Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Gledam i slusam ovaj video i cujem toliko stvari koje ne samo da raduju, nego i mnogo vise od toga!
Kevinova strast kada govori o Zeljku, Partizanu i njegovoj ulozi ne samo na terenu, vec konkretno i sada u aktivnostima na trzistu i dolazaka novih igraca je izvan svake dimenzije!
Preporucujem da odgledate i poslusate!


R.I.P. Sesile, nije moralo ovako...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Sve pohvale za video sa stastitikom glasanja.
Interesantno je videti kako su se tokom godine kretale te stvari.

Krivo mi je sto se nekako retko setim da glasam, obično pratim obavestenja na temama koje pratim, i onda zaboravim da je to iskočilo uopšte.
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Hteo sam da prećutim , ali .

Želim da poručim Ostoji i njegovim najbližim kolegama, koji "vode klub" da poprilično pišaju po svojim navijačima..
Takođe želim da im poručim da mogu i cisternom da me zaliju, ja ću i dalje voleti Partizan, 1992x više od njih svih zajedno..

1. Ona sramota gde je dozvoljeno da se ciganšture pojave na evroligaškoj utakmici i zauzmu mesto tvojim ljudima, koji su legalno kupili tu sezonsku ili dnevnu kartu
Posle te utakmice, moja stolica je bila polomljena od strane ciganstura i do poslednje 5. utakmice sa istima nije popravljena..
Nije problem ionako ne sedim na utakmicama Partizana, ali to je neko poštovanje prema svakom čoveku, ili nekom ko ti kupuje tu sezonsku 15 godina unazad, kada još niste ni znali za PARTIZAN
2. Vezano za ovu člansku kartu. U spisku popusta je navedena apoteka. Super. Kada sam došao žena me gleda kao najveću budalu, kao ko daje toliki popust. Zove drugu filijalu, isto nemaju pojma..
Jel toliko teško da se iskomunicira, jel ima popust ili nema. Koliko sam ja upoznat ove članske karte su puštene još pre 6 meseci ?
3. I šta bi sa parama svih nas koje smo dali za porez. Jel ima dokaz da je sve uplaceno i prosledjeno za potrebe za koje je bilo oglašeno?
Pazi ti tu njegovu rečenicu : "čekamo da država nam uplati ostatak koji je obećan i da vratimo deo poreskog duga". Za koji kurac ti moraš da čekaš državu, a ne uplatiš to što je skupljeno. Država treba da ti uplati ostatak, da bi ti platio dug toj istoj državi ... ALO BRE.. Pa šta smo mi amebe.

Partizan se vratio UPRKOS vama, ne zahvaljujući vama.

Željko hvala ti ! serhio ljulj puši kurac
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Hteo sam da prećutim , ali .

Želim da poručim Ostoji i njegovim najbližim kolegama, koji "vode klub" da poprilično pišaju po svojim navijačima..
Takođe želim da im poručim da mogu i cisternom da me zaliju, ja ću i dalje voleti Partizan, 1992x više od njih svih zajedno..

1. Ona sramota gde je dozvoljeno da se ciganšture pojave na evroligaškoj utakmici i zauzmu mesto tvojim ljudima, koji su legalno kupili tu sezonsku ili dnevnu kartu
Posle te utakmice, moja stolica je bila polomljena od strane ciganstura i do poslednje 5. utakmice sa istima nije popravljena..
Nije problem ionako ne sedim na utakmicama Partizana, ali to je neko poštovanje prema svakom čoveku, ili nekom ko ti kupuje tu sezonsku 15 godina unazad, kada još niste ni znali za PARTIZAN
2. Vezano za ovu člansku kartu. U spisku popusta je navedena apoteka. Super. Kada sam došao žena me gleda kao najveću budalu, kao ko daje toliki popust. Zove drugu filijalu, isto nemaju pojma..
Jel toliko teško da se iskomunicira, jel ima popust ili nema. Koliko sam ja upoznat ove članske karte su puštene još pre 6 meseci ?
3. I šta bi sa parama svih nas koje smo dali za porez. Jel ima dokaz da je sve uplaceno i prosledjeno za potrebe za koje je bilo oglašeno?
Pazi ti tu njegovu rečenicu : "čekamo da država nam uplati ostatak koji je obećan i da vratimo deo poreskog duga". Za koji kurac ti moraš da čekaš državu, a ne uplatiš to što je skupljeno. Država treba da ti uplati ostatak, da bi ti platio dug toj istoj državi ... ALO BRE.. Pa šta smo mi amebe.

Partizan se vratio UPRKOS vama, ne zahvaljujući vama.

Željko hvala ti ! serhio ljulj puši kurac
Što se tiče stavke 3, lično sam prvi izrazio revolt što se ništa ne priča o tome (pogledaj temu za donacije). Ali kako sam razumeo mi nećemo da uplatimo taj novac jer država nije dala ono što je obećala. Apsolutno podržavam takav pristup, jer sam siguran da su ciganšture dobile i više od onoga što im je obećano.
Što se tiče stavki 1 i 2 apsolutno si u pravu
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Nekako sam mirniji da su mi pare otišle za Zakarijeve nove pantalone i šorts, nego u obnavljanje dela puta u Žagubici gde su umesto 11 cm, stavili 6 cm asfalta.
Jedna od retkih stvari gde sam rekao bravo Ostoja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top