Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.637
Reaction score
13.783
Локација
Yaoundé

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.166
Reaction score
3.693
Jos pamtim izdanja pod Trinkijem i trojku fuck'n cedevitani.
Mi nismo cigani koji skartiraju svoju djecu. Pravda za Jaramaza.

Za vecerasnje zlostavljanje covevicevih drugopozivaca :partizan-fan:
Usrali smo im se u koncept. Bili su lutka na naduvavanje pa smo se izredali.
Mada, moj osjecaj je da ja valjak krenuo protiv Borca.

coro has left the building :) priceless.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.593
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Bacam pogled na rezultat tokom utakmice i pitam se jel greska, bacim pogled na drugi portal tamo isto. U jbt nije greska stvarno unistavamo razvoji tim coravog. Znam da su ovi smrdljivci iz predgradja uvek sa nama igrali na noz, grubo, bezobrazno i provokatorski do maksimuma, ma kako se zvali i iz kog grada bili, secam se provokacija za Sasu Pavlovica, Lovernja, o Duletu da govorim itd. Danas je sve to doslo na naplatu i to sa debelom kamatom. Dace bog samo da unistimo i njihov prvi tim tamo Juna meseca u finalu Aba u sve tri utkamice. Sa upola manjom razlikom bio bi zadovoljan. Da ih ponizimo na terenu, zgazimo kao bubasvabe i penzionisemo valjevskog "madjionicara" a mozda i pudlicu.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Čini mi se da ima podršku pre svih Željka, a video sam danas i Smajlija kada je bacio onaj pas 2 metra iznad glave da mu je pružio podršku i aplaudirao. Da se razumemo nije on neko ko će napredovati 300 posto i početi da vodi ovaj tim na el nivou, ali je bolji igrač od ovoga što pokazuje.
Tako je, bas mi je upao u oko taj detalj, kad se Smajli vraca u odbranu i prilazi mu da ga potapse. Problem ozbiljan može biti cela ekipa, igrači hteli ne hteli nesvesno radije biraju zabijanja u 3 igrača nego da odigraju njemu. Sinoć je 2x bio sam na trojci, 2,3 sekunde i Tristan mu ne odigrava vec siluje da udje u reket, u drugoj situaciji isto sve samo sto je posed bio kod Pantera.

Jbg nisu svi Naneli pa da kazu jebe mi se šta pišu navijači na internetu, ja igram za sebe i pokazujem sta znam na parketu. Jare je domaći igrač, mnogo više i češće do njega stizu negativni komentari sa mreža, iz medija, s ulice, od poznanika...

Ovo što pruža je tanko i za nivo aba, a pamtimo ga kao 200% boljeg, i iz prve epizode kod nas i iz Bajerna. U ovakvoj ofanzivnoj mašini od ekipe, niko ne očekuje od njega da bude medju glavnim poenterskim opcijama, vec samo da korektno odradjuje svoje i da neki doprinos. Mora da se uzdigne, kanal je dubok a on ga kopa i dalje.
Fali mu za početak da odigra 2 solidne utakmice i pogodi 2 vezana bacanja, da ga saigrači vide opet kao validno rešenje. Sad je prilika za to, da tim zaredja par pobeda u kojima niko neće vagati pojedinačne učinke i u kojima ce mu sjahati s kičme!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.027
Neko saopstenje? Alo? Zeleznik? Ima li prezivelih?
Sa gustom sam odgledao CELU utakmicu, jer gazenje ciganskih govana predstavlja vrhunsko uzivanje i to do poslednjeg sekunda utakmice!
Kako smo zgazili cigane, izivljavali se nad njima, sa pola tima na odmoru, sa klincima koji se na vreme uce kako treba sa droljetinom, bukvalno smo im se ispisali i posrali u usta i prazne lobanje!

PS Kaboklo, au kakva bratina :respect
PPS Bice Jare opet stari, znam to!
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Tako je, bas mi je upao u oko taj detalj, kad se Smajli vraca u odbranu i prilazi mu da ga potapse. Problem ozbiljan može biti cela ekipa, igrači hteli ne hteli nesvesno radije biraju zabijanja u 3 igrača nego da odigraju njemu. Sinoć je 2x bio sam na trojci, 2,3 sekunde i Tristan mu ne odigrava vec siluje da udje u reket, u drugoj situaciji isto sve samo sto je posed bio kod Pantera.

Jbg nisu svi Naneli pa da kazu jebe mi se šta pišu navijači na internetu, ja igram za sebe i pokazujem sta znam na parketu. Jare je domaći igrač, mnogo više i češće do njega stizu negativni komentari sa mreža, iz medija, s ulice, od poznanika...

Ovo što pruža je tanko i za nivo aba, a pamtimo ga kao 200% boljeg, i iz prve epizode kod nas i iz Bajerna. U ovakvoj ofanzivnoj mašini od ekipe, niko ne očekuje od njega da bude medju glavnim poenterskim opcijama, vec samo da korektno odradjuje svoje i da neki doprinos. Mora da se uzdigne, kanal je dubok a on ga kopa i dalje.
Fali mu za početak da odigra 2 solidne utakmice i pogodi 2 vezana bacanja, da ga saigrači vide opet kao validno rešenje. Sad je prilika za to, da tim zaredja par pobeda u kojima niko neće vagati pojedinačne učinke i u kojima ce mu sjahati s kičme!
Jare je definitivno daleko od svojih mogućnosti. Kao sto kazes, sjećamo ga se sasvim drugačijeg u našem dresu.
Meni je ostao u sjećanju prošle sezone u areni (moja jedina utakmica u areni te sezone - meni je BG podalje gostovanje). Mrzi me da kopam statistiku, ali mislim da je bio najbolji pojedinac na meču. Tako je bar djelovalo.

Da se razumijemo, on nike dovedwn da bude prvi plej, očekivanja treba prilagotiti tome. Silom prilika je to bio zadnjih sedmica. Sada se vraća sve na svoje pa će valjda i on u prirodnoj ulozi počinjati biti bolji.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Vise sam njegove reakcije pratio nego li utakmicu, on je bio zanimljiviji, steta sto je morao da ode krajem 1/4 tetki da odnese lek :D
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.163
Reaction score
2.140
Локација
u srcu šesnaesterca
Top