Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.910
Reaction score
33.656
Локација
Novi Sad
Слика и прилика капитена једног малог клуба који служи за спрдњу свима, осим циганима!

Питање је шта је срамотније... Одлука Миливоја Јовчића испод коша који јасно види фаул или понашање Лазића! Чекамо да се огласи @ABA_League што се наравно неће десити.

 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.923
Reaction score
4.274
Sudjenje je takvo kakvo je, na kraju krajeva tako nesto smo i ocekivali... neki su pizdeli zbog onih sramnih poraza u abi izmedju ostalog i zbog toga ali sa prosutim mlekom ne vredi plakati

I ako to neki ne zele da procitaju mi ozbiljno bagujemo tokom citave sezone, meni je neshvatljivo na sta nama lici igra a na klupi zoc ?! Ali tako je, neki su pisali da je ono juce bila dobra igra sa nase strane, ako je ono dobro tesko nama

Sutra ce vrv biti jos teze ali me stvarno ne interesuju izgovori, moramo dobiti, nek ih zoc spremi kako zna i ume, u meso i tacka
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
423
Reaction score
2.060
Локација
Čačak
Teško tebi pošto očekuješ Golden State 2021.
Bagujemo cele sezone ali smo odlično odigrali prošlu utakmicu. Sad što bi ti da igramo bez ijedne greške ili promašaja, to je druga priča. Pogotovu u onom brlogu.
I mora samo da se umre i voli Partizan
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
80
Reaction score
411
Локација
Smederevska Palanka
Не знам откуд толико песимизма овде пред наредну утакмицу? Ако ме сећање добро служи 2016. у смрдљивој КЛС у финалу су нас добили тридесет разлике у првој утакмици, момци су се вратили у другој са мудима до пода, водили смо и дваес док гадурић није погодио ону жмрљу од табле... Не замерите што вас подсећам, али смо и након те утакмице изашли и трећу их добили... а на терену су нам били, уз огромну љубав и поштовање према свима , Врабац, Аца Цветковић, Вања, Витковац, Милутиновић Андреја, Петар Аранитовић, а поред терена Џиле.

Свакако и без овог подсећања ја верујем да ово окрећемо, ми смо Партизан, имамо Жељка!!!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.677
Reaction score
17.662
Локација
Beograd
Kako odakle pesimizam? Pa video si lopovluk u prvoj utakmici, zar očekuješ normalno suđenje? Može samo još više da kradu.
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
80
Reaction score
411
Локација
Smederevska Palanka

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.195
Reaction score
2.850
Локација
Где год ОН да игра!!!
Моја сећања сежу у неку рецимо '85-у и Жељкове игре у Партизану. Не сећам се да сам за ових 40-ак година гледао овако лимитиран Партизан.
Како је сезона одмицала поједини играчи су стагнирали. Сетите се какве је партије јесенас пружао Доужер, Кабокло. Сад кад Доужер уђе, буквално идемо у резултатски минус. Од 13 играча с којима располажемо, четворица уопште не улазе у игру.
Никада што се тиче КК-а нисам био песимиста, па ни када смо били аутсајдери. Сад јесам. Да би их вечерас добили, поред оваквог суђења, потребно је да одиграмо убедљиво најбољи меч у сезони и да будемо за 15 - 20 разлике бољи од њих не би ли их на крају добили са неких 4 - 5 разлике.
Прексиноћ је Нанели одиграо врхунски. Све што је шутнуо убацио је. Тешко да понови такав меч, а и они ће га боље чувати.
Потребна су нам најмање два играча да бљесну попут Нанелија не би ли их добили.
Дај Боже да грешим, али до сад виђено ми не улива наду.

П.С: Статистичари, може ли неко да ми пронађе да ли је ЖОЦ као тренер некада изгубио 4 или више везаних мечева од неке екипе или неког тренера???
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.548
Reaction score
2.382
Veceras dati i zadnji atom snage kljucna utakmica za brejk pobeda i samo pobeda pa da kuci resimo pitanje sampiona. Da je bilo sve regularno pobeda u ponedeljak ne bi se dovodila u pitanje zato momci dajte i vise od 100% vase znanje i snage da ih dobijemo i da im zapusimo poganu ustu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.728
Reaction score
40.197
Danas me jedino zanima reakcija ekipe. Ako nisu pali psihički, a iskreno (neko će reći naivno) verujem da nisu i da jedva čekaju "revanš", onda su čuda moguća. A pobeda 5 na 8 u ciganskom brlogu je svakako ravno čudu. Napred mi!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.605
Reaction score
1.824
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nedostaje mi ono Duletovo ulijetanje u parket i dobijanje tehnicke. Jeste da mi se to momentalno ne svidja, ali kasnije razmrda ekipu, motivise ih, moze da okrene momentum.

Necu karakter i mentalitet Avramovica, vec Zagorca. Nemoj Zeljko sa njima vise gospodski molim te.

Tuzno je kad znamo da Zeljko sve i da hoce, ne smije da izvede ekipu sa terena. Budzet, Evroliga, ovo ono..

Dule je smio, snosio kasnije posljedice, izgubio svog svih tih godina i zdravlje.
 

Milos NS

Početnik
Учлањен(а)
25.07.2018
Порука
27
Reaction score
102
Локација
SU-NS
Ciganima bi Anđušić i Jaramaz legli kao budali šamar. Nama ne igraju. Sa ovim brojem igrača nedopustiv je nizak intenzitet kojim igramo.
Oni počinju sa jagom, lazićem, gedraitis, davidovac bolomboj. Da se ne zajebavamo. Jedan evroligaški igrač. Ulazi HER menstrualis i teodosic sa 37 godina.
Nepobitna činjenica je da sudije kradu. Neko je lepo primetio iznad, neka uđe Anđušić i napravi tri faula u tri napada. Čupaj, grizi, udaraj, ovo odavno nije samo košarka...
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.181
Reaction score
9.012
Samo bih hteo da pitam one koji večeras očekuju utakmicu uopšte kao sportski događaj, a ne sudijski teledirigovani hrkljuš i ko se nada iole ujednacenijem kriterijumu, koju je to utakmicu Partizan odigrao sa normalnim kriterijumom ove sezone,a da nisu bile one lude suterske veceri kada ni kradja ne vredi?

Jebes mi Boga, ja očigledno gledam neke druge tekme jer mi ništa nije jasno..

Zapravo većina nas je ovde imala posle vecine samih tekmi dosta toga da poruči sudcima, ali imam utisak da se zaboravlja..

Onu krilaticu "Dobro pamtim sve" istetovirajte sebi na dušu, jer ako i mi počnemo zaboravljati, njihove laži postaće zauvek istina.
Dugujemo Partizanu bar toliko.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top