Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kaminski i Aleksa odlicni.
To uopšte nije mala stvar, posebno zbog Kaminskog. Dodao bih i da je Jare pokazao znake života.

Ogavan je ovaj poraz ali sada može da izazove potrebnu reakciju. Nismo imali sreće da okrenemo. Vidi se da je ekipa glavom već bila na tekmi sa FMP-om. Ne samo jedna, čekaju nas dve tekme sa govnima.

Ako ih obe dobijemo, mi smo završili posao /skoro/.

Dobiti Kaminskog zaista nije mala stvar jedino što Mega i nije neka ekipa za pokazivanje pravog stanja stvari /bez obzira što su nas dobili/.

Da glavom nismo bili na drugoj tekmi, ovo bismo dobili lagano.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.829
Локација
Храм фудбала
Sramotno, jako sramotno!

Samo da mi je znati šta je bilo u glavi stručnom štabu da ovo dozvoli.

Neozbiljan pristup stručnog štaba utakmici i skoro svih igrača, osim Avramovića i Kaminskog napadački.

Žalosno...

Trifunović je zločin koji traje.

Ne mogu da vjerujem, kao ružan san.

Razumio bih da je neko drugi bio na klupi, ali da Željko sebi dozvoli ovu dozu neozbiljnosti...

Čir mi proradi kada na terenu vidim zajedno Jaramaza i Trifunovića, pa kad im dodaš i Tristana.

Ljudi su nas rutinirali, iako rezultat na kraju tako ne govori.

Буквално од почетка сезоне имамо минуте кад играмо са 4 играча на терену који ништа не могу, не знам шта Жељко са тим жели постићи али за сада баш нам ништа доброг та комбинација није донијела.
Свака част Каминском за нападачку ролу, а у одбрани ме подсјетио на почетке прошле сезоне и проблеме са искакањима :banghead:
А ове сезоне смо још и лошији у заштити коша и скоку.
Ваљда ће бити добро.
Имају прилику баш брзо да учине да овај пакао заборавимо.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.740
Локација
Naši momci kao da znaju da već danima imam visok pritisak i vrtoglavicu pogotovo kad padne noć, pa mi priređuju ovo danas nakon poraza od Olimpijakosa. Ako izgubimo naredne dve od cigana eto mene ispod spomen ploče u utorak ujutru. S obzirom na trenutnu situaciju, bio bih zadovoljan sa 1/1, naravno idemo na obe pobede, ali biće jako teško. Opet navlačimo ka luzerskom mentalitetu, što smo okrenuli apsolutno doduše prošle godine, ali to nije garant da će se desiti i ove godine.
Sve ok, sramotno.
Al da li neko ko se dobro razume u košarkaška pravila, može da mi objasni ZAŠTO JE PRIZNAT KOŠ KAD JE SMAILAGIĆ SKINUO LOPTU SA OBRUČA?

Ja sam mislio kad lopta udari u obruč ti možeš da je skineš, stotine puta sam to video.
Lopta se već maltene nalazila unutar cilindra, odnosno bila je na obruču sa jasnom tendencijom silazne putanje. Loptu sa obruča možeš da skidaš samo ako se nalazi na obruču i ide uzlaznom putanjom. Sve je bilo čisto tu, koš za pederski klub zalizanog krmeta svinjolikog.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Razumijem frustracije. Odigrali smo katastrofalno i igrači i stručni štab zaslužuju kritike. Ali da čitam opet identične postove kao prošle godine u ovo vrijeme, stvarno mi nije jasno.

Opet je sezona izgubljena, prelazni rok promašen, neke igrače treba tjerati, a još nije ni novembar počeo. Pa zar imate toliko malo (ili nikako) povjerenja u ove ljude, većinom iste od prošle godine? Trudim se, Al ne mogu da razumijem.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.388
Reaction score
2.412
Локација
Novi Beograd
Sve ok, sramotno.
Al da li neko ko se dobro razume u košarkaška pravila, može da mi objasni ZAŠTO JE PRIZNAT KOŠ KAD JE SMAILAGIĆ SKINUO LOPTU SA OBRUČA?

Ja sam mislio kad lopta udari u obruč ti možeš da je skineš, stotine puta sam to video.
Ima u pravilima, ukoliko lopta ima tendenciju ulaska u koš (
31.2.1. Spreĉavanje pogotka nastaje u toku šuta za pogodak iz igre kada igraĉ dodirne loptu dok je ona potpuno
iznad nivoa obruĉa ).

