Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.915
Ono sto sam video za kratko vreme, Partizan igra smislenije i lepse od Efesa i ako moram da se kladim, kladio bi se da cemo ispred njih biti sigurno u EL, ne bih da gadjam pozicije, ali Efes ce nam gledati u ledja.

Zeljko nas vodi, smireno samo, pojacacemo se sigurno.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Dobra utakmica. Panter i anjusic bas dobri. Zek malo podbacio. Douzer ce vrlo brzo da se uklopi. Bice to dobro. Kada se igra za treće mesto?
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.110
Локација
vaginamandibularia
Pre bih rekao da je sindrom vezan za jednog drugog centra, iz ere Trinkijerija.
U odnosu na predhodnu sezonu fali nam lesorova ludacka energija, lozenje. A po svemu sudeci trebace neko ko je bas dobar u odbrani na poziciji 4 ili 5, jer ako meni duduku i laiku iz do sada odgledanih utakmica deluje da Kaminski ne briljira u defanzivi, verujem da znalcima i onima kojima je kosarka zivotni poziv to jos vise bode oci. Ili je vera doticnih u razvoj pre svega kognitivnih kosarkaskih funkcija kod BKa mnogo veca nego kod obicnih (od ove sezone) TV kosarkaskih navijacica medju koje spadam.

Jebiga, veceras smo videli pokaznu vezbu kako ti sudije otimaju pobedu iz ruku uz sve nase trenutne probleme. Nesto mi se cini da na tom planu nece biti drasticnih pomaka na bolje kad krene EL, odnosno da ce govna krasti jer evropski sport ocigledno nije za ljude vec umobolnike a la pickousta nakaza
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Dali ima rok do kada treba da budu licentirani igraci za evroligu.], fali nam jos jrdna zver pod obrucima drugo gore dole gobro funkcionise.
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Kontinuirano mračenje. Slobodno uredničko uverenje. Različiti stavovi su dozvoljeni, ali da se godinama ništa pozitivno ne napiše nije baš u redu.
Raznorazni. Bilo je i naslova "najvece pojacanje u istoriji". Mada kad mu se pogleda NBA CV nije ni cudo, a siguran sam da je najskuplji igrac u timu. Nadam se da nisam u pravu, ali sve mi smrdi na nekadasnjeg Trinkijerijevog centra koji je takodje bio "najvece pojacanje" tada.
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Raznorazni. Bilo je i naslova "najvece pojacanje u istoriji". Mada kad mu se pogleda NBA CV nije ni cudo, a siguran sam da je najskuplji igrac u timu. Nadam se da nisam u pravu, ali sve mi smrdi na nekadasnjeg Trinkijerijevog centra koji je takodje bio "najvece pojacanje" tada.
Gde je druže to najavljivano, ko je to najavljivao? Nemoj raznorazni, nego postaviš ovde link, fotografiju, šta god? Da se vidi ko je i sa kojim kredibilitetom?
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.554
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Raznorazni. Bilo je i naslova "najvece pojacanje u istoriji". Mada kad mu se pogleda NBA CV nije ni cudo, a siguran sam da je najskuplji igrac u timu. Nadam se da nisam u pravu, ali sve mi smrdi na nekadasnjeg Trinkijerijevog centra koji je takodje bio "najvece pojacanje" tada.
Pa nemoj da verujes polupismenim novinarima koji loptu nikad nisu videli i stavljaju clickbait naslove.
Inace Kaminski za sada ima problema jedino u odbrani i to u 1 na 1 situacijama i pri preuzimanju dok u napadu sasvim korektno izgleda za pripreme i imajuci u vidu da prvi put igra evropsku kosarku. Skok mu je za sada odlican i za razliku od prosle sezone on i Balsa su dobro zatvorili kos. Niko nas nije do sada nadskakao. Taj segment je definitivno bolji od prethodne sezone.

A najskuplji nas igrac je Panter sigurno.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.992
Raznorazni. Bilo je i naslova "najvece pojacanje u istoriji". Mada kad mu se pogleda NBA CV nije ni cudo, a siguran sam da je najskuplji igrac u timu. Nadam se da nisam u pravu, ali sve mi smrdi na nekadasnjeg Trinkijerijevog centra koji je takodje bio "najvece pojacanje" tada.

Sad si nam otvorio oci i rasprsio mehur od sapunice. Hvala ti u ime svih.
Samo jedno podsecanje da si to vec radio, i naravno, bio si u pravu.

Iz tvog posta napisanog 15.10.2021. godine:

"Da ne bude da svi hvale, ja cu jednu kritiku.
Posle svakog meca zelim da napisem, pa nikako da se nakanim, ali evo sad cu: Avramovic je najgori i najneinteligentniji igrac ove ekipe! Kostace nas zivaca ove sezone samo tako, i jedini podseca na one tuzne sezone kad nam je puna ekipa bila Muslija, Gagica, Vrabaca, Djumica i ostalih ala S.Jankovic."
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Raznorazni. Bilo je i naslova "najvece pojacanje u istoriji". Mada kad mu se pogleda NBA CV nije ni cudo, a siguran sam da je najskuplji igrac u timu. Nadam se da nisam u pravu, ali sve mi smrdi na nekadasnjeg Trinkijerijevog centra koji je takodje bio "najvece pojacanje" tada.
Sta zelis da kazes? Da smo omasili sa centrom? Ne uklapa se u Zeljkove setove u napadu, nece imat doprinos u odbrani? Sve si to zakljucio na osnovu 36 min koje je momak odigrao tokom pripremnih utakmica?
 
Top