sam ostao iskuliran, stoga Isuse, Alahu, Budo, Hari Krišna,crne rupe, svi od reda, samo da ih dobijemo da boli, pa ću im se posrati u slast po sred nosa, čak i u delu rođene familije!

Gazi govna!
 

Mikie

Početnik
Учлањен(а)
05.04.2023
Порука
1
Reaction score
5
Локација
Београд
Danas na poslu, odjeci utakmice, utisak samo, naivan sam, mislio da postoji ajde da kažeš i po neki koji nije ugrožen sa one strane. Likovi 40+, poslovni da kažeš ljudi, obezbeđeni materijalno poprilično, vidim još ranije, primetim cigani, ali ajde, sad ih uhvatim kada je "sveže" i kad sede zajedno da slušam šta pričaju. Au. Stepen mržnje prema Žocu je nerealan, zaista ne preterujem kada kažem da je pretekao i Duleta(mada ih oni trpaju u isti koš), non-stop priča, kako nije čuo skandiranje iz prve utakmice, ko je naučio Madara onako da se ponaša i naravno Ledej, ali...
Utisak svega, apropo konferencije Žoca nakon utakmice i monologa, citiraću, kakva 1987. koga on bre laže, pa ko je tad navijao za Partizan, realno bili peti klub u zemlji(!?). Verujte mi, ne znam kako sam ostao iskuliran, stoga Isuse, Alahu, Budo, Hari Krišna,crne rupe, svi od reda, samo da ih dobijemo da boli, pa ću im se posrati u slast po sred nosa, čak i u delu rođene familije!

Gazi govna!
kek, samo sto ne spomenu bari u kontekstu finala aba lige... nema, neopevana glupost... evo za ovih koliko godina od kada im je pudla na celu, jedan top 8 imaju, od koliko ucestvovanja u evroligi?


sutra, tj. danas je najvaznije da igramo nasu kosarku i dobijamo ih...bez nasedanja na bilo sta, ko ih jebe, titule se samo racunaju!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top