Uglavnom više nego sramotan pristup, može da nas skupo košta na kraju.

Zalizani, zaližeš nam...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Panter brate ubodi nesto majku mu...
Porez kakav samo nama moze da se desi.
Nadam se da smo dobili Kaminskog.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
U napadu smo bili izuzetno statični. Kad se uzme da nemamo pravog pleja, a da nije bilo igre Pantera i Anđuše, vidljivo je da nije bilo nikoga da promeša igru. Jare se trudio i na kraju malo proigrao. Trifu nije išao šut, ali za razliku od Nanelija, nije ni probao ulaz, ili pod košem nešto. Doužer ima preveliki respekt prema kolegama iz drugih ekipa. Ledeju ne leže lagani klinci, jer ne vredi da ih gura, nema šta da pretegne da izgube ravnotežu. Pri tom je vidno niži i osetila se slabija motivacija. Kaminski dobar, sudije očajne. Aleksa sve bolji. Šteta što ne videsmo Ponitku. Verovatno Trifa uzima njegove minute.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Cim Partizan izgubi izmile iz rupa "realni Grobari".
Nikad vise nepoznatih ljudi nije komentarisalo.
Koliko god zasluzili svi kritiku od igraca preko strucnog staba za ovaj poraz jos vise mi se gadi kad vidim ove vase upise samo kad je lose. Gde ste bili kad su se osvajale titule, dobijale vazne utakmice u Istanbulu,Madridu?
Pola njih su cigani brate, iz aviona se vidi, ja bi brata Oplenca po njih.

Porodicemo se ove sezone, koliko god nekome licila na proslu, meni uopste ne lici. Samo da Zeljko ne dozvoli da padnemo sad kad najmanje treba, a kad bi uobicajeno pali i ne bi bio takav problem kao za kraj oktobra, ali cigani nam dolaze previse rano, tako da, glavu gore, skupljajte muda i u boj.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ta Mega nema nijednu pobedu u Aba ligi protiv onih govana ali zato protiv nas malo malo pa nas dobiju... pre dve sezone isto poraz od njih gde gubimo domaci teren u plej-ofu pa titulu. Ne krivim ja sad tu Megu, da se razumemo, sa ovakvim timom i trenerom mi tu Megu treba da rutiniramo. Zasto se ovo desava pa da cesto imamo ovaj sramotni pocetni pristup pa posle da se juri razlike i potrosnja bude jos veca? Stvarno mi nije jasno i to Zeljko mora da vidi kako sta. Evo vidim da je i on popizdeo... a sto se pojacanja tice ja se tu vise nicemu ne nadam. To nam je sto nam je. Posle ove sramote docekujemo cigane pod jos vecim pritiskom i u cetvrtak a jos vise u ponedeljak. Sami smo krivi i neka sad traze resenja da se izvucemo inace... bolje da i ne mislim o tome.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.662
Reaction score
5.527
To 4 miliona si cuo u informeru ili gde?
Nama nisu problem stranci nama su problem domaci igraci koji ne mogu da igraju sa megom a igraju el evo minimum druga sezona. E to je problem. Tristan,Smajlaga,Balsa,Andjusic,Jaramaz ne mogu da igraju sa jankovicem plavsicem i maleovecom nekim...e to je problem. Nije mi problem Panterova 0 iz igre, jer ga svaku utakmicu biju kao vola, nije mi problem Zek koji je u cetvrtak igrao 43 minuta...problem su ove gori nabrojani koji sem Avrama i Smajlage ponekad ne isporucuju nista.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
406
Reaction score
725
Pa ima valjda neki da valja...eto taj centar koga cigani jure deluje kao dobar centar...boljeg pleja od trenutnih mislim da nije tesko naci...mislim da bi trebali da batalimo nba jer je opet rizik koji moze skupo da nas kosta
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
238
Reaction score
1.634
Локација
Canada
Dupli poraz danas.
Prvi sto sami sebi skacemo u stomak znajuci u čijoj i kakvoj ligi igramo.Poraz znaci da cigane dobijes dva puta ili da se oprostis od prednosti domaceg terena.
Drugi je da poslje svega izgubis od zalizanog Umjesto da ih nakantas i nabihes na onu stvar ti mu dajes sansu da te zajebava i da ti se smije.
Nije problem izgubiti ( Makabi.Barsa i Oli ) ali izgubiti od pionira to je ne sramota to je za zatvor za pojedince.Željko uzmi i zašilji olovku pa udri po platama.
 
Top